Dordrechtse Mixed Hockey Club
DMHC app volg ons op: 
Je bent hier: HomeOverzichtenAlle standen
Contact met CT&I

Gedragscode DMHC

DMHC Clubcard en App


Recente verslagen
Nog geen verslagen


Binnenkort bij DMHC
Laatste tweets Twitter
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JA1 4 9 3 0 1 19 5 0
2 Zoetermeer JA1 4 7 2 1 1 10 7 0
3 Derby JA1 4 7 2 1 1 9 9 0
4 Warande JA1 4 7 2 1 1 4 7 0
5 Dordrecht JA1 4 4 1 1 2 11 10 0
6 Breda JA2 4 4 1 1 2 8 7 0
7 Push JA2 4 4 1 1 2 7 15 0
8 Etten-Leur JA1 4 3 1 0 3 11 19 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Jongens A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JA2 5 15 5 0 0 26 8 0
2 Krimpen JA1 4 12 4 0 0 31 4 0
3 Evergreen JA1 5 9 3 0 2 17 12 0
4 Cartouche JA4 4 6 2 0 2 12 15 0
5 Catwijck JA1 4 3 1 0 3 11 12 0
6 Ring Pass Delft JA3 4 0 0 0 4 7 30 0
7 Victoria JA4 4 0 0 0 4 2 25 0
  3e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JB1 10 30 10 0 0 54 12 0
2 Pelikaan JB1 10 19 6 1 3 38 18 0
3 Rotterdam JB2 10 17 5 2 3 28 38 0
4 Dordrecht JB1 10 12 4 0 6 20 26 0
5 Leiden JB2 10 7 2 1 7 11 31 0
6 Westland JB1 10 2 0 2 8 12 38 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht JB2 5 10 3 1 1 14 10 0
2 IJssel JB1 5 10 3 1 1 9 7 0
3 Dordrecht JB2 5 8 2 2 1 13 8 0
4 Rotterdam JB4 5 7 2 1 2 11 7 0
5 HDS JB2 5 3 1 0 4 5 18 0
6 Kieviten JB1 5 3 0 3 2 5 7 0
  2e klasse 
  Jongens B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Souburgh JB1 5 13 4 1 0 17 5 0
2 Tempo '34 JB1 5 12 4 0 1 22 13 0
3 Dordrecht JB3 5 9 3 0 2 13 12 0
4 Wateringse veld JB1 5 7 2 1 2 15 10 0
5 Leonidas JB3 5 1 0 1 4 5 13 0
6 hdm JB6 5 1 0 1 4 8 27 0
  3e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zoetermeer JC1 10 27 9 0 1 38 7 0
2 Cartouche JC2 10 21 6 3 1 32 17 0
3 Dordrecht JC1 10 19 6 1 3 30 26 0
4 Rotterdam JC2 10 7 2 1 7 18 32 0
5 Victoria JC2 10 7 2 1 7 13 31 0
6 Leiden JC2 10 6 2 0 8 10 28 0
  Subtopklasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HGC JC3 5 13 4 1 0 21 14 0
2 Rotterdam JC4 5 10 3 1 1 20 12 0
3 Capelle JC1 5 8 2 2 1 24 15 0
4 Leonidas JC2 5 7 2 1 2 11 7 0
5 Waddinxveen JC1 5 4 1 1 3 13 17 0
6 Dordrecht JC2 5 0 0 0 5 8 32 0
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Victoria JD1 5 13 4 1 0 22 8 0
2 Leiden JD1 5 12 4 0 1 23 7 0
3 hdm JD1 5 8 2 2 1 16 10 0
4 Rotterdam JD1 5 7 2 1 2 8 10 0
5 Ring Pass Delft JD1 5 3 1 0 4 3 24 0
6 Dordrecht JD1 5 0 0 0 5 1 14 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche JD5 5 13 4 1 0 19 6 0
2 hdm JD5 5 10 3 1 1 10 10 0
3 Berkel-Rodenrijs JD3 5 8 2 2 1 15 9 0
4 Dordrecht JD2 5 7 2 1 2 20 12 0
5 HCRB JD1 5 4 1 1 3 5 11 0
6 Klein Zwitserland JD5 5 0 0 0 5 4 25 0
  3e klasse 
  Jongens D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JD3 5 12 4 0 1 19 9 0
2 Tempo '34 JD1 5 12 4 0 1 15 6 0
3 Rijswijk JD2 5 10 3 1 1 18 9 0
4 Ypenburg JD4 5 7 2 1 2 10 10 0
5 Berkel-Rodenrijs JD4 5 3 1 0 4 8 18 0
6 Ring Pass Delft JD3 5 0 0 0 5 6 24 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MA1 4 8 2 2 0 10 5 0
2 Barendrecht MA1 4 8 2 2 0 6 1 0
3 HBS MA1 4 8 2 2 0 7 4 0
4 Derby MA1 4 7 2 1 1 7 8 0
5 AMVJ MA1 4 6 2 0 2 6 7 0
6 Forescate MA1 4 4 1 1 2 8 10 0
7 Haarlem MA1 4 3 1 0 3 7 8 0
8 Alkmaar MA1 4 0 0 0 4 3 11 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westland MA2 5 12 4 0 1 25 6 0
2 Spijkenisse MA1 4 12 4 0 0 15 4 0
3 hdm MA2 5 10 3 1 1 11 4 0
4 Ring Pass Delft MA3 5 7 2 1 2 15 11 0
5 Pijnacker MA3 5 6 2 0 3 5 9 0
6 Dordrecht MA2 4 4 1 1 2 5 8 0
7 Rotterdam MA3 5 4 1 1 3 5 16 0
8 Leiden MA4 5 0 0 0 5 2 25 0
  2e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Voorne MA2 5 15 5 0 0 20 2 0
2 Spijkenisse MA3 5 12 4 0 1 14 6 0
3 Victoria MA5 5 10 3 1 1 13 6 0
4 Westland MA5 5 10 3 1 1 10 7 0
5 Schiedam MA4 5 6 2 0 3 8 7 0
6 Dordrecht MA3 5 3 1 0 4 8 12 0
7 Alphen MA4 5 3 1 0 4 9 19 0
8 Zoetermeer MA7 5 0 0 0 5 4 27 0
  5e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 hdm MA5 5 10 3 1 1 11 7 0
2 Leiden MA5 5 10 3 1 1 9 7 0
3 Forescate MA6 4 9 3 0 1 20 5 0
4 Dordrecht MA4 5 7 2 1 2 10 10 0
5 Roomburg MA4 5 7 1 4 0 10 7 0
6 Zoetermeer MA6 5 5 1 2 2 7 16 0
7 HGC MA5 5 4 1 1 3 7 13 0
8 Barendrecht MA4 4 -3 0 0 4 3 12 3
  5e klasse 
  Meisjes A5 
     
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MB1 5 12 4 0 1 14 6 0
2 Pijnacker MB1 5 10 3 1 1 19 6 0
3 Ypenburg MB1 5 10 3 1 1 20 9 0
4 Leonidas MB2 5 7 2 1 2 9 9 0
5 IJssel MB1 5 4 1 1 3 6 19 0
6 Bleiswijk MB1 5 0 0 0 5 6 25 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Klein Zwitserland MB3 5 15 5 0 0 22 5 0
2 Cartouche MB3 5 12 4 0 1 13 5 0
3 Dordrecht MB2 5 9 3 0 2 8 4 0
4 Forcial MB2 5 4 1 1 3 7 17 0
5 Derby MB2 5 3 1 0 4 6 13 0
6 hdm MB4 5 1 0 1 4 3 15 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCRB MB1 5 15 5 0 0 28 0 0
2 Derby MB3 5 10 3 1 1 13 9 0
3 Evergreen MB1 5 9 3 0 2 9 6 0
4 Dordrecht MB3 5 7 2 1 2 11 10 0
5 Forcial MB1 5 3 1 0 4 6 27 0
6 Schiedam MB5 5 0 0 0 5 5 20 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Krimpen MB1 5 12 4 0 1 13 6 0
2 Rotterdam MB5 5 12 4 0 1 10 5 0
3 Berkel-Rodenrijs MB3 5 7 2 1 2 8 11 0
4 Leonidas MB4 5 6 2 0 3 13 12 0
5 Dordrecht MB4 5 4 1 1 3 11 14 0
6 Capelle MB2 5 2 0 2 3 9 16 0
  3e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Evergreen MB2 5 12 4 0 1 27 12 0
2 Voorne MB3 5 12 4 0 1 17 8 0
3 Rapid MB5 5 7 2 1 2 10 8 0
4 Dordrecht MB5 5 6 2 0 3 9 13 0
5 Souburgh MB3 5 4 1 1 3 5 11 0
6 Barendrecht MB9 5 3 1 0 4 3 19 0
  5e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leiden MB7 4 12 4 0 0 16 5 0
2 Ypenburg MB6 4 7 2 1 1 12 11 0
3 Tempo '34 MB4 4 4 1 1 2 12 8 0
4 Capelle MB3 4 2 1 2 1 13 12 3
5 Dordrecht MB6 4 0 0 0 4 7 24 0
  5e klasse 
  Meisjes B7 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Klein Zwitserland MB10 5 13 4 1 0 21 15 0
2 HUDITO MB4 5 8 2 2 1 10 8 0
3 Noordwijk MB5 5 7 2 1 2 14 11 0
4 Dordrecht MB7 5 7 2 1 2 12 10 0
5 Westland MB7 5 6 2 0 3 12 10 0
6 Derby MB4 5 1 0 1 4 6 21 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MC1 5 15 5 0 0 28 3 0
2 Gouda MC1 5 10 3 1 1 17 8 0
3 Spijkenisse MC1 5 9 3 0 2 14 10 0
4 Zoetermeer MC3 5 7 2 1 2 5 9 0
5 Bleiswijk MC1 5 3 1 0 4 5 10 0
6 Victoria MC4 5 0 0 0 5 6 35 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel MC1 5 15 5 0 0 21 2 0
2 Klein Zwitserland MC3 5 7 2 1 2 9 11 0
3 Barendrecht MC2 5 7 2 1 2 9 11 0
4 Forescate MC2 5 6 1 3 1 10 9 0
5 Dordrecht MC2 5 4 1 1 3 5 15 0
6 Voorhout MC1 5 3 1 0 4 5 11 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wateringse veld MC3 5 12 4 0 1 27 4 0
2 Ommoord MC5 5 12 4 0 1 23 15 0
3 Dordrecht MC3 5 12 4 0 1 12 6 0
4 Schiedam MC5 5 4 1 1 3 8 15 0
5 Victoria MC6 5 4 1 1 3 10 22 0
6 Rotterdam MC11 5 0 0 0 5 5 23 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MC4 5 11 3 2 0 19 6 0
2 Alecto MC5 5 11 3 2 0 15 5 0
3 Cartouche MC6 5 10 3 1 1 13 5 0
4 Ommoord MC7 5 7 2 1 2 14 10 0
5 Schoonhoven MC2 5 1 0 1 4 7 23 0
6 HGC MC5 5 1 0 1 4 8 27 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Forcial MC2 5 12 4 0 1 28 8 0
2 Wateringse veld MC2 5 12 4 0 1 26 9 0
3 IJssel MC3 4 7 2 1 1 9 8 0
4 Dordrecht MC5 5 6 2 0 3 9 15 0
5 Spijkenisse MC4 5 2 0 2 3 4 23 0
6 Derby MC6 4 1 0 1 3 7 20 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zoetermeer MC6 5 15 5 0 0 27 4 0
2 Ring Pass Delft MC5 5 10 3 1 1 18 13 0
3 Pollux MC4 5 7 2 1 2 12 7 0
4 Souburgh MC2 5 6 2 0 3 14 17 0
5 Gouda MC3 5 5 1 2 2 10 16 0
6 Dordrecht MC6 5 0 0 0 5 2 26 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MD1 5 13 4 1 0 13 5 0
2 HGC MD1 5 10 3 1 1 9 3 0
3 HUDITO MD1 5 7 2 1 2 11 7 0
4 Ypenburg MD1 5 4 1 1 3 4 9 0
5 Dordrecht MD1 5 4 0 4 1 8 11 0
6 hdm MD2 5 2 0 2 3 5 15 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MD2 5 13 4 1 0 14 6 0
2 hdm MD5 5 10 3 1 1 18 10 0
3 Ommoord MD5 4 6 1 3 0 13 10 0
4 Noordwijk MD3 5 5 1 2 2 12 12 0
5 Craeyenhout MD4 4 2 0 2 2 7 13 0
6 Alphen MD4 5 1 0 1 4 9 22 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapid MD2 5 12 4 0 1 17 9 0
2 Berkel-Rodenrijs MD5 5 10 3 1 1 19 10 0
3 Dordrecht MD3 5 7 2 1 2 18 15 0
4 Barendrecht MD6 5 6 2 0 3 15 17 0
5 Zoetermeer MD7 5 6 2 0 3 10 15 0
6 Ypenburg MD6 5 3 1 0 4 11 24 0
  4e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gouda MD4 5 13 4 1 0 17 4 0
2 Souburgh MD2 5 10 3 1 1 25 7 0
3 Forcial MD4 5 7 1 4 0 11 10 0
4 Ring Pass Delft MD7 5 4 1 1 3 9 20 0
5 hdm MD9 5 4 1 1 3 9 22 0
6 Dordrecht MD4 5 2 0 2 3 4 12 0
  5e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Roomburg D1 11 26 8 2 1 34 21 0
2 Berkel-Rodenrijs D1 11 25 8 1 2 31 11 0
3 Groen-Geel D1 11 22 6 4 1 19 11 0
4 Pollux D1 11 21 6 3 2 28 19 0
5 Pelikaan D1 11 19 5 4 2 27 16 0
6 IJssel D1 11 14 4 2 5 24 29 0
7 Dordrecht D1 11 13 4 1 6 29 32 0
8 Dopie D1 11 12 4 0 7 18 30 0
9 Forescate D1 11 11 3 2 6 23 27 0
10 Kieviten D1 11 10 3 1 7 22 35 0
11 Rapid D1 11 9 3 0 8 18 27 0
12 Ypenburg D1 11 5 1 2 8 15 30 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs D2 10 27 9 0 1 37 9 0
2 Westland D2 11 23 7 2 2 32 13 0
3 Victoria D3 11 23 7 2 2 33 19 0
4 Roomburg D3 11 21 7 0 4 34 20 0
5 Leonidas D7 11 19 5 4 2 21 17 0
6 Groen-Geel D3 10 16 5 1 4 27 27 0
7 Dordrecht D2 11 13 4 1 6 26 27 0
8 Schiedam D3 10 13 4 1 5 14 20 0
9 Ring Pass Delft D4 11 10 2 4 5 23 28 0
10 Craeyenhout D3 11 6 2 0 9 19 40 0
11 Klein Zwitserland D3 11 6 1 3 7 19 38 0
12 DSHC D3 10 2 1 2 7 12 39 3
  Reserve 2e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs D3 11 25 8 1 2 34 19 0
2 Goeree Overflakkee D1 11 25 8 1 2 35 24 0
3 HDS D3 10 22 7 1 2 42 16 0
4 Leonidas D24 11 21 7 0 4 40 20 0
5 Schiedam D11 11 19 6 1 4 33 28 0
6 Dordrecht D3 10 18 5 3 2 35 18 0
7 Leonidas D25 11 14 4 2 5 23 22 0
8 Spijkenisse D3 11 12 3 3 5 20 26 0
9 Groen-Geel D13 11 12 3 3 5 16 26 0
10 Rotterdam D7 11 11 3 2 6 26 40 0
11 Roomburg D10 11 4 1 1 9 12 32 0
12 Forcial D1 11 3 1 0 10 5 50 0
  Reserve 4e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel DJ2 11 30 10 0 1 34 14 0
2 Scoop Delft DJ2 11 28 9 1 1 48 14 0
3 Dordrecht DJ1 11 25 8 1 2 26 15 0
4 Leiden DJ2 11 24 8 0 3 39 13 0
5 HUDITO DJ2 11 24 8 0 3 18 18 0
6 Dopie DJ2 11 15 5 0 6 24 24 0
7 Krimpen DJ1 11 12 3 3 5 25 24 0
8 Ring Pass Delft DJ1 11 9 3 0 8 27 29 0
9 Leonidas DJ3 11 8 2 2 7 9 22 0
10 Zoetermeer DJ2 11 7 2 1 8 12 26 0
11 Evergreen DJ1 11 7 2 1 8 18 43 0
12 Victoria DJ3 11 4 1 1 9 11 49 0
  Jong Senioren 3e klasse 
  Dames Veteranen 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam DC 12 31 10 1 1 37 9 0
2 Noordwijk DA 11 28 9 1 1 25 13 0
3 Groen-Geel DA 11 24 8 0 3 20 8 0
4 Rijswijk DA 11 21 7 0 4 23 16 0
5 Cartouche DC 11 19 6 1 4 21 11 0
6 hdm DD 11 14 4 2 5 21 18 0
7 HUDITO DB 11 13 4 1 6 20 25 0
8 Ypenburg DA 11 13 4 1 6 13 24 0
9 Voorne DA 12 12 4 0 8 24 26 0
10 Victoria DD 11 12 4 0 7 20 24 0
11 IJssel DA 11 7 2 1 8 10 34 0
12 Dordrecht DA 11 3 1 0 10 10 36 0
  Veteranen 2e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby H1 11 31 10 1 0 44 13 0
2 Barendrecht H1 11 23 7 2 2 32 18 0
3 DES H1 11 23 6 5 0 41 23 0
4 Goirle H1 11 18 5 3 3 33 22 0
5 Pijnacker H1 11 16 4 4 3 28 28 0
6 Groen-Geel H1 11 14 4 2 5 23 23 0
7 Drunen H1 11 13 4 1 6 27 41 0
8 HDS H1 11 13 3 4 4 24 27 0
9 Dordrecht H1 11 11 3 2 6 23 29 0
10 Westland H1 11 11 3 2 6 27 36 0
11 Pelikaan H1 11 6 1 3 7 15 37 0
12 Shot H1 11 3 0 3 8 16 36 0
  2e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DSHC H4 11 28 9 1 1 64 8 0
2 IJssel H2 11 28 9 1 1 68 20 0
3 Leonidas H13 11 26 8 2 1 37 14 0
4 Leonidas H14 11 25 8 1 2 40 23 0
5 Dordrecht H2 11 16 5 1 5 25 22 0
6 Victoria H8 11 14 4 2 5 30 36 0
7 Leonidas H15 11 14 4 2 5 22 28 0
8 Zoetermeer H4 11 14 4 2 5 29 37 0
9 Nieuwkoop H2 11 10 3 1 7 16 37 0
10 Alphen H4 11 7 2 1 8 13 40 0
11 HUDITO H6 11 7 1 4 6 16 38 0
12 Leiden H6 11 -3 0 0 11 7 64 3
  Reserve 3e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht H6 10 27 9 0 1 69 11 0
2 Leonidas H30 10 22 7 1 2 35 13 0
3 Feijenoord H2 10 22 7 1 2 41 20 0
4 Victoria H12 10 22 7 1 2 27 19 0
5 Bleiswijk H2 10 20 6 2 2 31 18 0
6 Dordrecht H3 10 14 4 2 4 20 19 0
7 Alphen H5 10 13 4 1 5 21 29 0
8 Leonidas H31 10 10 3 1 6 18 22 0
9 Groen-Geel H12 10 7 2 1 7 15 45 0
10 Groen-Geel H13 10 1 0 1 9 7 37 0
11 Groen-Geel H14 10 1 0 1 9 2 53 0
  Reserve 5e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leiden HJ2 10 23 7 2 1 44 15 0
2 Dopie HJ3 10 23 7 2 1 47 22 0
3 Dordrecht HJ1 10 22 7 1 2 49 18 0
4 Noordwijk HJ1 10 20 6 2 2 30 22 0
5 Ypenburg HJ1 10 17 5 2 3 33 24 0
6 Forescate HJ1 10 16 5 1 4 37 17 0
7 Hoeksche Waard HJ1 10 16 5 1 4 27 21 0
8 Leiden HJ3 10 12 4 0 6 16 27 0
9 Dopie HJ4 10 4 1 1 8 7 59 0
10 Berkel-Rodenrijs HJ1 10 2 0 2 8 9 39 0
11 Wateringse veld HJ1 10 0 1 0 9 20 55 3
  Jong Senioren 3e klasse 
  Heren Jong 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ommoord HJ1 10 26 8 2 0 45 9 0
2 Victoria HJ3 10 25 8 1 1 55 18 0
3 Dordrecht HJ2 10 24 8 0 2 32 9 0
4 Cartouche HJ2 10 22 7 1 2 36 17 0
5 Cartouche HJ3 10 19 6 1 3 35 19 0
6 Victoria HJ2 10 12 4 0 6 30 33 0
7 Scoop Delft HJ1 10 8 2 2 6 18 20 0
8 Derby HJ1 10 8 2 2 6 8 38 0
9 Roomburg HJ1 10 3 2 0 8 15 46 3
10 Barendrecht HJ1 10 3 0 3 7 11 30 0
11 Zoetermeer HJ2 10 2 1 2 7 14 60 3
  Jong Senioren 4e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht HA 11 31 10 1 0 40 9 0
2 Schiedam HC 11 28 9 1 1 34 17 0
3 Spijkenisse HA 11 27 9 0 2 46 13 0
4 IJssel HA 11 20 6 2 3 30 22 0
5 Hoeksche Waard HA 11 15 4 3 4 25 25 0
6 Rotterdam HD 11 14 4 2 5 21 22 0
7 hdm HE 11 13 4 1 6 14 38 0
8 Westland HA 11 11 3 2 6 26 40 0
9 HCRB HA 11 10 3 1 7 23 32 0
10 Leiden HD 11 10 2 4 5 10 21 0
11 HUDITO HB 11 6 1 3 7 13 24 0
12 Cartouche HD 11 3 1 0 10 10 29 0
  Veteranen 2e klasse 
  Heren Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit HLA 12 34 11 1 0 63 12 0
2 Pinoké HLA 12 28 9 1 2 50 26 0
3 Bloemendaal HLA 12 26 8 2 2 41 18 0
4 Leonidas HLA 12 24 8 0 4 34 15 0
5 hdm HLA 11 19 5 4 2 28 24 0
6 AthenA HLA 11 15 5 0 6 19 21 0
7 Alecto HLA 12 15 4 3 5 23 30 0
8 Xenios HLA 12 12 4 0 8 31 46 0
9 Dordrecht HLA 12 12 3 3 6 17 28 0
10 Cartouche HLA 12 12 3 3 6 20 33 0
11 SCHC HLA 12 11 3 2 7 16 27 0
12 Klein Zwitserland HLA 11 7 2 1 8 17 37 0
13 Bloemendaal HLB 11 3 1 0 10 6 48 0
  Veteranen L Overgangsklasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
    Niveau 1 
  Jongens 6E2 
    Niveau 1 
  Jongens 6E3 
    Niveau 1 
  Jongens 8E1 
    Niveau 1 
  Jongens E2 
    Niveau 1 
  Jongens F1 
    Niveau 1 
  Jongens F2 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E2 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E3 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E4 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E5 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E2 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E3 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E4 
    Niveau 1 
  Meisjes F1 
    Niveau 1 
  Meisjes F2 
    Niveau 1 
Junioren Zaal 
  JA1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche JA2 2 6 2 0 0 10 4 0
2 Forescate JA1 2 6 2 0 0 12 9 0
3 Dordrecht JA1 2 3 1 0 1 12 11 0
4 HCRB JA1 2 3 1 0 1 6 6 0
5 Rotterdam JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pijnacker JA1 2 0 0 0 2 9 13 0
7 Pollux JA1 2 0 0 0 2 3 9 0
  1e klasse 
  JA2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas JA2 2 6 2 0 0 6 3 0
2 Rotterdam JA5 2 1 0 1 1 5 6 0
3 Barendrecht JA2 2 1 0 1 1 4 6 0
4 Dordrecht JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 IJssel JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rapid JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  JB1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ypenburg JB1 2 6 2 0 0 5 3 0
2 Rotterdam JB2 2 4 1 1 0 9 7 0
3 Noordwijk JB1 2 3 1 0 1 8 6 0
4 Zoetermeer JB1 2 2 0 2 0 6 6 0
5 Rapid JB1 2 1 0 1 1 3 5 0
6 Rijswijk JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Dordrecht JB1 2 0 0 0 2 4 8 0
  Sub-topklasse 
  JB2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam JB5 2 4 1 1 0 6 3 0
2 Dordrecht JB2 2 4 1 1 0 7 5 0
3 Leonidas JB3 2 2 0 2 0 6 6 0
4 HSD JB1 2 2 0 2 0 4 4 0
5 Derby JB2 2 1 0 1 1 5 7 0
6 Hoeksche Waard JB1 2 1 0 1 1 3 6 0
7 Souburgh JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  JC1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft JC1 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Leonidas JC1 1 3 1 0 0 5 2 0
3 Dordrecht JC1 2 3 1 0 1 7 6 0
4 Alecto JC1 2 3 1 0 1 4 9 0
5 HUDITO JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westland JC1 2 0 0 0 2 5 7 0
7 Cartouche JC2 1 0 0 0 1 1 5 0
  Sub-topklasse 
  JC12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JC12 2 6 2 0 0 9 0 0
2 Dordrecht JC12 2 3 1 0 1 3 4 0
3 Leonidas JC12 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Schiedam JC12 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zoetermeer JC12 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HUDITO JC12 2 0 0 0 2 2 10 0
  Sub-topklasse 
  JC2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Victoria JC3 2 4 1 1 0 10 3 0
2 Schiedam JC2 2 4 1 1 0 7 1 0
3 Barendrecht JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Derby JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rapid JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tempo '34 JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Dordrecht JC2 2 0 0 0 2 2 15 0
  2e klasse 
  JD1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 hdm JD1 2 6 2 0 0 11 3 0
2 Leiden JD1 2 3 1 0 1 13 5 0
3 HUDITO JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ring Pass Delft JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rotterdam JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Victoria JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Dordrecht JD1 2 0 0 0 2 0 16 0
  1e klasse 
  JD12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JD12 2 6 2 0 0 9 3 0
2 Zoetermeer JD12 2 3 1 0 1 8 5 0
3 Dordrecht JD12 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leonidas JD12 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rijswijk JD12 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ommoord JD12 2 0 0 0 2 3 12 0
  1e klasse 
  JD2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam JD5 2 6 2 0 0 6 3 0
2 Spijkenisse JD1 2 4 1 1 0 9 4 0
3 Tempo '34 JD2 2 4 1 1 0 6 4 0
4 Forcial JD1 2 3 1 0 1 6 5 0
5 Dordrecht JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leonidas JD2 2 0 0 0 2 1 5 0
7 HSD JD1 2 0 0 0 2 2 9 0
  3e klasse 
  JD3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Forescate JD3 2 6 2 0 0 7 4 0
2 Alecto JD3 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Klein Zwitserland JD5 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Ring Pass Delft JD4 2 3 1 0 1 3 2 0
5 Dordrecht JD3 2 1 0 1 1 3 5 0
6 Ypenburg JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HGC JD4 2 0 0 0 2 3 7 0
  3e klasse 
  MA1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Forescate MA1 2 6 2 0 0 5 1 0
2 Berkel-Rodenrijs MA1 2 4 1 1 0 7 5 0
3 Dordrecht MA1 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Derby MA1 2 1 0 1 1 6 8 0
5 Ypenburg MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Alphen MA1 1 0 0 0 1 1 2 0
7 Pijnacker MA1 1 0 0 0 1 0 3 0
  Sub-topklasse 
  MA12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zoetermeer MA11 2 6 2 0 0 11 3 0
2 Berkel-Rodenrijs MA11 2 3 1 0 1 8 12 0
3 Cartouche MA12 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dordrecht MA12 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Victoria MA12 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ypenburg MA12 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Barendrecht MA12 2 0 0 0 2 4 8 0
  Sub-topklasse 
  MA2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapid MA1 2 6 2 0 0 8 0 0
2 Capelle MA1 2 6 2 0 0 9 3 0
3 Schiedam MA2 2 3 1 0 1 6 5 0
4 Dordrecht MA2 2 3 1 0 1 6 9 0
5 Hoeksche Waard MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Barendrecht MA2 2 0 0 0 2 5 8 0
7 Derby MA2 2 0 0 0 2 1 10 0
  2e klasse 
  MA3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas MA7 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Voorne MA2 2 6 2 0 0 6 3 0
3 Pollux MA2 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Schiedam MA5 2 1 0 1 1 2 3 0
5 IJssel MA3 2 1 0 1 1 3 5 0
6 Dordrecht MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Barendrecht MA4 2 0 0 0 2 2 8 0
  5e Klasse 
  MA4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MA6 2 6 2 0 0 5 2 0
2 Derby MA4 2 4 1 1 0 7 4 0
3 Westland MA5 2 3 1 0 1 4 5 0
4 Voorne MA3 2 3 1 0 1 4 6 0
5 Schiedam MA4 2 1 0 1 1 3 4 0
6 Spijkenisse MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Dordrecht MA4 2 0 0 0 2 3 5 0
  5e Klasse 
  MB1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gouda MB1 2 4 1 1 0 6 4 0
2 Rotterdam MB3 2 3 1 0 1 4 5 0
3 Victoria MB2 2 1 0 1 1 3 4 0
4 Dordrecht MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ommoord MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schiedam MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Westland MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  MB2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Derby MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJssel MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rapid MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tempo '34 MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Waddinxveen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MB3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Capelle MB12 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Leonidas MB4 2 6 2 0 0 6 3 0
3 Barendrecht MB4 2 3 1 0 1 6 3 0
4 Tempo '34 MB2 2 3 1 0 1 7 5 0
5 Dordrecht MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam MB9 2 0 0 0 2 3 9 0
7 Pollux MB3 2 0 0 0 2 1 12 0
  3e klasse 
  MB4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas MB3 2 6 2 0 0 10 1 0
2 Derby MB3 2 6 2 0 0 9 3 0
3 Barendrecht MB5 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Spijkenisse MB2 2 1 0 1 1 4 5 0
5 Rapid MB3 2 1 0 1 1 3 8 0
6 Hoeksche Waard MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Dordrecht MB4 2 0 0 0 2 3 12 0
  3e klasse 
  MB5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hoeksche Waard MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Krimpen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pollux MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tempo '34 MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Voorne MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Westland MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MB6 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam MB4 2 4 1 1 0 8 2 0
2 Feijenoord MB1 2 4 1 1 0 8 4 0
3 Dordrecht MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rapid MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Souburgh MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tempo '34 MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Victoria MB6 2 0 0 0 2 2 12 0
  5e klasse 
  MB7 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nieuwkoop MB2 2 6 2 0 0 8 0 0
2 Derby MB4 2 6 2 0 0 7 1 0
3 Capelle MB3 2 3 1 0 1 3 3 0
4 Souburgh MB3 2 1 0 1 1 2 5 0
5 Dordrecht MB7 2 1 0 1 1 1 4 0
6 Krimpen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HCRB MB3 2 0 0 0 2 0 8 0
  5e klasse 
  MC1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel MC1 2 6 2 0 0 9 4 0
2 Rotterdam MC3 2 6 2 0 0 2 0 0
3 Leonidas MC2 2 3 1 0 1 3 3 0
4 Ypenburg MC3 2 3 1 0 1 2 5 0
5 Dordrecht MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zoetermeer MC3 2 0 0 0 2 3 5 0
7 Ommoord MC2 2 0 0 0 2 2 4 0
  1e klasse 
  MC2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pollux MC1 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Spijkenisse MC1 2 6 2 0 0 6 4 0
3 Voorne MC1 2 3 1 0 1 7 4 0
4 Tempo '34 MC1 2 3 1 0 1 3 7 0
5 Dordrecht MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Victoria MC4 2 0 0 0 2 2 4 0
7 Schiedam MC2 2 0 0 0 2 1 6 0
  1e klasse 
  MC3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westland MC2 2 6 2 0 0 13 2 0
2 Derby MC3 2 4 1 1 0 9 7 0
3 Pollux MC3 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Rapid MC2 2 2 0 2 0 8 8 0
5 Hoeksche Waard MC2 2 1 0 1 1 5 7 0
6 Dordrecht MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ommoord MC4 2 0 0 0 2 1 12 0
  3e klasse 
  MC4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MC4 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Gouda MC4 2 6 2 0 0 9 1 0
3 Derby MC6 2 3 1 0 1 4 6 0
4 Waddinxveen MC2 2 3 1 0 1 5 8 0
5 Souburgh MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schoonhoven MC1 2 0 0 0 2 3 8 0
7 Hoeksche Waard MC4 2 0 0 0 2 1 7 0
  4e klasse 
  MC5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pijnacker MC4 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Wateringse veld MC2 2 4 1 1 0 7 3 0
3 Dordrecht MC5 2 3 1 0 1 6 7 0
4 Berkel-Rodenrijs MC7 2 3 1 0 1 5 6 0
5 HUDITO MC4 2 1 0 1 1 4 7 0
6 Cartouche MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ommoord MC7 2 0 0 0 2 2 8 0
  4e klasse 
  MC6 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MC4 2 6 2 0 0 13 2 0
2 Spijkenisse MC3 2 6 2 0 0 2 0 0
3 Berkel-Rodenrijs MC9 2 3 1 0 1 3 5 0
4 Westland MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Alphen MC8 1 0 0 0 1 0 1 0
6 HDS MC4 1 0 0 0 1 0 1 0
7 Dordrecht MC6 2 0 0 0 2 0 9 0
  4e klasse 
  MD1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas MD1 2 6 2 0 0 5 0 0
2 HUDITO MD1 2 4 1 1 0 7 5 0
3 Leiden MD1 2 3 1 0 1 4 2 0
4 Dordrecht MD1 2 3 1 0 1 5 5 0
5 Klein Zwitserland MD2 2 1 0 1 1 4 6 0
6 HGC MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 hdm MD2 2 0 0 0 2 0 7 0
  1e klasse 
  MD2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapid MD2 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Schoonhoven MD1 2 6 2 0 0 8 5 0
3 Dordrecht MD2 2 3 1 0 1 8 4 0
4 Barendrecht MD6 2 1 0 1 1 4 7 0
5 Derby MD4 2 1 0 1 1 2 6 0
6 IJssel MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HUDITO MD3 2 0 0 0 2 4 11 0
  4e klasse 
  MD3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Victoria MD5 2 6 2 0 0 11 3 0
2 Ypenburg MD5 2 3 1 0 1 5 4 0
3 Ring Pass Delft MD5 2 2 0 2 0 2 2 0
4 Rotterdam MD12 2 2 0 2 0 2 2 0
5 Wateringse veld MD5 2 2 0 2 0 2 2 0
6 Berkel-Rodenrijs MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Dordrecht MD3 2 0 0 0 2 2 11 0
  4e klasse 
  MD4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MD3 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Schiedam MD5 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Rapid MD3 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Dordrecht MD4 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Pollux MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Voorne MD3 2 0 0 0 2 2 6 0
7 Spijkenisse MD4 2 0 0 0 2 3 10 0
  5e klasse 
Senioren Zaal 
  D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leiden D1 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Barendrecht D1 2 6 2 0 0 9 4 0
3 Dordrecht D1 2 3 1 0 1 8 8 0
4 Gouda D1 2 1 0 1 1 5 6 0
5 Groen-Geel D1 2 1 0 1 1 5 9 0
6 Ommoord D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ypenburg D1 2 0 0 0 2 4 10 0
  1e klasse 
  D2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westland D2 2 6 2 0 0 10 5 0
2 Schiedam D4 2 6 2 0 0 7 4 0
3 Dordrecht D2 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Derby D2 2 1 0 1 1 4 5 0
5 IJssel D2 2 1 0 1 1 4 6 0
6 Barendrecht D2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Roomburg D6 2 0 0 0 2 6 12 0
  Reserve 2e klasse 
  H12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby H2 2 4 1 1 0 14 3 0
2 Schoonhoven H2 2 4 1 1 0 10 5 0
3 Dordrecht H12 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSHC H4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HUDITO H5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leonidas HO 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rotterdam H4 2 0 0 0 2 4 20 0
  Reserve 2e klasse 
  HJ2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Victoria HJ2 2 6 2 0 0 9 7 0
2 Roomburg HJ1 2 3 1 0 1 8 6 0
3 Cartouche HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Derby HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dordrecht HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Scoop Delft HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Voorhout HJ2 2 0 0 0 2 4 8 0
  Jong Senioren 4e klasse 
Jongste Jeugd Zaal 
  J6E1 Zaal 
    Niveau 4 
  J6E2 Zaal 
    Niveau 4 
  J6E3 Zaal 
    Niveau 1 
  J8E1 Zaal 
    Niveau 4 
  JF1 Zaal 
    Niveau 3 
  JF2 Zaal 
    Niveau 1 
  M6E1 zaal 
    Niveau 3 
  M6E2 zaal 
    Niveau 1 
  M6E3 zaal 
    Niveau 2 
  M6E4 Zaal 
    Niveau 3 
  M6E5 Zaal 
    Niveau 2 
  M8E1 Zaal 
    Niveau 4 
  M8E2 Zaal 
    Niveau 3 
  M8E3 Zaal 
    Niveau 4 
  M8E4 Zaal 
    Niveau 3 
  MF1 Zaal 
    Niveau 1 
  MF2 Zaal 
    Niveau 3 
Hoofdsponsor
Subsponsoren

Overige sponsoren