Dordrechtse Mixed Hockey Club
DMHC app volg ons op: 
Je bent hier: HomeOverzichtenTrainingsschema
Contact met CT&I

DMHC Clubcard en App

Recente verslagen
Nog geen verslagen
Lid worden?

Recente fotoalbums

Binnenkort bij DMHC
Laatste tweets Twitter
Trainingsschema

Informatie veldtrainingen

Enkele afspraken voor het trainingsschema zijn heel belangrijk:
  • We zijn met elkaar verantwoordelijk voor het gebruik van de velden en de trainingsmaterialen.
  • Veld 1 en Veld 4 zijn semi watervelden. Als ze besproeid moeten worden nooit gelijktijdig!!! (sleutel sproeier ook aan bar bos)
  • Zorg dat je ruim op tijd bent om te trainen en dat je bij het veld bent!
  • Hou de velden schoon; heel gewoon!
  • Als er nog getraind wordt op het veld wacht je buiten het hek. Het veld betreden alleen via het poortje en niet over het hek klimmen

Een paar simpele regels maar zo nodig om gewoon heerlijk te kunnen trainen.

Dank voor jullie medewerking!

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens C1 Jeroen Dokman
Mohammed Akmal
2 - CD
17:00 - 18:00 Jongens E1 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Jongens E2 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Jongens E3 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Wanne Kievits 3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Jan Willem Verploegh
Ellemiek Hilberink
2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E1 1 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes E2 1 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes E3 1 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Trainingsgroep E 1 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
18:00 - 19:30 Jongens C3 Beau Zuil
Florent Herweijer
4 - CD
18:00 - 19:00 Jongens D1 Thomas Pellis
Roosmarijn van Leur
4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Jeroen de Bruin
Bram Lambrechts
1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Cees Nieuwenhuijsen
Niek Nieuwenhuijsen
1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Matthijs Bartelts 2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Jan Willem Verploegh
Minouk de Ruiter
2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B6 Sigrid de Jong 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Maud van Boesschoten
John van Boesschoten
3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Mark van der Steijn 1 - AB Joost van der Pols
19:00 - 20:30 Jongens B3 Mohammed Akmal 4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Frank van Kekeren
Boyd van Kekeren
1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Femke de Jong 4 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Peter van de Graaf
Dirk Vis
2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Mike Noordenbos
Laura Teunissen
2 - CD
20:00 - 22:00 Trimhockey Maandagavond Roosmarijn van Leur 3
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Bram Lambrechts
Thomas Pellis
4 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Maandagavond Mohammed Akmal 1
21:00 - 22:00 Trimhockey Maandagavond Roosmarijn van Leur 4 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Trimhockey Dinsdagochtend 1
11:00 - 12:00 Dinsdagochtend Trainingsgroep 1
17:00 - 18:30 Jongens C1 Jeroen Dokman
Mohammed Akmal
2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C2 Mohammed Akmal 2 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D2 Dirk Vis 1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Britte van Genderen
Britney Sas
4 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C5 Zoë van Biene 4 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Henderike Maters - van der Tempel
Marc Simoiu
1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D5 3 - CD Ouders verzorgen de training
18:30 - 20:00 Jongens B1 Matthijs Bartelts 2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Mark van der Steijn 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Mike Noordenbos
Laura Teunissen
2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Mohammed Akmal 4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A5 4 - CD Gino de la Fosse verzorgt de training.
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Jeroen de Bruin
Bram Lambrechts
1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B5 Quinten Put 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C6 Eva van der Meer 3 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Mike Noordenbos
Ernst Jan Wepster
2
20:00 - 22:00 Heren 1 1 frank middelhoek
20:00 - 21:30 Jongens A2 Bram Lambrechts
Roosmarijn van Leur
4 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A3 4 - AB Per 25-9 Freek de Bakker (H2)tijdelijk als trainer
20:00 - 21:30 Meisjes A3 Mohammed Akmal 3 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B3 Mireille Siskens 3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Hockeyschool 7+ 2 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Jongens D2 Mirjam Stam 1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens E4 2 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Jongens F1 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Jongens F2 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Meisjes D2 John van Boesschoten
Maud van Boesschoten
1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E4 2 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Meisjes E5 2 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Meisjes E6 2 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Meisjes E7 2 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Meisjes E8 2 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Meisjes F1 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Meisjes F2 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Meisjes F3 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 Meisjes F4 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
16:30 - 17:30 meisjes F5 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:30 - 19:00 Jongens D1 Thomas Pellis
Roosmarijn van Leur
2 - CD
17:30 - 20:30 Keeperstraining 1 uitgangspunt
17:30 - 19:00 Meisjes B6 Sigrid de Jong 4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Ellemiek Hilberink
Jan Willem Verploegh
2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Ava Schroer
Ron Schroer
4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Minouk de Ruiter
Jan Willem Verploegh
2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B7 Ron Schroer 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Niek Nieuwenhuijsen
Cees Nieuwenhuijsen
2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Boyd van Kekeren
Frank van Kekeren
4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Wanne Kievits 4 - AB
19:30 - 20:30 Hockeyschool AB Marilyn Kooijman 3 - AB
19:30 - 20:30 Hockeyschool CD Sigrid de Jong 3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 3 4 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 4 - AB
20:30 - 22:00 Dames Veteranen 3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 3 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A1 Peter van de Graaf
Dirk Vis
1 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Edwin van Lonkhuizen
Thomas Pellis
1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens C2 Mohammed Akmal 2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens E1 1 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Jongens E2 1 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Jongens E3 1 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:30 Meisjes A1 Mike Noordenbos
Laura Teunissen
2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Britney Sas
Britte van Genderen
3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Henderike Maters - van der Tempel
Marc Simoiu
3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E1 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes E2 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes E3 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Trainingsgroep E 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
18:00 - 19:30 Jongens D1 Thomas Pellis
Roosmarijn van Leur
1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Bram Lambrechts
Jeroen de Bruin
4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D5 1 - AB Ouders verzorgen de training
18:30 - 20:00 Dames 1 Ernst Jan Wepster
Mike Noordenbos
2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B3 Mohammed Akmal 3 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C3 Ron Schroer 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Cees Nieuwenhuijsen
Niek Nieuwenhuijsen
2 - CD
19:30 - 20:30 Jongens B2 Mark van der Steijn 4 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Mireille Siskens 1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Femke de Jong 1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes C2 Boyd van Kekeren
Frank van Kekeren
4 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Ernst Jan Wepster
Mike Noordenbos
2
20:00 - 21:30 Jongens A2 Bram Lambrechts
Roosmarijn van Leur
3 - AB
20:00 - 21:30 Jongens A3 Mohammed Akmal 3 - CD
20:30 - 22:00 Cursus Trainingsgroep 4 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen & Senioren Trainingsgroep 4 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Hockeyschool 7+ 1 - ABC roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Jongens C2 Mohammed Akmal 3 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D2 2 - CD
17:00 - 18:00 Jongens E4 1 - ABC roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Jongens F1 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Jongens F2 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Keeperstraining Daniëlle Vis 1 - D roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Maud van Boesschoten
John van Boesschoten
2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E4 1 - ABC roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes E5 1 - ABC roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes E6 1 - ABC roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes E7 1 - ABC roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes E8 1 - ABC roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes F1 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes F2 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes F3 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 Meisjes F4 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
17:00 - 18:00 meisjes F5 4 roulatie uiteindelijk invulling door coördinator JJ
18:00 - 19:00 Jongens C1 Mohammed Akmal 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B5 Wieger van der Linden 4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Zoë van Biene 3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C6 Eva van der Meer 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Ellemiek Hilberink
Jan Willem Verploegh
4 - CD uitgangspunt
18:00 - 19:30 Meisjes D4 Lois Schroer
Ava Schroer
Ron Schroer
3 - AB
18:30 - 19:30 Heren 1 2 - AB
18:30 - 19:30 Jongens A1 Dirk Vis
Peter van de Graaf
2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Freek de Bakker 4 - CD
19:30 - 22:00 Heren 1 2 Frank Middelhoek en Gijs Wessels
19:30 - 20:30 Jongens B1 Mohammed Akmal 1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A4 Sigrid de Jong 3 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A5 Axel Struik 3 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B1 Minouk de Ruiter
Jan Willem Verploegh
1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B7 Ron Schroer 4 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 Mohammed Akmal 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 4 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 09:45 Benjamin Hockey 1 - BC
09:00 - 09:45 Funkey Hockey 1 - BC
09:00 - 10:00 G-Hockey 1 - A
09:00 - 10:00 Hockeyschool 1 - D
Hoofdsponsor
Subsponsoren

Overige sponsoren