Barschema

zaterdag 25 september 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Rohan Raghoenath Bardienst 
08:30 - 12:00  Charlotte Smeenk Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Clara Postal Barhoofd 
08:30 - 12:00  Jaap Paans Wedstrijdtafel 
08:30 - 19:00  Eveline Westera Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Storm de Jong Bardienst 
12:00 - 15:30  Suk de Keuninck - Evers Bardienst 
12:00 - 15:30  Judith Houmes Barhoofd 
12:00 - 15:30  Jaap Paans Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:00  Nancy Brand Bardienst 
15:30 - 19:00  Tosca van Krieken Bardienst 
15:30 - 19:00  Marissa van der Togt Barhoofd 
15:30 - 19:00  Timo Bevelander Wedstrijdtafel 
zondag 26 september 2021 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Julie den Outer Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Senna Lemans Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Cas van Campen Barhoofd 
10:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Pepijn van Honschoten Barhoofd 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Fenna van der Heiden Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Jael de Waard Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Kees Malschaert Barhoofd 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Floris de Wit Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Shyenna Alberto Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
maandag 27 september 2021 
16:00 - 19:00  Laurien Staal Bardienst 
19:00 - 22:00  Femke de Jong Bardienst 
19:00 - 22:00  Jacey Thurston Bardienst 
dinsdag 28 september 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Beri Kisin Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Carlijn Slob Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Joëlle Schoon Bardienst 
19:00 - 22:00  Mats Zwartbol Bardienst 
woensdag 29 september 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Loek Dame Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Matthijs Moerer Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Jente de Graaf Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Noémy Buijssen Bardienst 
donderdag 30 september 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Sterre Veldhuijzen Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Sterre Veldhuijzen Bardienst 
19:00 - 22:00  Kirsten Ridderhof Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Sare van Twist Bardienst 
vrijdag 1 oktober 2021 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Abel Bos Bardienst 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Nienke Schaap Bardienst 
19:30 - 23:45  Ouders/verzorgers van Jael de Waard Bardienst 
19:30 - 23:45  Ouders/verzorgers van Kees Malschaert Bardienst 
zaterdag 2 oktober 2021 
08:30 - 12:00  Naomi Karel Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Dima Tchetverikov Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
08:30 - 12:00  Martijn Knottnerus Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Nynke Willems Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Maud Odijk Bardienst 
12:00 - 15:30  Marissa van der Togt Barhoofd 
12:00 - 15:30  Mathieu Pegels Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lois Beemsterboer Bardienst 
15:30 - 19:00  Cindy Nederlof-Rombout Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Carijn Hooiveld Wedstrijdtafel 
zondag 3 oktober 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Olivier Zonnevylle Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Bram Bakker Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Julian de Haseth Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Nienke Fuijkschot Bardienst 
12:00 - 15:30  Marieke Raaijmakers Barhoofd 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Larka al Al Dalewie Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Robert Boere Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Thijmen van 't Zant Barhoofd 
maandag 4 oktober 2021 
16:00 - 19:00  Mirjam da Silva Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Jill Borsboom Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Luuk Staffeleu Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Nynke Willems Bardienst 
dinsdag 5 oktober 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Sara van Breemen Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Thijmen Evers Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Fleur van Noort Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Emilian Tjapkes Bardienst 
woensdag 6 oktober 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Fenna Wilhelmus Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Jules van Essen Bardienst 
19:00 - 22:00  Robbert de Graaf Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Jake Dean Wielandt Bardienst 
donderdag 7 oktober 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lieve Zuijdwegt Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Tami Alaran Bardienst 
19:00 - 22:00  Marijn van Dijk Bardienst 
19:00 - 22:00  Eovar van Dijk Bardienst 
vrijdag 8 oktober 2021 
16:00 - 19:30  Stephan van Zitteren Bardienst 
16:00 - 19:30  Marcel Kwakkel Bardienst 
19:30 - 23:00  Nico Wondergem Bardienst 
19:30 - 23:00  Casper Triesscheijn Bardienst 
zaterdag 9 oktober 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lizzy Baas Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Nya Dubbelman Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
08:30 - 12:00  Marcel Pluijmert Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Storm de Jong Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Wieke Meerman Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Marnix Arink Barhoofd 
12:00 - 15:30  Sheila Carrillo Caro Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:00  Robin Koole Bardienst 
15:30 - 19:00  Marinka Verhagen Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Carijn Hooiveld Wedstrijdtafel 
zondag 10 oktober 2021 
08:30 - 12:00  Jan Willem Verploegh Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Jens van 't Hoenderdaal Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Pien de Winter Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Else Hooiveld Bardienst 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Kim Okkerman Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Isa Blokland Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
maandag 11 oktober 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Siem Hoeksma Bardienst 
16:00 - 19:00  Gerald Kraal Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Claudy van Walsum Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Claudy van Walsum Bardienst 
dinsdag 12 oktober 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Sara van Breemen Bardienst 
16:00 - 19:00  Jorik Fok Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Joëlle Schoon Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Anna Tsiras Bardienst 
woensdag 13 oktober 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Siena Koekkoek Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Maurits Wiersma Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Xen Wolters Bardienst 
19:00 - 22:00  Tim Luijsterburg Bardienst 
donderdag 14 oktober 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Isabelle de Bruyn Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Mayla Jupijn Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Loïs de Graaf Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Diede Reijerkerk Bardienst 
vrijdag 15 oktober 2021 
16:00 - 19:30  Manon Speets Bardienst 
16:00 - 19:30  Christian Evera Bardienst 
19:30 - 23:00  Ruud van der Poel Bardienst 
19:30 - 23:00  Shanice Merién Bardienst 
zaterdag 16 oktober 2021 
08:30 - 12:00  Eva Appeldoorn Bardienst 
08:30 - 12:00  Iza Appeldoorn Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
08:30 - 12:00  Marcel Pluijmert Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Hidde van Biemen Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Yfke Kruithof Bardienst 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Dila Sude Yilgor Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:00  Sarah in 't Veld Bardienst 
15:30 - 19:00  Lisa in 't Veld Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Demi de Jongh Wedstrijdtafel 
zondag 17 oktober 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Peer van Rijswijk Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Thara Yachou Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Floris Assink Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Rozemarijn Wamelink Bardienst 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Mariana Vervoorn Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Morris Bennink Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
zaterdag 23 oktober 2021 
08:30 - 12:00  Iza Appeldoorn Bardienst 
08:30 - 12:00  Eva Appeldoorn Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van August van Veluwen Barhoofd 
08:30 - 12:00  Anne van Heeren Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Femke Wepster Bardienst 
12:00 - 15:30  Eveline Westera Bardienst 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Rachel Takkenkamp Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Noor Bevelander Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Elise van der Leegte Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Jessica van Pelt Wedstrijdtafel 
zondag 24 oktober 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Mila Wondergem Bardienst 
08:30 - 12:00  Maurice van der Woude Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Merle van den Bos Bardienst 
12:00 - 15:30  Floortje Wesdorp Bardienst 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lilly Lynn Don Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Benthe Dekker Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
maandag 25 oktober 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Abel Holtzer Bardienst 
16:00 - 19:00  Gerald Kraal Bardienst 
19:00 - 22:00  Marielle Burgemeister Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Babette Bo Vink Bardienst 
dinsdag 26 oktober 2021 
16:00 - 19:00  Alice Bouman Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Carlijn Slob Bardienst 
19:00 - 22:00  Maaike Heijkoop Bardienst 
19:00 - 22:00  Mats Zwartbol Bardienst 
woensdag 27 oktober 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Jente van der Zande Bardienst 
16:00 - 19:00  Albert van Nijnatten Bardienst 
19:00 - 22:00  Robbert de Graaf Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Jake Dean Wielandt Bardienst 
donderdag 28 oktober 2021 
16:00 - 19:00  Annemieke van den Berg Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Fleur Slob Bardienst 
19:00 - 22:00  Kirsten Ridderhof Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Sare van Twist Bardienst 
vrijdag 29 oktober 2021 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Olivia Jens Bardienst 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Olivia Jens Bardienst 
19:30 - 23:00  Jeroen Dokman Bardienst 
19:30 - 23:00  Joël Dwars Bardienst 
zaterdag 30 oktober 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lizzy Baas Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Nya Dubbelman Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
08:30 - 12:00  Anne van Heeren Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:30  Marnick Dudok Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Philip Mulders Bardienst 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Lotte Gilhuis Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Hanna van der Hoek Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Maureen Kok Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Daan Mol Barhoofd 
15:30 - 19:00  Else Hooiveld Wedstrijdtafel 
zondag 31 oktober 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Guusje van Rijswijk Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Mees Perquin Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Lois Schot Bardienst 
12:00 - 15:30  Lois Schot Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Seth Bax Barhoofd 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Daan Bol Bardienst 
15:30 - 19:00  Lonny Hazen Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
maandag 1 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Jente van der Zande Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Amber Mulders Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Tamara Stolk Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Tamara Stolk Bardienst 
dinsdag 2 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Estella de Jong Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Mette Bevelander Bardienst 
19:00 - 22:00  Zoë van Biene Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Noa van Biene Bardienst 
woensdag 3 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Stuart Anderson Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Alinde Veth Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Florens van Vuuren Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Veerle van Doorn Bardienst 
donderdag 4 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Fiene Noordegraaf Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Arwin Boere Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Mats Maaskant Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Mats Maaskant Bardienst 
vrijdag 5 november 2021 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Emma Jens Bardienst 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Emma Jens Bardienst 
19:30 - 23:00  Ouders/verzorgers van Liz Hoeksma Bardienst 
19:30 - 23:00  Ouders/verzorgers van Imke Visser Bardienst 
zaterdag 6 november 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Olivier Mos Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Olivier Mos Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Josephine Otter Barhoofd 
08:30 - 12:00  Dilara Akgul Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:30  Marit de Jong Bardienst 
12:00 - 15:30  Jantien Katz Bardienst 
12:00 - 15:30  Hans Haverkort Barhoofd 
12:00 - 15:30  Eva Dornscheidt Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:00  Hans Haverkort Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Mats van Zitteren Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Fenne Haster Wedstrijdtafel 
zondag 7 november 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Guusje van Rijswijk Bardienst 
08:30 - 12:00  Else jacqueline Wijting Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Fay Grispen Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Fabiënne de Rijke Bardienst 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Claire van 't Westende Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Marlieke Wernet Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
maandag 8 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Carlijn van Campenhout Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Julie Noorlander Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Stan Stolk Bardienst 
19:00 - 22:00  Floortje Wesdorp Bardienst 
dinsdag 9 november 2021 
16:00 - 19:00  Inge Maters Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Estella de Jong Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Fiene Noordegraaf Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Iris Nunnikhoven Bardienst 
woensdag 10 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Ties van Well Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lotte van den Berg Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Jolie Noordhof Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Joshua Jansen Bardienst 
donderdag 11 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lucas van der Steijn Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lotte Perquin Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Floortje de Bruin Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Jessie van Boxel Bardienst 
vrijdag 12 november 2021 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Megje de Laat Bardienst 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Zoë Spuijbroek Bardienst 
19:30 - 23:00  Ouders/verzorgers van Senn de Geus Bardienst 
19:30 - 23:00  Denise van Westen Bardienst 
zaterdag 13 november 2021 
08:30 - 12:00  Kelly van der Klooster Bardienst 
08:30 - 12:00  Ilse de Boer Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
08:30 - 12:00  Timur Mazur Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Wieke Meerman Bardienst 
12:00 - 15:30  Rick Buring Bardienst 
12:00 - 15:30  Rick Buring Barhoofd 
12:00 - 15:30  Robin Verhoef Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:00  Valentijn van Beurden Bardienst 
15:30 - 19:00  Jochem Boot Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Sophie Vankan Wedstrijdtafel 
zondag 14 november 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Mees van Rijswijk Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Merlijn Jonker Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Fenna van der Heiden Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Indra Willems Bardienst 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Carmen in 't Veen Bardienst 
15:30 - 19:00  Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
maandag 15 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Nova Stam Bardienst 
16:00 - 19:00  Debby van den Arend Bardienst 
19:00 - 22:00  Marielle Burgemeister Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Babette Bo Vink Bardienst 
dinsdag 16 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Bo Hensen Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Ferenc de Jager Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Tara Roosken Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Iris Nunnikhoven Bardienst 
woensdag 17 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Stuart Anderson Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Alinde Veth Bardienst 
19:00 - 22:00  Nicoline Dikmans Bardienst 
19:00 - 22:00  Anne-Floor Blonk Bardienst 
donderdag 18 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Floor Aalberts Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Floor Aalberts Bardienst 
19:00 - 22:00  Jacey Thurston Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Yfke de Jong Bardienst 
vrijdag 19 november 2021 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Sterre Bäcker Bardienst 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Vera Kley Bardienst 
19:30 - 23:00  Ouders/verzorgers van Lisanne de Boer Bardienst 
19:30 - 23:00  Bardienst 
zaterdag 20 november 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Eliane Bakker Bardienst 
08:30 - 12:00  Danielle Voogt Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
08:30 - 12:00  Danielle Voogt Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Benthe Kok Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Alina Basaran Bardienst 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Veerle van Heeswijk Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Benthe Kok Bardienst 
15:30 - 19:00  Ilse van Waardenburg Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Suze Nodelijk Wedstrijdtafel 
zondag 21 november 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Mees van Rijswijk Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Tess Peeters Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Pien de Winter Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Seth Bax Bardienst 
12:00 - 15:30  Michiel Heusden Barhoofd 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lies van Hattem Bardienst 
15:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Sophie Fermont Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
maandag 22 november 2021 
16:00 - 19:00  Fleur van Garderen Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Florian de Man Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Imma de Heer Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Makenzie Bastiaans Bardienst 
dinsdag 23 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Roos Stok Bardienst 
19:00 - 22:00  Susanne Gilhuis Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Pheline Kien Bardienst 
woensdag 24 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Siena Koekkoek Bardienst 
16:00 - 19:00  Albert van Nijnatten Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Veerle van Doorn Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Thijmen van den Berg Bardienst 
donderdag 25 november 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Julie Noorlander Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Carlijn van Campenhout Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Sabijn Bahadoer Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Sabijn Bahadoer Bardienst 
vrijdag 26 november 2021 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Abel Bos Bardienst 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Sterre Bäcker Bardienst 
19:30 - 23:00  Bardienst 
19:30 - 23:00  Bardienst 
zaterdag 27 november 2021 
08:30 - 12:00  Charlotte Smeenk Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Olaf van Kouwen Bardienst 
08:30 - 12:00  Stefan Theuns Barhoofd 
08:30 - 12:00  Britt Hartog Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Daan Bol Bardienst 
12:00 - 15:30  Lonny Hazen Bardienst 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Lianne Grootenboer Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:00  Wilbert Heijne Bardienst 
15:30 - 19:00  Wilbert Heijne Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Jeanet Tieben Wedstrijdtafel 
zondag 28 november 2021 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Indra Willems Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Josephine Otter Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
08:30 - 12:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Indie van Homoet Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Indie van Homoet Bardienst 
12:00 - 15:30  Barhoofd 
12:00 - 15:30  Nienke Fuijkschot Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:00  Bardienst 
15:30 - 19:00  Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
15:30 - 19:00  Wedstrijdtafel 
maandag 29 november 2021 
16:00 - 19:00  Adriaen Ploos van Amstel Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Stan Stolk Bardienst 
19:00 - 22:00  Ouders/verzorgers van Lisa Rijnsaardt Bardienst 
dinsdag 30 november 2021 
16:00 - 19:00  Adriaen Ploos van Amstel Bardienst 
19:00 - 22:00  Susanne Gilhuis Bardienst 
19:00 - 22:00  Bardienst 
woensdag 1 december 2021 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Hanna van der Hoek Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Maureen Kok Bardienst 
19:00 - 22:00  Martin Isarin Bardienst 
19:00 - 22:00  Savannah Katgerman Bardienst