Zoeken

Zoeken

U kunt hier zoeken op nieuws, content items en vaak gestelde vragen.

U zocht naar :

Geen resultaten gevonden.
Aantal hits: 0

Barschema

donderdag 28 oktober 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Fleur Slob Bardienst 
16:00 - 19:00  Annemieke van den Berg Bardienst 
19:00 - 22:00  Kirsten Ridderhof Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Sare van Twist Bardienst 
vrijdag 29 oktober 2021 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Olivia Jens Bardienst 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Olivia Jens Bardienst 
19:30 - 23:00  Jeroen Dokman Bardienst 
19:30 - 23:00  Joël Dwars Bardienst 
zaterdag 30 oktober 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lizzy Baas Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Nya Dubbelman Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Jael de Waard Barhoofd 
08:30 - 12:00  Anne van Heeren Wedstrijdtafel 
08:30 - 19:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:30  Marnick Dudok Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Philip Mulders Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Julija Bruggeman Barhoofd 
12:00 - 15:30  Lotte Gilhuis Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Hanna van der Hoek Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Maureen Kok Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Daan Mol Barhoofd 
15:30 - 19:00  Else Hooiveld Wedstrijdtafel 
zondag 31 oktober 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Guusje van Rijswijk Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Mees Perquin Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Sanne Vermaas Barhoofd 
09:30 - 17:00  Ouders/verzorgers van August van Veluwen Barhoofd 
12:00 - 15:30  Lois Schot Bardienst 
12:00 - 15:30  Lois Schot Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Seth Bax Barhoofd 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Daan Bol Bardienst 
15:30 - 19:00  Lonny Hazen Bardienst 
15:30 - 19:00  Marissa van der Togt Barhoofd 
maandag 1 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Jente van der Zande Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Amber Mulders Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Tamara Stolk Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Tamara Stolk Bardienst 
dinsdag 2 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Mette Bevelander Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Estella de Jong Bardienst 
19:00 - 22:00  Zoë van Biene Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Noa van Biene Bardienst 
woensdag 3 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Stuart Anderson Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Alinde Veth Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Florens van Vuuren Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Veerle van Doorn Bardienst 
donderdag 4 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Arwin Boere Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Mats Maaskant Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Mats Maaskant Bardienst 
vrijdag 5 november 2021 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Emma Jens Bardienst 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Emma Jens Bardienst 
19:30 - 23:00  Mattijs Faber Bardienst 
19:30 - 23:00  Ouders/verzorgers van Imke Visser Bardienst 
zaterdag 6 november 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Olivier Mos Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Olivier Mos Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Josephine Otter Barhoofd 
08:30 - 12:00  Dilara Akgul Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Thies de Jong Bardienst 
12:00 - 15:30  Jantien Katz Bardienst 
12:00 - 15:30  Hans Haverkort Barhoofd 
12:00 - 15:30  Eva Dornscheidt Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:00  Hans Haverkort Bardienst 
15:30 - 19:00  Walter Nusteling Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Fenne Haster Wedstrijdtafel 
zondag 7 november 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Guusje van Rijswijk Bardienst 
08:30 - 12:00  Else jacqueline Wijting Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Fay Grispen Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Fabiënne de Rijke Bardienst 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Claire van 't Westende Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Marlieke Wernet Bardienst 
15:30 - 20:30  Bardienst 
15:30 - 20:30  Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Fien van de Giessen Barhoofd 
15:30 - 20:30  Ouders/verzorgers van Marnix Arink Barhoofd 
17:30 - 20:30  Bardienst 
17:30 - 20:30  Bardienst 
maandag 8 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Carlijn van Campenhout Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Julie Noorlander Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Stan Stolk Bardienst 
19:00 - 22:00  Floortje Wesdorp Bardienst 
dinsdag 9 november 2021 
16:00 - 19:00  Inge Maters Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Estella de Jong Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Fiene Noordegraaf Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Iris Nunnikhoven Bardienst 
woensdag 10 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Ties van Well Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lotte van den Berg Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Jolie Noordhof Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Joshua Jansen Bardienst 
donderdag 11 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lucas van der Steijn Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lotte Perquin Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Floortje de Bruin Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Jessie van Boxel Bardienst 
vrijdag 12 november 2021 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Megje de Laat Bardienst 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Zoë Spuijbroek Bardienst 
19:30 - 23:00  Bardienst 
19:30 - 23:00  Denise van Westen Bardienst 
zaterdag 13 november 2021 
08:30 - 12:00  Kelly van der Klooster Bardienst 
08:30 - 12:00  Ilse de Boer Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
08:30 - 12:00  Timur Mazur Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Wieke Meerman Bardienst 
12:00 - 15:30  Rick Buring Bardienst 
12:00 - 15:30  Rick Buring Barhoofd 
12:00 - 15:30  Robin Verhoef Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:00  Valentijn van Beurden Bardienst 
15:30 - 19:00  Jochem Boot Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Sophie Vankan Wedstrijdtafel 
zondag 14 november 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Mees van Rijswijk Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Merlijn Jonker Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Fenna van der Heiden Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Indra Willems Bardienst 
12:00 - 15:30  Marissa van der Togt Barhoofd 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Carmen in 't Veen Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Jarno Degenhart Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
maandag 15 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Nova Stam Bardienst 
16:00 - 19:00  Debby van den Arend Bardienst 
19:00 - 22:00  Marielle Burgemeister Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Babette Bo Vink Bardienst 
dinsdag 16 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Bo Hensen Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Ferenc de Jager Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Iris Nunnikhoven Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Tara Roosken Bardienst 
woensdag 17 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Stuart Anderson Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Alinde Veth Bardienst 
19:00 - 22:00  Nicoline Dikmans Bardienst 
19:00 - 22:00  Anne-Floor Blonk Bardienst 
donderdag 18 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Floor Aalberts Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Floor Aalberts Bardienst 
19:00 - 22:00  Jacey Thurston Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Yfke de Jong Bardienst 
vrijdag 19 november 2021 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Sterre Bäcker Bardienst 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Vera Kley Bardienst 
19:30 - 23:00  Ouders/verzorgers van Lisanne de Boer Bardienst 
19:30 - 23:00  Bardienst 
zaterdag 20 november 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Eliane Bakker Bardienst 
08:30 - 12:00  Danielle Voogt Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
08:30 - 12:00  Danielle Voogt Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Benthe Kok Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Alina Basaran Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Julija Bruggeman Barhoofd 
12:00 - 15:30  Veerle van Heeswijk Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Benthe Kok Bardienst 
15:30 - 19:00  Ilse van Waardenburg Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Suze Nodelijk Wedstrijdtafel 
zondag 21 november 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Mees van Rijswijk Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Floris Assink Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Pien de Winter Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Seth Bax Bardienst 
12:00 - 15:30  Michiel Heusden Barhoofd 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lies van Hattem Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Sophie Fermont Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
maandag 22 november 2021 
16:00 - 19:00  Fleur van Garderen Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Florian de Man Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Imma de Heer Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Makenzie Bastiaans Bardienst 
dinsdag 23 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Roos Stok Bardienst 
19:00 - 22:00  Susanne Gilhuis Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Pheline Kien Bardienst 
woensdag 24 november 2021 
16:00 - 19:00  Albert van Nijnatten Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Siena Koekkoek Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Thijmen van den Berg Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Veerle van Doorn Bardienst 
donderdag 25 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Carlijn van Campenhout Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Julie Noorlander Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Sabijn Bahadoer Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Sabijn Bahadoer Bardienst 
vrijdag 26 november 2021 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Abel Bos Bardienst 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Sterre Bäcker Bardienst 
19:30 - 23:00  Bardienst 
19:30 - 23:00  Bardienst 
zaterdag 27 november 2021 
08:30 - 12:00  Charlotte Smeenk Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Olaf van Kouwen Bardienst 
08:30 - 12:00  Stefan Theuns Barhoofd 
08:30 - 12:00  Josephine Otter Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Daan Bol Bardienst 
12:00 - 15:30  Lonny Hazen Bardienst 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Lianne Grootenboer Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:00  Wilbert Heijne Bardienst 
15:30 - 19:00  Wilbert Heijne Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Jeanet Tieben Wedstrijdtafel 
zondag 28 november 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Indra Willems Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Josephine Otter Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Indie van Homoet Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Indie van Homoet Bardienst 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Loek Dame Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Donna Lodder Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
maandag 29 november 2021 
16:00 - 19:00  Adriaen Ploos van Amstel Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Stan Stolk Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Lisa Rijnsaardt Bardienst 
dinsdag 30 november 2021 
16:00 - 19:00  Adriaen Ploos van Amstel Bardienst 
19:00 - 22:00  Susanne Gilhuis Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Lauren de Jong Bardienst 
woensdag 1 december 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Hanna van der Hoek Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Maureen Kok Bardienst 
19:00 - 22:00  Martin Isarin Bardienst 
19:00 - 22:00  Savannah Katgerman Bardienst