Dordrechtse Mixed Hockey Club
DMHC app volg ons op: 
Je bent hier: HomeTrainingsschema
Contact met CT&I

DMHC Clubcard en App


Recente verslagen
Nog geen verslagen


Binnenkort bij DMHC
Laatste tweets Twitter
Trainingsschema

 

Informatie veldtrainingen

Enkele afspraken voor het trainingsschema zijn heel belangrijk:
  • We zijn met elkaar verantwoordelijk voor het gebruik van de velden en de trainingsmaterialen.
  • Veld 1 en Veld 4 zijn semi watervelden. Als ze besproeid moeten worden nooit gelijktijdig!!! (sleutel sproeier ook aan bar bos)
  • Zorg dat je ruim op tijd bent om te trainen en dat je bij het veld bent!
  • Hou de velden schoon; heel gewoon!
  • Als er nog getraind wordt op het veld wacht je buiten het hek. Het veld betreden alleen via het poortje en niet over het hek klimmen

Een paar simpele regels maar zo nodig om gewoon heerlijk te kunnen trainen.

Dank voor jullie medewerking!

 

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Ralph Roelink 4
17:00 - 18:00 Jongens 6E2 Kees van der Leeden 4
17:00 - 18:00 Jongens 6E3 4
17:00 - 18:30 Jongens C2 Job Twigt 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Lieke Paans 4
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Veerle van Heeswijk
Anouk Rösken
1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 Fee Nederlof
Sterre Kley
1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E5 Sterre Veldhuijzen 1
17:30 - 19:00 Jongens D1 Thomas Pellis
Roosmarijn van Leur
2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Zoë van Biene 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C6 Mohammed Akmal 3 - CD
18:00 - 18:30 Jongens 8E1 Ralph Roelink 4
18:00 - 18:30 Jongens E2 4
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Lieke Paans 1
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Julie Koops 1
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Isa Blokland 1
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 Veerle van Heeswijk
Anouk Rösken
1
18:30 - 19:00 Jongens 8E1 Ralph Roelink 4 - AB
18:30 - 20:30 Jongens C1 Cees Nieuwenhuijsen
Dirk Vis
4 - CD
18:30 - 19:00 Jongens E2 4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Ellemiek Hilberink
Ava Schroer
2 - AB
19:00 - 20:00 Hockeyschool AB Mohammed Akmal 3 - AB
19:00 - 20:00 Hockeyschool CD 3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Arie Herweijer
Roosmarijn van Leur
1 - AB
19:00 - 21:00 Meisjes B1 Jeroen de Bruin
Niek Nieuwenhuijsen
2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Leen van der Klis 1 - CD
20:00 - 22:00 Jongens A1 Minouk de Ruiter
Maurits Fresen
2 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes B4 Robert Plomp
Arie-Kees van der Leeden
4 - AB
20:00 - 22:00 Trimhockey Maandagavond Mohammed Akmal 3 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Dirk Vis 4 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Maandagavond Mohammed Akmal 3 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Maandagavond Roosmarijn van Leur 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Trimhockey Dinsdagochtend 1
11:00 - 12:00 Fithockey 1
17:00 - 18:00 Jongens F1 Cas de Wijs 1
17:00 - 18:00 Jongens F2 Thies de Jong 1
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Senn de Geus 1
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Storm de Jong 1
17:30 - 19:30 Jongens B1 Gijs van de Graaf
Peter van de Graaf
2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D3 Mohammed Akmal 4 - CD
17:30 - 19:30 Meisjes C1 Bram Lambrechts
Britney Sas
2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Noortje Bomius
Henderike Maters - van der Tempel
4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Ron Schroer 3 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B2 Boyd van Kekeren 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C4 Ed van den Hout
Femke van den Hout
1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A5 Lars Verweij 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Cees Nieuwenhuijsen 4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B6 Ron Schroer 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B7 Mohammed Akmal 4 - CD
19:30 - 21:30 Dames 1 Arjen Laar 2
19:30 - 21:00 Meisjes B5 Jorrit Ebbers 1 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B3 Bram Lambrechts 1 - AB
20:30 - 22:00 Jongens B3 Mohammed Akmal 4 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A3 Ron Schroer 4 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 20:00 GoalieWorks Keeperstraining Trainingsgroep 1 - AB
17:00 - 19:00 Jongens A1 Minouk de Ruiter
Maurits Fresen
2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Ellemiek Hilberink
Ava Schroer
4 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Niek Nieuwenhuijsen
Jeroen de Bruin
2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 Roosmarijn van Leur
Thomas Pellis
4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 John van Boesschoten
Eveline Westera
Maud van Boesschoten
1 - CD
18:30 - 20:00 Hockeyschool AB Ron Schroer 3 - CD
18:30 - 20:00 Hockeyschool CD 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Mike Noordenbos 2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D4 Lucas Aalders 4 - AB
19:00 - 22:00 Cursus Trainingsgroep 3 - AB
19:00 - 20:00 Jongens C2 Niek Nieuwenhuijsen 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C5 Zoë van Biene 4 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C6 Christine Slurink 1 - CD
20:00 - 22:00 Dames 2 Mijntje van Roessel 4 - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 Ruud Koreman 1 - CD
20:00 - 22:00 Dames Jong 1 Marcel Voogd 1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Maurits Fresen
Gijs Hessels
2
20:30 - 22:00 Heren 3 DMHC VACATURE 4 - CD
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 4 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Sebastiaan Twigt
Sem Van Dijk
1
17:00 - 18:00 Jongens 6E2 Kees van der Leeden 1
17:00 - 18:00 Jongens 6E3 1
17:00 - 19:00 Jongens B1 Gijs van de Graaf
Peter van de Graaf
2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Joëlle Schoon 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Sarah Lambrechts 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E5 Julius Jens 1
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Leen van der Klis 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Mohammed Akmal 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Noortje Bomius
Ron Schroer
4 - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 1 - CD
18:00 - 20:00 Jongens C1 Cees Nieuwenhuijsen
Dirk Vis
2 - CD
18:00 - 19:00 Jongens E2 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Nadia de Bruin 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Sarah Lambrechts 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 Senn de Geus 1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Freek de Bakker 4 - AB
19:00 - 20:00 Dames 1 Arjen Laar 2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Boyd van Kekeren 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B3 Mohammed Akmal 4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Arie-Kees van der Leeden
Robert Plomp
3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Jorrit Ebbers 3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B6 Ron Schroer 1 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Arjen Laar 2
20:00 - 22:00 Heren 2 1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B7 Ron Schroer 4 - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren Veteranen L 1 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A2 Mohammed Akmal 3 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Dirk Vis 4 - CD
20:30 - 21:30 Meisjes B3 Bram Lambrechts 3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D2 Roos van der Ven
Sara van Dijk
4 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D3 Mohammed Akmal 3 - AB
17:00 - 18:00 Jongens F1 Marijn de Wijs 1
17:00 - 18:00 Jongens F2 Lotte Plomp
Floortje de Bruin
1
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Marc Simoiu
Ron Schroer
Ron Schroer
4 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Pien de Winter
Eva Korteweg
1
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Anne van Well
Eva van Dijk
1
17:30 - 19:00 Heren 1 Maurits Fresen
Gijs Hessels
2
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Ellemiek Hilberink
Ava Schroer
3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A5 Lars Verweij 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Bram Lambrechts
Britney Sas
1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Jeroen Stam
Jan Willem Verploegh
4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Mike Noordenbos 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Mohammed Akmal 4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes D1 Maud van Boesschoten
John van Boesschoten
Eveline Westera
2 - AB
20:00 - 22:00 Senioren Trainingsgroep 1 - CD
20:00 - 20:30 Heren 3 4 - CD
20:00 - 20:30 Heren Jong 1 4 - CD
20:00 - 22:00 Heren Jong 2 Roosmarijn van Leur 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Gijs Hessels
Maurits Fresen
2
20:30 - 22:00 Heren 3 Mohammed Akmal 4 - AB
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 4 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 09:45 Benjamin Hockey 1 - BC
09:00 - 10:00 G-Hockey 1 - A
09:00 - 10:00 Hockeyschool 1 - D
Hoofdsponsor
Subsponsoren

Overige sponsoren