Dordrechtse Mixed Hockey Club
DMHC app volg ons op: 
Je bent hier: HomeOverzichtenAlle standen
Contact met CT&I

DMHC Clubcard en App


Recente verslagen
Nog geen verslagen


Binnenkort bij DMHC
Laatste tweets Twitter
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dopie D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Forescate D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Groen-Geel D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 IJssel D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kieviten D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Pelikaan D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Pollux D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rapid D1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Roomburg D1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Ypenburg D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs D2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Craeyenhout D3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSHC D3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Groen-Geel D3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Klein Zwitserland D3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leonidas D7 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Ring Pass Delft D4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Roomburg D3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Schiedam D3 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Victoria D3 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Westland D2 0 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 2e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs D3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht D3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Forcial D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen-Geel D13 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HDS D3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leonidas D25 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leonidas D24 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Leiden D11 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Roomburg D9 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Roomburg D10 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Spijkenisse D3 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Victoria D12 0 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 4e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dopie DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Evergreen DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HUDITO DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 IJssel DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Krimpen DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leonidas DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Leiden DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ring Pass Delft DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Scoop Delft DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Victoria DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zoetermeer DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Dames Veteranen 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche DC 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht DA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen-Geel DA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 hdm DD 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HUDITO DB 0 0 0 0 0 0 0 0
6 IJssel DA 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Noordwijk DA 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rijswijk DA 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rotterdam DC 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Victoria DD 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Voorne DA 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Ypenburg DA 0 0 0 0 0 0 0 0
  Veteranen 2e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Derby H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DES H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dordrecht H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Drunen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Goirle H1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Groen-Geel H1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 HDS H1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Pelikaan H1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pijnacker H1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Shot H1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Westland H1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen H4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht H2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSHC H4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HUDITO H6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 IJssel H2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leonidas H13 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leonidas H14 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Leonidas H15 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Leiden H6 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nieuwkoop H2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Victoria H8 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zoetermeer H4 0 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 3e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht H6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht H3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Feijenoord H2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen-Geel H14 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leonidas H31 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Victoria H12 0 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 5e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berkel-Rodenrijs HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dopie HJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dopie HJ4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dordrecht HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Forescate HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hoeksche Waard HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Leiden HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Leiden HJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Noordwijk HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wateringse veld HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Ypenburg HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Heren Jong 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Capelle HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cartouche HJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Cartouche HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dordrecht HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Klein Zwitserland HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ommoord HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Roomburg HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Scoop Delft HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Victoria HJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Victoria HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Voorhout HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zoetermeer HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche HD 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht HA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCRB HA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 hdm HE 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hoeksche Waard HA 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HUDITO HB 0 0 0 0 0 0 0 0
7 IJssel HA 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Leiden HD 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rotterdam HD 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Schiedam HC 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Spijkenisse HA 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Westland HA 0 0 0 0 0 0 0 0
  Veteranen 2e klasse 
  Heren Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alecto HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AthenA HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bloemendaal HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bloemendaal HLB 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Cartouche HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Dordrecht HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
7 hdm HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Klein Zwitserland HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Leonidas HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pinoké HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rood-Wit HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Rotterdam HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SCHC HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Xenios HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
  Overgangsklasse 
Hoofdsponsor
Subsponsoren

Overige sponsoren