Dordrechtse Mixed Hockey Club
DMHC app volg ons op: 
Je bent hier: HomeOverzichtenTrainingsschema
Contact met CT&I

DMHC Clubcard en App

Recente verslagen
Lid worden?

Recente fotoalbums

Binnenkort bij DMHC
Laatste tweets Twitter
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 5 mei 2018
Tijd T/U Team Tegen team
10:15 Thuis Jongens E3 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JE5
Trainingsschema

Informatie veldtrainingen

Enkele afspraken voor het trainingsschema zijn heel belangrijk:
  • We zijn met elkaar verantwoordelijk voor het gebruik van de velden en de trainingsmaterialen.
  • Veld 1 en Veld 4 zijn semi watervelden. Als ze besproeid moeten worden nooit gelijktijdig!!! (sleutel sproeier ook aan bar bos)
  • Zorg dat je ruim op tijd bent om te trainen en dat je bij het veld bent!
  • Hou de velden schoon; heel gewoon!
  • Als er nog getraind wordt op het veld wacht je buiten het hek. Het veld betreden alleen via het poortje en niet over het hek klimmen

Een paar simpele regels maar zo nodig om gewoon heerlijk te kunnen trainen.

Dank voor jullie medewerking!

Dit schema loopt van 27-2-2018 t/m 30-6-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 2 - CD
17:00 - 18:00 Jongens E1 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Jongens E2 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:30 Meisjes D1 3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E1 1 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes E2 1 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes E3 1 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Trainingsgroep E 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
18:00 - 19:00 Meisjes B2 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C1 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D4 4 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B4 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C4 3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A3 4 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B6 4 - AB
20:00 - 20:30 Looptraining / strafcorners Trainingsgroep 3 - AB
20:00 - 21:30 Jongens A1 2 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A2 3 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A1 2 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Maandagavond Trainingsgroep 1
20:30 - 22:00 Trimhockey Maandagavond 3 - AB
21:00 - 22:00 Heren Veteranen A 4 - CD optioneel
21:00 - 22:00 Heren Veteranen L 4 - AB optioneel
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Trimhockey Dinsdagochtend 1
11:00 - 12:00 Dinsdagochtend Trainingsgroep 1
17:00 - 18:30 Jongens C1 2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C2 2 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D3 3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 4 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C6 4 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C7 3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D6 1 - CD
18:30 - 19:00 Looptraining / strafcorners Trainingsgroep 1 - AB
18:30 - 20:00 Heren 1 2
18:30 - 20:00 Meisjes B4 4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B5 4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B7 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C5 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D5 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 1 - AB
20:00 - 20:30 Looptraining / strafcorners Trainingsgroep 1 - CD
20:00 - 21:30 Looptraining / strafcorners Trainingsgroep 3 - CD
20:00 - 20:15 Dames 1 2 - CD
20:00 - 20:15 Heren 1 2 - AB
20:00 - 21:30 Jongens B3 3 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 4 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A4 4 - AB
20:15 - 22:00 Dames 1 2
20:30 - 22:00 Heren 1 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Looptraining / strafcorners Trainingsgroep 3 - AB
16:30 - 17:30 Hockeyschool 7+ 4 - AB uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Jongens D1 1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens D2 3 - CD
16:30 - 17:30 Jongens E3 2 - AB roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Jongens E4 2 - AB roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Jongens E5 2 - AB roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Jongens F1 4 - D roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Jongens F2 4 - D roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 20:00 Keeperstraining 1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E4 2 - AB roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Meisjes E5 2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes E6 2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes E7 2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F1 4 - C roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Meisjes F2 4 - C roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Meisjes F3 4 - C roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Meisjes F4 4 - C roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:30 - 19:00 Looptraining / strafcorners Trainingsgroep 4 - CD als oefenwedstrijd Veld2, dan blok eerst gereserveerd voor JA1
17:30 - 19:00 Looptraining / strafcorners Trainingsgroep 3 - CD reserveren via wedstrijdsecretariaat
17:30 - 19:00 Jongens C1 2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C3 4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B6 3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B4 4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes D4 3 - CD
19:30 - 20:30 Hockeyschool AB 3 - AB
19:30 - 20:30 Hockeyschool CD 3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 4 - AB roulatie woensdag senioren veld 3 en veld 4
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 3 - AB roulatie woensdag senioren veld 3 en veld 4
20:30 - 22:00 Dames Veteranen 4 - CD roulatie woensdag senioren veld 3 en veld 4
20:30 - 22:00 Heren 2 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 3 - CD roulatie woensdag senioren veld 3 en veld 4
20:30 - 22:00 Jongens A1 1 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A1 2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens E1 1 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Jongens E2 1 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:30 Meisjes C6 3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D1 2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E1 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes E2 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes E3 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Trainingsgroep E 1 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
18:00 - 18:30 Looptraining / strafcorners Trainingsgroep 4
18:00 - 19:30 Jongens B1 2 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C2 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D5 1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B3 4 - CD
18:30 - 20:00 Jongens D2 4 - AB
18:30 - 20:30 Meisjes A1 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C4 3 - AB
19:30 - 20:00 Oefenwedstrijd breedtehockey Trainingsgroep 1 of
19:30 - 20:30 Dames 1 2 - CD
20:00 - 20:30 Oefenwedstrijd tophockey Trainingsgroep 1
20:00 - 21:30 Jongens B2 4 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A2 3 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A3 3 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B2 4 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 2
20:30 - 21:00 Heren Veteranen A 1 - AB geen wedstrijd dan start training
20:30 - 21:00 Heren Veteranen L 1 - CD geen wedstrijd dan start training
21:00 - 22:00 Heren Veteranen A 1 - AB
21:00 - 22:00 Heren Veteranen L 1 - CD
22:00 - 22:30 Heren Veteranen A 1 - AB indien wedstrijd loopt training door tot 2230
22:00 - 22:30 Heren Veteranen L 1 - CD indien wedstrijd loopt training door tot 2230
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D2 2 - AB
17:00 - 18:00 Hockeyschool 7+ 1 - A uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:30 Jongens C3 2 - CD
17:00 - 18:00 Jongens E3 4 - AB roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Jongens E4 4 - AB roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Jongens E5 4 - AB roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Jongens F1 1 - C roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Jongens F2 1 - C roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Keeperstraining 1 - D roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:30 Meisjes D1 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E4 4 - CD roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes E5 4 - CD roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes E6 4 - CD roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes E7 4 - CD roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes F1 1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F2 1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F3 1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F4 1 - B
17:30 - 19:00 Meisjes C3 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D6 3 - CD
18:00 - 19:00 Jongens C1 4 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D3 4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B1 1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Cees Nieuwenhuijsen 2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C2 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A4 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B5 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C5 4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C7 1 - AB
19:30 - 20:30 Jongens B1 1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B7 4 - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 2
20:30 - 22:00 Veteranen & Senioren Trainingsgroep 3 roulatie senioren
20:30 - 22:00 Dames 3 4 - AB roulatie senioren
20:30 - 22:00 Heren 2 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 4 - CD roulatie senioren
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 1 - AB roulatie senioren
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 09:45 Benjamin Hockey 1 - BC
09:00 - 09:45 Funkey Hockey 1 - BC
09:00 - 10:00 G-Hockey 1 - A
09:00 - 10:00 Hockeyschool 1 - D
Hoofdsponsor
Subsponsoren

Overige sponsoren