Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 1
17:00 - 18:00 Jongens 6E2 1
17:00 - 18:00 Jongens F1 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 1
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Evalinde Heijne
Lizzy Baas
3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Ava Schroer
Ron Schroer
2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Lotte Plomp
Floortje de Bruin
2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes F1 1
17:00 - 18:00 Meisjes F2 1
17:15 - 18:45 Jongens D1 Thomas Pellis
Roosmarijn van Leur
4 - AB
17:15 - 18:45 Jongens D2 Nadia de Bruin 4 - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 1
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 1
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 1
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 1
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 1
18:30 - 20:00 Jongens B2 Marieke Raaijmakers 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Claire Visser 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Mohammed Akmal 2 - CD
18:45 - 20:15 Jongens C3 John van Boesschoten 4 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B4 Fenneke van Well 4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 1 - CD
20:00 - 20:30 Meisjes A1 Jeroen de Bruin 2
20:15 - 21:45 Meisjes A5 Jorrit Ebbers 3 - CD
20:15 - 22:00 Trimhockey Maandagavond Mohammed Akmal 1 - AB Training
20:30 - 22:00 Trimhockey Maandagavond Trainingsgroep 2 Wedstrijden
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Bram Lambrechts
Thomas Pellis
4 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A4 Mohammed Akmal 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens C2 Senn de Geus 3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Sarah Lambrechts
Roy van Wingerden
1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Pien de Winter
Eva Korteweg
1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Lieke Paans
Gijs van Pelt
2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Lieke Verploegh
Britt van Sluijsdam
2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D6 Susanne Gilhuis 3 - CD
17:15 - 18:45 Jongens B1 Gijs van de Graaf
Timo de Boer
4 - CD
17:15 - 18:45 Jongens D3 Marnix Arink 4 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Job Twigt
Dirk Vis
1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Niek Nieuwenhuijsen
Bram Lambrechts
2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Ellemiek Hilberink
Jan Willem Verploegh
2 - AB
18:30 - 20:30 Meisjes C1 Jorrit Ebbers
Brent Verspoor
1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C5 Marc Simoiu 3 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B5 Erwin de Vries 4 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B6 Zoë van Biene 4 - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Ernst Jan Wepster 2
20:00 - 22:00 Heren 2 Ronald Zeelen 1 - AB Reservering in afwachting van definitieve schema
20:15 - 22:00 Dames Jong 2 Lars Verweij 4 - CD
20:15 - 21:45 Jongens A2 Mohammed Akmal 4 - AB
20:30 - 22:30 Dames 3 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Meisjes D2 Henderike Maters - van der Tempel 1 - AB
17:00 - 18:30 Hockeyschool AB Ron Schroer 1 - CD
17:00 - 18:30 Hockeyschool CD 1 - CD
17:00 - 19:00 Jongens A1 Matthijs Bartelts 2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Roosmarijn van Leur
Thomas Pellis
2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Henderike Maters - van der Tempel 1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C6 Ron Schroer 1 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes C4 Lizzy Baas
Evalinde Heijne
4 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C3 John van Boesschoten 1 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Claire Visser 2
20:15 - 22:00 Dames Jong 1 Marcel Voogd 4 - AB
20:15 - 21:45 Heren Veteranen 35A Jeroen Dokman 4 - CD
20:15 - 21:45 Heren Veteranen 45A Paul van de Merwe 4 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Freek de Bakker 1 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A4 Mohammed Akmal 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 Meisjes B2 Ellemiek Hilberink
Jan Willem Verploegh
4 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes D1 Ron Schroer
Ava Schroer
4 - AB
17:30 - 19:30 Jongens C1 Job Twigt
Dirk Vis
2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D2 Nadia de Bruin 1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D3 Marnix Arink 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Erwin de Vries 3 - CD
17:30 - 19:30 Meisjes C1 Jorrit Ebbers 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Sarah Lambrechts
Roy van Wingerden
3 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B4 Fenneke van Well 4 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes C5 Marc Simoiu 4 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Mohammed Akmal 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 3 - AB
19:00 - 21:00 Meisjes B1 Bram Lambrechts
Niek Nieuwenhuijsen
1 - AB
19:30 - 21:30 Jongens B1 Timo de Boer
Gijs van de Graaf
2 - AB
19:30 - 21:30 Meisjes A1 Jeroen de Bruin 2 - CD
20:15 - 22:15 Heren 2 Ronald Zeelen 4 - AB
20:15 - 21:45 Meisjes A5 Jorrit Ebbers 4 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A2 Mohammed Akmal 3 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Bram Lambrechts 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 1
16:30 - 17:30 Jongens 6E2 1
16:30 - 17:30 Jongens F1 1
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 1
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 1
16:30 - 17:30 Meisjes F1 1
16:30 - 17:30 Meisjes F2 1
17:00 - 18:30 Jongens A1 Matthijs Bartelts 2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D6 Susanne Gilhuis 2 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes D4 Lieke Paans
Gijs van Pelt
3 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes D5 Roy van Wingerden 3 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 1
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 1
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 1
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 1
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 1
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Eva Korteweg
Pien de Winter
4 - CD
18:30 - 22:00 Heren 1 Ernst Jan Wepster 2
18:45 - 20:15 Jongens C2 Senn de Geus 1 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B3 3 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B6 Zoë van Biene 3 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes C6 Ron Schroer 1 - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Claire Visser 4
20:15 - 22:15 Heren Jong 1 Roosmarijn van Leur 1 - CD
20:30 - 22:30 Heren 4 Mohammed Akmal 4 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamin Hockey DMHC VACATURE 1
09:00 - 10:00 Funkey Hockey 1
09:00 - 10:00 G-Hockey DMHC VACATURE 1
09:00 - 10:00 Hockeyschool 1