Dordrechtse Mixed Hockey Club
DMHC app volg ons op: 
Je bent hier: HomeAlle standen
Contact met CT&I

DMHC Clubcard en App


Recente verslagen
Nog geen verslagen


Binnenkort bij DMHC
Laatste tweets Twitter
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam JA2 14 32 10 2 2 38 20 0
2 Alphen JA1 14 31 10 1 3 48 26 0
3 Dordrecht JA1 14 26 8 2 4 38 27 0
4 Schiedam JA1 14 20 6 2 6 26 26 0
5 Berkel-Rodenrijs JA1 14 17 4 5 5 26 31 0
6 Rijswijk JA1 14 14 4 2 8 33 59 0
7 Forescate JA1 14 12 3 3 8 34 38 0
8 Barendrecht JA1 14 6 1 3 10 25 41 0
  Subtopklasse 
  Jongens A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ypenburg JA1 14 36 11 3 0 59 20 0
2 Pijnacker JA1 14 34 11 1 2 77 31 0
3 Gouda JA1 14 27 8 3 3 56 22 0
4 Hoeksche Waard JA1 14 22 7 1 6 67 41 0
5 Noordwijk JA1 14 20 6 2 6 33 41 0
6 Dordrecht JA2 14 13 4 1 9 17 44 0
7 Kieviten JA1 14 10 3 1 10 30 68 0
8 Capelle JA1 14 0 0 0 14 10 82 0
  1e klasse 
  Jongens A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zoetermeer JA3 12 31 10 1 1 66 24 0
2 Dordrecht JA3 12 18 5 3 4 48 41 0
3 Wateringse veld JA2 12 17 5 2 5 31 35 0
4 Cartouche JA5 12 16 5 1 6 39 30 0
5 Westland JA2 12 16 5 1 6 44 41 0
6 Goeree Overflakkee JA1 12 14 4 2 6 37 47 0
7 Pijnacker JA3 12 9 3 0 9 21 68 0
  4e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HDS JB1 14 38 12 2 0 55 24 0
2 Roomburg JB1 14 23 6 5 3 35 30 0
3 Berkel-Rodenrijs JB1 14 18 5 3 6 35 35 0
4 Voorne JB1 14 17 5 2 7 29 32 0
5 Dordrecht JB1 14 17 4 5 5 29 30 0
6 Derby JB1 14 15 4 3 7 35 42 0
7 hdm JB2 14 14 4 2 8 32 41 0
8 Zoetermeer JB1 14 13 3 4 7 24 40 0
  Subtopklasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche JB3 14 32 10 2 2 41 18 0
2 hdm JB3 14 30 9 3 2 50 17 0
3 Gouda JB1 14 28 9 1 4 58 24 0
4 Rijswijk JB2 14 26 8 2 4 66 31 0
5 Rotterdam JB3 14 24 7 3 4 74 36 0
6 Dordrecht JB2 14 15 4 3 7 37 48 0
7 Wateringse veld JB1 14 3 1 0 13 15 63 0
8 Voorne JB2 14 3 1 0 13 8 112 0
  2e klasse 
  Jongens B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JB3 14 37 12 1 1 62 24 0
2 IJssel JB2 14 32 10 2 2 40 17 0
3 Ommoord JB2 14 24 8 0 6 43 35 0
4 Tempo '34 JB1 14 20 6 2 6 39 42 0
5 Victoria JB4 14 14 4 2 8 39 47 0
6 Leonidas JB3 14 13 3 4 7 20 38 0
7 Schoonhoven JB1 14 10 3 1 10 37 45 0
8 Evergreen JB1 14 9 4 0 10 24 56 3
  4e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JC1 10 19 6 1 3 39 30 0
2 Bleiswijk JC1 10 19 5 4 1 32 28 0
3 HUDITO JC1 10 18 5 3 2 34 19 0
4 Rotterdam JC2 10 12 4 0 6 28 31 0
5 hdm JC2 10 8 2 2 6 35 41 0
6 HGC JC2 10 8 2 2 6 29 48 0
  Subtopklasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam JC4 8 24 8 0 0 21 4 0
2 Dordrecht JC2 8 16 5 1 2 32 17 0
3 IJssel JC1 8 8 2 2 4 18 21 0
4 Leonidas JC2 8 7 1 4 3 13 22 0
5 Rapid JC2 8 1 0 1 7 10 30 0
  2e klasse 
  Jongens C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ommoord JC2 10 27 9 0 1 53 13 0
2 HCRB JC2 10 21 7 0 3 42 16 0
3 Pijnacker JC2 10 16 5 1 4 56 25 0
4 Gouda JC2 10 15 5 0 5 27 27 0
5 Feijenoord JC1 10 5 1 2 7 24 59 0
6 Dordrecht JC3 10 4 1 1 8 23 85 0
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JD1 10 30 10 0 0 62 3 0
2 Leiden JD2 10 19 6 1 3 39 12 0
3 Waddinxveen JD1 10 13 4 1 5 24 30 0
4 Westland JD1 10 12 4 0 6 19 26 0
5 Ypenburg JD2 10 12 4 0 6 19 32 0
6 HGC JD2 10 3 1 0 9 8 68 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tempo '34 JD1 10 23 7 2 1 27 17 0
2 Feijenoord JD1 10 20 6 2 2 52 20 0
3 Schoonhoven JD1 10 17 5 2 3 43 30 0
4 Ypenburg JD3 10 13 4 1 5 38 33 0
5 Hoeksche Waard JD1 10 10 3 1 6 23 39 0
6 Dordrecht JD2 10 3 1 0 9 15 59 0
  3e klasse 
  Jongens D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Souburgh JD1 4 8 2 2 0 15 5 0
2 Barendrecht JD3 4 8 2 2 0 10 6 0
3 Rapid JD2 4 5 1 2 1 6 6 0
4 Forcial JD1 4 4 1 1 2 7 13 0
5 Leonidas JD3 4 1 0 1 3 5 13 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel MA1 14 37 12 1 1 51 20 0
2 HUDITO MA1 14 32 10 2 2 47 23 0
3 Dordrecht MA1 14 30 10 0 4 26 19 0
4 Westland MA1 14 24 7 3 4 31 25 0
5 Rotterdam MA2 14 15 4 3 7 29 33 0
6 Kieviten MA1 14 10 2 4 8 25 52 0
7 Craeyenhout MA1 14 7 1 4 9 26 44 0
8 Noordwijk MA1 14 4 1 1 12 25 44 0
  Subtopklasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MA2 12 25 8 1 3 25 18 0
2 Ypenburg MA3 12 23 7 2 3 34 14 0
3 Schoonhoven MA1 12 21 6 3 3 37 25 0
4 Alphen MA3 12 21 6 3 3 27 21 0
5 Voorne MA1 12 12 4 3 5 21 28 3
6 Krimpen MA2 12 9 3 0 9 14 29 0
7 Leonidas MA5 12 5 1 2 9 10 33 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waddinxveen MA1 14 39 13 0 1 74 13 0
2 Schiedam MA5 14 33 11 0 3 52 33 0
3 Berkel-Rodenrijs MA4 14 28 9 1 4 44 22 0
4 Leonidas MA6 14 22 7 1 6 23 24 0
5 Barendrecht MA5 14 18 6 0 8 21 22 0
6 Hoeksche Waard MA3 14 13 4 1 9 27 54 0
7 Gouda MA4 14 6 1 3 10 25 57 0
8 Dordrecht MA3 14 2 1 2 11 17 58 3
  5e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HUDITO MA2 14 39 13 0 1 60 24 0
2 Berkel-Rodenrijs MA5 14 26 8 2 4 41 28 0
3 HCRB MA3 14 21 6 3 5 32 35 0
4 Victoria MA4 14 18 5 3 6 29 30 0
5 Barendrecht MA3 14 18 5 3 6 27 28 0
6 Zoetermeer MA4 14 14 3 5 6 20 35 0
7 Gouda MA3 14 9 1 6 7 18 30 0
8 Dordrecht MA4 14 8 3 2 9 25 42 3
  4e klasse 
  Meisjes A5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Feijenoord MA1 14 30 10 0 4 44 17 0
2 Dordrecht MA5 14 30 9 3 2 38 18 0
3 Derby MA4 14 28 8 4 2 39 21 0
4 Westland MA4 14 18 5 3 6 22 24 0
5 Rotterdam MA7 14 16 5 1 8 40 35 0
6 Victoria MA5 14 16 5 1 8 28 44 0
7 HUDITO MA3 14 11 4 2 8 30 45 3
8 Tempo '34 MA2 14 8 2 2 10 16 53 0
  6e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MB1 14 36 11 3 0 39 23 0
2 Alphen MB1 14 27 8 3 3 33 17 0
3 Ring Pass Delft MB1 14 23 7 2 5 32 24 0
4 Rotterdam MB2 14 19 5 4 5 22 25 0
5 Dordrecht MB1 14 16 4 4 6 24 26 0
6 Westland MB1 14 14 3 5 6 15 20 0
7 Pijnacker MB1 14 13 3 4 7 21 32 0
8 Alecto MB1 14 7 2 1 11 16 35 0
  Subtopklasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MB2 14 30 10 0 4 39 20 0
2 Hoeksche Waard MB1 14 28 9 1 4 37 22 0
3 IJssel MB1 14 27 8 3 3 46 24 0
4 Schiedam MB1 14 27 8 3 3 37 17 0
5 Spijkenisse MB1 14 16 4 4 6 26 33 0
6 Rijswijk MB2 14 15 4 3 7 15 28 0
7 Tempo '34 MB1 14 12 3 3 8 20 43 0
8 Barendrecht MB2 14 3 0 3 11 13 46 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MB2 12 26 8 2 2 21 14 0
2 Dordrecht MB3 12 24 7 3 2 29 18 0
3 Leonidas MB4 12 19 5 4 3 33 22 0
4 Evergreen MB1 12 14 3 5 4 16 18 0
5 Rapid MB2 12 14 3 5 4 15 19 0
6 Rotterdam MB5 12 11 2 5 5 14 17 0
7 Capelle MB1 12 2 1 2 9 17 37 3
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Souburgh MB2 14 36 11 3 0 65 14 0
2 Ommoord MB3 14 32 10 2 2 45 21 0
3 Dordrecht MB4 14 22 7 1 6 36 25 0
4 Barendrecht MB5 14 20 5 5 4 23 16 0
5 Schiedam MB4 14 16 4 4 6 18 18 0
6 Voorne MB3 14 16 4 4 6 36 38 0
7 IJssel MB3 14 8 2 2 10 19 64 0
8 Tempo '34 MB3 14 7 2 1 11 22 68 0
  5e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spijkenisse MB4 12 31 10 1 1 42 17 0
2 Dordrecht MB5 12 27 9 0 3 35 22 0
3 Evergreen MB2 12 22 7 1 4 34 25 0
4 Rotterdam MB11 12 17 5 2 5 26 22 0
5 Derby MB5 12 17 5 2 5 27 25 0
6 Hoeksche Waard MB4 12 6 2 0 10 17 38 0
7 Barendrecht MB6 12 3 1 0 11 15 47 0
  5e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam MB8 12 33 11 0 1 40 7 0
2 Alphen MB6 12 30 10 0 2 49 14 0
3 Leonidas MB8 12 27 9 0 3 29 19 0
4 Victoria MB5 12 10 3 1 8 21 37 0
5 Dordrecht MB6 12 10 3 1 8 18 42 0
6 Krimpen MB2 12 7 2 1 9 16 31 0
7 Capelle MB2 12 7 2 1 9 13 36 0
  5e klasse 
  Meisjes B7 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft MB5 14 36 11 3 0 49 8 0
2 Souburgh MB3 14 29 9 2 3 46 25 0
3 Westland MB6 14 26 8 2 4 44 32 0
4 Gouda MB5 14 17 5 2 7 22 30 0
5 Rapid MB5 14 15 5 3 6 34 33 3
6 Zoetermeer MB11 14 13 3 4 7 22 34 0
7 Dordrecht MB7 14 13 3 4 7 23 43 0
8 Craeyenhout MB6 14 5 1 2 11 20 55 0
  6e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MC1 10 28 9 1 0 46 8 0
2 Barendrecht MC3 10 22 7 1 2 25 18 0
3 Capelle MC1 10 12 4 0 6 17 25 0
4 Tempo '34 MC1 10 9 2 3 5 25 24 0
5 Derby MC2 10 8 2 2 6 13 42 0
6 Victoria MC3 10 6 1 3 6 10 19 0
  2e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel MC1 10 30 10 0 0 53 8 0
2 Schiedam MC2 10 19 6 1 3 19 10 0
3 Dordrecht MC2 10 13 4 1 5 13 22 0
4 Barendrecht MC4 10 12 4 0 6 16 21 0
5 Ommoord MC3 10 11 3 2 5 16 20 0
6 Rotterdam MC7 10 3 1 0 9 9 45 0
  2e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bleiswijk MC3 10 18 5 3 2 23 13 0
2 Zoetermeer MC6 10 18 5 3 2 13 6 0
3 Dordrecht MC3 10 17 5 2 3 15 13 0
4 Ommoord MC6 10 14 4 2 4 13 21 0
5 Rotterdam MC8 10 7 1 4 5 14 22 0
6 Rapid MC4 10 5 2 2 6 15 18 3
  4e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HUDITO MC4 10 23 7 2 1 50 12 0
2 Dordrecht MC4 10 21 6 3 1 36 17 0
3 HCRB MC3 10 19 6 1 3 32 18 0
4 Rotterdam MC15 10 12 4 0 6 26 48 0
5 Bleiswijk MC4 10 9 2 3 5 12 21 0
6 Rapid MC5 10 1 0 1 9 8 48 0
  6e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Souburgh MC2 10 23 7 2 1 32 5 0
2 Derby MC4 10 22 6 4 0 24 9 0
3 Feijenoord MC1 10 20 6 2 2 36 10 0
4 Leonidas MC7 10 12 4 0 6 20 25 0
5 Dordrecht MC5 10 7 2 1 7 19 33 0
6 Victoria MC7 10 1 0 1 9 5 54 0
  5e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MC6 10 28 9 1 0 66 13 0
2 Ypenburg MC7 10 25 8 1 1 38 23 0
3 Capelle MC3 10 12 4 0 6 20 23 0
4 Rotterdam MC14 10 12 4 0 6 22 28 0
5 Delfshaven MC1 10 9 3 0 7 19 30 0
6 Gouda MC6 10 3 1 0 9 15 63 0
  6e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MD1 10 26 8 2 0 31 11 0
2 Alphen MD1 10 16 5 1 4 26 21 0
3 Pijnacker MD1 10 14 4 2 4 27 28 0
4 Roomburg MD1 10 13 4 1 5 17 19 0
5 Schiedam MD2 10 8 2 2 6 22 33 0
6 Voorhout MD1 10 8 2 2 6 19 30 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas MD2 10 20 6 2 2 31 8 0
2 Victoria MD3 10 16 4 4 2 28 17 0
3 Dordrecht MD2 10 13 3 4 3 17 12 0
4 Souburgh MD1 10 12 3 3 4 15 25 0
5 Krimpen MD1 10 11 3 2 5 14 23 0
6 Rapid MD1 10 10 3 1 6 8 28 0
  2e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Victoria MD4 10 27 9 0 1 52 9 0
2 Feijenoord MD1 10 24 8 0 2 22 14 0
3 Tempo '34 MD2 10 13 4 1 5 17 25 0
4 Dordrecht MD3 10 11 3 2 5 13 30 0
5 Hoeksche Waard MD2 10 9 3 0 7 16 19 0
6 Leonidas MD3 10 4 1 1 8 9 32 0
  3e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pollux MD3 10 26 8 2 0 29 8 0
2 Rotterdam MD7 10 23 7 2 1 39 14 0
3 Leonidas MD4 10 14 4 2 4 27 31 0
4 HUDITO MD2 10 9 3 0 7 16 26 0
5 Schiedam MD5 10 6 1 3 6 14 32 0
6 Dordrecht MD4 10 5 0 5 5 17 31 0
  3e klasse 
  Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MD4 10 27 9 0 1 43 8 0
2 Hoeksche Waard MD4 10 20 6 2 2 31 14 0
3 Goeree Overflakkee MD2 10 16 5 1 4 38 39 0
4 Victoria MD7 10 13 5 1 4 30 24 3
5 Dordrecht MD5 10 7 2 1 7 17 38 0
6 Forcial MD2 10 1 0 1 9 11 47 0
  5e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Breda D1 22 59 19 2 1 59 18 0
2 Houten D1 22 48 15 3 4 48 23 0
3 Warande D1 22 45 14 3 5 55 30 0
4 Zwart-Wit D1 22 41 12 5 5 52 32 0
5 Zoetermeer D1 22 36 10 6 6 46 46 0
6 Craeyenhout D1 22 33 10 3 9 46 38 0
7 DSHC D1 22 32 10 2 10 32 37 0
8 Rijswijk D1 22 27 8 3 11 37 39 0
9 HUDITO D1 22 22 6 4 12 37 57 0
10 IJsseloever D1 22 18 5 3 14 26 46 0
11 Roomburg D1 22 9 2 3 17 18 47 0
12 Dordrecht D1 22 6 1 3 18 23 66 0
  1e klasse 
  Dames 1 - Bekercompetitie 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pollux D1 1 3 1 0 0 3 1 0
2 Berkel-Rodenrijs D1 1 3 1 0 0 2 0 0
3 Dopie D1 1 3 1 0 0 2 0 0
4 Gouda D1 1 3 1 0 0 2 1 0
5 Ommoord D1 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Roomburg D1 1 3 1 0 0 2 1 0
7 Pelikaan D1 1 3 1 0 0 2 2 0
8 Forescate D1 1 3 1 0 0 0 0 0
9 Dordrecht D1 1 0 0 0 1 2 2 0
10 Groen-Geel D1 1 0 0 0 1 0 0 0
11 Barendrecht D1 1 0 0 0 1 1 2 0
12 IJssel D1 1 0 0 0 1 1 2 0
13 Noordwijk D1 1 0 0 0 1 1 2 0
14 Spijkenisse D1 1 0 0 0 1 1 3 0
15 Voorne D1 1 0 0 0 1 0 2 0
16 Westland D1 1 0 0 0 1 0 2 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel D2 22 59 19 2 1 61 15 0
2 Ring Pass Delft D5 22 51 16 3 3 49 19 0
3 Leonidas D8 22 46 14 4 4 66 25 0
4 Groen-Geel D5 22 44 13 5 4 45 17 0
5 Dordrecht D2 22 41 12 5 5 58 43 0
6 Dopie D2 22 33 10 3 9 49 43 0
7 HUDITO D4 22 22 7 1 14 37 45 0
8 DSHC D3 22 22 7 1 14 37 68 0
9 Ommoord D2 22 20 5 5 12 26 37 0
10 Zoetermeer D3 22 17 5 2 15 34 73 0
11 Derby D2 22 16 4 4 14 37 56 0
12 Schiedam D5 22 6 1 3 18 24 82 0
  Res. 2e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pijnacker D2 22 64 21 1 0 110 18 0
2 Leonidas D12 22 47 15 2 5 66 32 0
3 Leonidas D11 22 46 14 4 4 58 33 0
4 Ring Pass Delft D6 22 42 12 6 4 57 30 0
5 Groen-Geel D6 22 30 9 3 10 39 43 0
6 Leiden D5 22 29 8 5 9 44 56 0
7 Alecto D5 22 28 8 4 10 42 48 0
8 Schiedam D8 22 27 7 6 9 30 38 0
9 Victoria D6 22 26 8 2 12 53 49 0
10 Rotterdam D4 22 20 5 5 12 42 61 0
11 Forescate D4 22 15 3 6 13 26 46 0
12 Dordrecht D3 22 0 0 0 22 12 125 0
  Res. 3e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs DJ1 22 61 20 1 1 92 13 0
2 HDS DJ1 22 52 17 1 4 73 23 0
3 Scoop Delft DJ2 22 48 15 3 4 89 33 0
4 Victoria DJ1 22 44 14 2 6 77 41 0
5 Dordrecht DJ1 22 41 13 2 7 66 32 0
6 Leonidas DJ3 22 31 9 4 9 49 55 0
7 Ring Pass Delft DJ1 22 28 9 1 12 49 55 0
8 HUDITO DJ2 22 23 6 5 11 42 50 0
9 Craeyenhout DJ1 22 22 7 1 14 30 66 0
10 Ommoord DJ1 22 15 4 3 15 34 72 0
11 Leiden DJ1 22 14 4 2 16 36 78 0
12 DSHC DJ2 22 4 1 1 20 12 131 0
  3e klasse 
  Dames Veteranen 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCRB DA 22 49 16 1 5 69 24 0
2 Zoetermeer DA 22 48 15 3 4 59 24 0
3 HUDITO DA 22 41 13 2 7 55 28 0
4 Klein Zwitserland DA 22 40 13 1 8 53 33 0
5 Rotterdam DB 22 37 11 4 7 57 30 0
6 Hoeksche Waard DA 22 34 11 1 10 32 36 0
7 Berkel-Rodenrijs DA 22 28 8 4 10 26 32 0
8 Schiedam DA 22 28 8 4 10 38 46 0
9 Derby DA 22 27 8 3 11 32 45 0
10 Victoria DB 22 26 8 2 12 34 72 0
11 Rijswijk DA 22 21 6 3 13 33 51 0
12 Dordrecht DA 22 3 1 0 21 12 79 0
  Veteranen 1e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ommoord H1 22 51 16 3 3 87 35 0
2 IJssel H1 22 51 16 3 3 74 34 0
3 Derby H1 22 46 13 7 2 71 32 0
4 HDS H1 22 42 13 3 6 66 44 0
5 Goirle H1 22 41 13 2 7 90 45 0
6 Dordrecht H1 22 36 10 6 6 66 53 0
7 Pelikaan H1 22 26 8 2 12 46 54 0
8 Shot H1 22 26 7 5 10 49 47 0
9 Drunen H1 22 21 6 3 13 60 82 0
10 Pijnacker H1 22 21 6 3 13 56 87 0
11 Voorne H1 22 15 4 3 15 49 89 0
12 Waddinxveen H1 22 0 0 0 22 19 131 0
  2e klasse 
  Heren 1 - Bekercompetitie 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pollux H1 1 3 1 0 0 4 2 0
2 Zoetermeer H1 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Ommoord H1 1 3 1 0 0 4 3 0
4 Alphen H1 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Forescate H1 1 3 1 0 0 2 1 0
6 IJssel H1 1 1 0 1 0 3 3 0
7 Roomburg H1 1 1 0 1 0 3 3 0
8 Berkel-Rodenrijs H1 1 1 0 1 0 2 2 0
9 Schiedam H1 1 1 0 1 0 2 2 0
10 Groen-Geel H1 1 0 0 0 1 3 4 0
11 Dordrecht H1 1 0 0 0 1 2 3 0
12 Rijswijk H1 1 0 0 0 1 1 2 0
13 HDS H1 1 0 0 0 1 2 4 0
14 Barendrecht H1 1 0 0 0 1 1 3 0
  Silvercup - KO 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Klein Zwitserland H3 22 51 16 3 3 87 34 0
2 Victoria H4 22 51 16 3 3 74 35 0
3 Alphen H3 22 37 11 4 7 82 73 0
4 Leonidas H7 22 36 11 3 8 68 57 0
5 HUDITO H4 22 32 9 5 8 57 67 0
6 Leiden H4 22 30 9 3 10 42 46 0
7 Leonidas H6 22 29 8 5 9 53 57 0
8 Rotterdam H4 22 28 8 4 10 65 79 0
9 Ring Pass Delft H4 22 25 8 1 13 61 84 0
10 Schiedam H3 22 23 6 5 11 57 59 0
11 Dordrecht H2 22 17 4 5 13 29 49 0
12 Forescate H2 22 14 3 5 14 49 84 0
  Res. 2e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tempo '34 H2 22 49 14 7 1 74 24 0
2 Hoeksche Waard H2 22 42 12 6 4 64 34 0
3 Victoria H12 22 42 12 6 4 48 29 0
4 Leonidas H29 22 37 11 4 7 62 36 0
5 Goeree Overflakkee H1 22 36 10 6 6 42 44 0
6 Derby H3 22 33 10 3 9 47 42 0
7 Forcial H1 22 32 9 5 8 48 44 0
8 Rotterdam H5 22 30 8 6 8 53 35 0
9 Krimpen H2 22 27 7 6 9 43 66 0
10 Groen-Geel H12 22 15 4 3 15 23 71 0
11 Leonidas H30 22 14 2 8 12 19 49 0
12 Dordrecht H3 22 7 1 4 17 19 68 0
  Res. 4e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht HJ1 10 28 9 1 0 67 12 0
2 Thor HJ1 10 22 7 1 2 44 25 0
3 Voorhout HJ1 10 18 6 0 4 43 25 0
4 Kieviten HJ1 9 9 4 0 5 41 32 3
5 Gouda HJ1 9 2 0 2 7 15 41 0
6 Leiden HJ3 10 -4 0 2 8 10 85 6
  5e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 hdm HC 22 60 20 0 2 121 27 0
2 Rotterdam HC 22 54 17 3 2 101 28 0
3 Berkel-Rodenrijs HA 22 49 16 1 5 81 35 0
4 Schiedam HB 22 42 13 3 6 61 46 0
5 Pijnacker HA 22 40 12 4 6 51 36 0
6 HUDITO HA 22 36 11 3 8 77 52 0
7 Rotterdam HB 22 22 7 1 14 38 62 0
8 Derby HA 22 22 7 1 14 52 83 0
9 Leonidas HA 22 22 6 4 12 43 64 0
10 IJssel HA 22 16 5 1 16 37 98 0
11 Dordrecht HA 22 12 4 0 18 41 101 0
12 Westland HA 22 10 3 1 18 27 98 0
  Veteranen 1e klasse 
  Heren Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht HLA 11 27 9 0 2 37 11 0
2 Klein Zwitserland HLC 11 26 8 2 1 29 12 0
3 HDS HLA 11 22 7 1 3 32 18 0
4 Leonidas HLB 11 22 7 1 3 31 17 0
5 Schiedam HLA 11 19 6 1 4 19 24 0
6 Roomburg HLA 11 17 5 2 4 40 21 0
7 Alecto HLB 11 16 5 1 5 23 19 0
8 Groen-Geel HLA 11 11 3 2 6 23 28 0
9 hdm HLB 11 10 3 1 7 15 27 0
10 Tempo '34 HLB 11 10 3 1 7 21 44 0
11 HUDITO HLA 11 9 2 3 6 14 29 0
12 Ommoord HLA 11 1 0 1 10 9 43 0
  1e klasse 
Jongste Jeugd 
  Cool kids A 
    Cool Kids 
  Cool kids B 
    Cool Kids 
  Jongens E1 
    Niveau 1 
  Jongens E2 
    Niveau 1 
  Jongens E3 
    Niveau 1 
  Jongens E4 
    Niveau 1 
  Jongens F1 
    Niveau 1 
  Jongens F2 
    Niveau 1 
  Meisjes E1 
    Niveau 1 
  Meisjes E2 
    Niveau 1 
  Meisjes E3 
    Niveau 1 
  Meisjes E4 
    Niveau 1 
  Meisjes E5 
    Niveau 1 
  Meisjes E6 
    Niveau 1 
  Meisjes E7 
    Niveau 1 
  Meisjes F1 
    Niveau 1 
  Meisjes F2 
    Niveau 1 
  Meisjes F3 
    Niveau 1 
  Meisjes F4 
    Niveau 1 
  meisjes F5 
    Niveau 1 
Junioren Zaal 
  JA1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam JA2 12 33 11 0 1 44 12 0
2 Dordrecht JA1 12 23 7 2 3 50 43 0
3 Barendrecht JA1 12 20 6 2 4 43 43 0
4 Schiedam JA1 11 18 6 0 5 26 30 0
5 Zoetermeer JA1 11 13 4 1 6 32 30 0
6 Berkel-Rodenrijs JA1 12 9 3 0 9 36 44 0
7 Rijswijk JA1 12 4 1 1 10 26 55 0
  Sub-topklasse 
  JA2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel JA1 12 34 11 1 0 64 12 0
2 Dordrecht JA2 12 29 9 2 1 39 18 0
3 Ommoord JA1 12 25 8 1 3 35 23 0
4 Berkel-Rodenrijs JA2 12 10 3 1 8 28 36 0
5 Tempo '34 JA1 12 9 3 0 9 21 37 0
6 Victoria JA5 12 9 3 0 9 33 64 0
7 Hoeksche Waard JA2 12 7 2 1 9 14 44 0
  2e klasse 
  JA3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nieuwkoop JA1 10 27 9 0 1 54 15 0
2 Westland JA2 10 19 6 1 3 42 33 0
3 Wateringse veld JA2 10 18 6 0 4 41 31 0
4 Dordrecht JA3 10 17 5 2 3 33 29 0
5 Goeree Overflakkee JA1 10 6 2 0 8 20 42 0
6 Pijnacker JA3 10 1 0 1 9 13 53 0
  4e klasse 
  JB1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JB1 12 28 9 1 2 43 22 0
2 Ypenburg JB1 12 25 8 1 3 29 21 0
3 Zoetermeer JB1 12 22 6 4 2 44 37 0
4 Dordrecht JB1 12 18 5 3 4 41 30 0
5 hdm JB2 12 13 4 1 7 34 39 0
6 HDS JB1 12 9 2 3 7 23 35 0
7 Victoria JB2 12 4 1 1 10 21 51 0
  Sub-topklasse 
  JB2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel JB1 12 32 10 2 0 53 12 0
2 hdm JB3 12 24 7 3 2 34 21 0
3 Rapid JB1 12 17 5 2 5 26 16 0
4 Dordrecht JB2 12 17 4 5 3 37 25 0
5 Ommoord JB12 12 16 4 4 4 26 32 0
6 Rotterdam JB4 12 10 3 1 8 23 36 0
7 Voorne JB2 12 1 0 1 11 14 71 0
  2e klasse 
  JB3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JB3 12 33 11 0 1 73 20 0
2 Tempo '34 JB1 12 28 9 1 2 52 32 0
3 Victoria JB4 12 20 6 2 4 35 34 0
4 HCRB JB2 12 19 6 1 5 41 33 0
5 Rapid JB2 12 10 3 1 8 24 46 0
6 Leonidas JB3 12 8 2 2 8 20 44 0
7 Schiedam JB3 12 4 1 1 10 15 51 0
  4e klasse 
  JC1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Victoria JC1 12 36 12 0 0 75 20 0
2 Ommoord JC1 12 28 9 1 2 71 31 0
3 Leiden JC1 12 20 6 2 4 56 40 0
4 Roomburg JC1 12 13 4 1 7 35 48 0
5 Rijswijk JC1 12 10 3 1 8 24 45 0
6 Zoetermeer JC1 12 9 3 0 9 32 59 0
7 Dordrecht JC1 12 7 2 1 9 27 77 0
  Sub-topklasse 
  JC2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JC2 12 30 9 3 0 53 14 0
2 Barendrecht JC2 12 24 7 3 2 43 23 0
3 Rotterdam JC4 12 24 7 3 2 36 17 0
4 Hoeksche Waard JC1 12 20 6 2 4 34 34 0
5 Rapid JC2 12 12 4 0 8 20 38 0
6 Ommoord JC2 12 6 2 0 10 18 52 0
7 Leonidas JC2 12 4 1 1 10 22 48 0
  2e klasse 
  JC3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HSD JC1 10 30 10 0 0 38 9 0
2 Forcial JC1 10 20 6 2 2 40 16 0
3 Dordrecht JC3 10 14 4 2 4 24 39 0
4 Derby JC3 10 8 2 2 6 23 33 0
5 Voorne JC1 10 8 2 2 6 18 28 0
6 Spijkenisse JC1 10 4 0 4 6 11 29 0
  3e klasse 
  JD1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas JD1 12 31 10 1 1 43 21 0
2 Ommoord JD1 12 25 8 1 3 52 19 0
3 Dordrecht JD1 12 18 6 0 6 23 31 0
4 HUDITO JD1 12 17 5 2 5 35 35 0
5 Pijnacker JD1 12 12 4 0 8 24 41 0
6 Rapid JD1 12 12 3 3 6 26 32 0
7 HDS JD1 12 7 2 1 9 18 42 0
  1e klasse 
  JD2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HUDITO JD3 12 26 8 2 2 52 25 0
2 Rapid JD2 12 21 7 0 5 61 48 0
3 Hoeksche Waard JD1 12 20 6 2 4 42 40 0
4 Capelle JD2 12 20 6 2 4 35 36 0
5 Dordrecht JD2 12 15 4 3 5 34 48 0
6 Barendrecht JD2 12 10 3 1 8 24 43 0
7 Rijswijk JD3 12 9 3 0 9 33 41 0
  3e klasse 
  MA1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HUDITO MA1 12 26 8 2 2 33 26 0
2 Schiedam MA1 12 24 8 0 4 30 21 0
3 Noordwijk MA1 12 21 6 3 3 32 22 0
4 Rotterdam MA2 12 19 5 4 3 32 23 0
5 Dordrecht MA1 12 14 4 2 6 20 23 0
6 Craeyenhout MA1 12 8 2 2 8 25 34 0
7 Cartouche MA2 12 7 2 1 9 19 42 0
  Sub-topklasse 
  MA2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bleiswijk MA12 12 28 9 1 2 38 17 0
2 Dordrecht MA2 12 26 8 2 2 36 17 0
3 Rotterdam MA6 12 25 8 1 3 31 21 0
4 Schoonhoven MA1 12 18 6 0 6 36 28 0
5 Krimpen MA2 12 13 4 1 7 16 25 0
6 Voorne MA1 12 8 2 2 8 20 40 0
7 Leonidas MA5 12 3 0 3 9 11 40 0
  3e klasse 
  MA3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam MA4 12 30 9 3 0 51 21 0
2 Waddinxveen MA1 12 24 7 3 2 41 21 0
3 Pollux MA2 12 17 5 2 5 30 33 0
4 Gouda MA4 12 15 4 3 5 27 24 0
5 Leonidas MA7 12 14 4 2 6 19 25 0
6 Dordrecht MA3 12 12 4 0 8 18 36 0
7 Hoeksche Waard MA3 12 7 2 1 9 20 46 0
  5e Klasse 
  MA4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ommoord MA2 12 23 7 2 3 33 22 0
2 Westland MA3 12 23 7 2 3 31 20 0
3 Barendrecht MA3 12 21 5 6 1 39 26 0
4 Berkel-Rodenrijs MA5 12 14 4 2 6 39 42 0
5 Dordrecht MA4 12 14 3 5 4 24 29 0
6 Forcial MA2 12 10 2 4 6 20 30 0
7 Schiedam MA3 12 9 2 3 7 22 39 0
  4e klasse 
  MA5 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Feijenoord MA1 10 28 9 1 0 38 4 0
2 Capelle MA3 10 22 7 1 2 31 13 0
3 Derby MA4 10 12 3 3 4 20 25 0
4 Tempo '34 MA2 10 9 2 3 5 14 28 0
5 Dordrecht MA5 10 7 2 1 7 17 31 0
6 HUDITO MA3 10 6 1 3 6 17 36 0
  6e klasse 
  MB1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen MB1 12 23 7 2 3 33 20 0
2 Rotterdam MB2 12 22 7 1 4 30 26 0
3 Dordrecht MB1 12 21 6 3 3 23 16 0
4 Alecto MB1 12 17 5 2 5 20 20 0
5 Rijswijk MB1 12 14 4 2 6 24 29 0
6 Derby MB1 12 12 4 0 8 22 29 0
7 Westland MB1 12 11 3 2 7 19 31 0
  Sub-topklasse 
  MB2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel MB1 12 32 10 2 0 35 9 0
2 Hoeksche Waard MB1 12 23 7 2 3 31 20 0
3 Dordrecht MB2 12 18 4 6 2 29 21 0
4 Barendrecht MB2 12 14 4 2 6 13 28 0
5 Rotterdam MB4 12 13 3 4 5 29 30 0
6 Alphen MB2 12 12 3 3 6 20 20 0
7 HCRB MB1 12 4 1 1 10 22 51 0
  2e klasse 
  MB3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MB3 12 29 9 2 1 33 18 0
2 Bleiswijk MB1 12 25 7 4 1 42 18 0
3 Rotterdam MB5 12 24 7 3 2 33 23 0
4 Leonidas MB4 12 16 5 1 6 22 27 0
5 Rapid MB2 12 11 3 2 7 26 32 0
6 Berkel-Rodenrijs MB2 12 11 3 2 7 18 30 0
7 HDS MB2 12 3 1 0 11 12 38 0
  3e klasse 
  MB4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Voorne MB3 12 28 9 1 2 36 21 0
2 Dordrecht MB4 12 25 8 1 3 41 24 0
3 Souburgh MB2 12 20 6 2 4 43 26 0
4 HSD MB3 12 16 5 1 6 33 40 0
5 Barendrecht MB5 12 15 5 0 7 29 32 0
6 Tempo '34 MB3 12 11 3 2 7 21 42 0
7 Schiedam MB5 12 7 2 1 9 22 40 0
  5e klasse 
  MB5 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam MB4 12 26 8 2 2 38 16 0
2 Dordrecht MB5 12 26 8 2 2 41 24 0
3 Voorne MB5 12 21 6 3 3 38 25 0
4 Spijkenisse MB4 12 16 5 1 6 42 27 0
5 Leonidas MB8 12 16 5 1 6 23 32 0
6 Victoria MB5 12 8 2 2 8 23 44 0
7 Hoeksche Waard MB4 12 7 2 1 9 13 50 0
  5e klasse 
  MB6 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam MB8 10 27 9 0 1 34 15 0
2 Dordrecht MB6 10 18 5 3 2 32 24 0
3 Barendrecht MB8 9 13 4 1 4 33 29 0
4 Krimpen MB2 10 13 3 4 3 19 22 0
5 Derby MB5 10 6 0 6 4 22 34 0
6 Tempo '34 MB4 9 2 0 2 7 6 22 0
  5e klasse 
  MB7 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Forcial MB2 12 32 10 2 0 58 18 0
2 Leonidas MB7 12 26 8 2 2 40 25 0
3 Feijenoord MB1 12 25 8 1 3 38 29 0
4 Rapid MB4 12 16 5 1 6 28 36 0
5 Goeree Overflakkee MB1 12 15 5 0 7 49 47 0
6 Schiedam MB6 12 4 1 1 10 15 36 0
7 Dordrecht MB7 12 4 1 1 10 20 57 0
  6e klasse 
  MC1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas MC2 12 34 11 1 0 46 16 0
2 Rotterdam MC4 12 21 6 3 3 31 23 0
3 Dordrecht MC1 12 18 5 3 4 25 13 0
4 Hoeksche Waard MC1 12 16 4 4 4 24 26 0
5 IJssel MC1 12 14 4 2 6 16 31 0
6 Voorne MC1 12 8 2 2 8 20 40 0
7 Pollux MC1 12 7 2 1 9 19 32 0
  1e klasse 
  MC12 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft MC12 12 25 8 1 3 26 14 0
2 Westland MC12 12 19 6 1 5 32 26 0
3 Rijswijk MC12 12 17 5 2 5 29 24 0
4 HDS MC12 12 16 5 1 6 20 18 0
5 Dordrecht MC12 12 16 5 1 6 16 26 0
6 Kieviten MC12 12 15 4 3 5 16 24 0
7 Alecto MC12 12 13 4 1 7 24 31 0
  1e klasse 
  MC2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MC3 12 28 9 1 2 39 17 0
2 Tempo '34 MC1 12 22 7 1 4 28 16 0
3 Westland MC2 12 21 6 3 3 34 20 0
4 Rijswijk MC2 12 18 5 3 4 24 23 0
5 Dordrecht MC2 12 15 4 3 5 21 25 0
6 Schiedam MC2 12 14 4 2 6 20 35 0
7 Derby MC2 12 1 0 1 11 11 41 0
  2e klasse 
  MC3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HDS MC4 12 22 6 4 2 30 18 0
2 Dordrecht MC3 12 19 5 4 3 33 26 0
3 Cartouche MC6 12 19 5 4 3 35 32 0
4 Rijswijk MC6 12 15 5 0 7 40 40 0
5 Rotterdam MC10 12 15 4 3 5 33 35 0
6 Evergreen MC1 12 15 4 3 5 25 31 0
7 Wateringse veld MC4 12 11 3 2 7 30 44 0
  4e klasse 
  MC4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MC4 12 28 9 1 2 42 31 0
2 Ring Pass Delft MC6 12 26 8 2 2 46 24 0
3 Alphen MC8 12 19 6 1 5 28 24 0
4 HUDITO MC4 12 16 5 1 6 30 28 0
5 Pijnacker MC6 12 15 4 3 5 35 29 0
6 Berkel-Rodenrijs MC7 12 11 3 2 7 21 33 0
7 Roomburg MC6 12 5 1 2 9 16 49 0
  5e klasse 
  MC5 ZAAl 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel MC5 12 29 9 2 1 33 14 0
2 Victoria MC8 12 23 7 2 3 39 29 0
3 Feijenoord MC1 12 18 5 3 4 34 26 0
4 Leonidas MC7 12 17 4 5 3 30 25 0
5 Dordrecht MC5 12 16 5 1 6 20 22 0
6 Voorne MC3 12 8 2 2 8 17 32 0
7 Derby MC5 12 5 0 5 7 13 38 0
  5e klasse 
  MC6 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Forcial MC3 10 22 7 1 2 36 19 0
2 Barendrecht MC7 10 19 6 1 3 30 21 0
3 Leonidas MC8 10 16 5 1 4 29 27 0
4 Rapid MC5 10 14 4 2 4 38 36 0
5 Pollux MC5 10 7 1 4 5 25 34 0
6 Dordrecht MC6 10 5 0 5 5 21 42 0
  5e klasse 
  MD1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam MD2 12 28 9 1 2 40 23 0
2 Dordrecht MD1 12 25 8 1 3 45 22 0
3 Victoria MD2 12 20 6 2 4 36 27 0
4 Hoeksche Waard MD1 12 14 4 2 6 24 37 0
5 IJssel MD1 12 12 4 0 8 33 51 0
6 Alphen MD1 12 12 3 3 6 26 36 0
7 Schiedam MD1 12 8 1 5 6 33 41 0
  1e klasse 
  MD2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam MD4 12 36 12 0 0 61 15 0
2 IJssel MD2 12 28 9 1 2 44 25 0
3 HCRB MD1 12 16 5 1 6 40 37 0
4 Gouda MD1 12 15 5 0 7 17 26 0
5 Capelle MD1 12 13 4 1 7 26 31 0
6 Ommoord MD3 12 10 3 1 8 16 31 0
7 Dordrecht MD2 12 6 2 0 10 16 55 0
  2e klasse 
  MD3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas MD2 12 36 12 0 0 56 4 0
2 Souburgh MD1 12 27 9 0 3 53 16 0
3 Victoria MD4 11 24 8 0 3 36 19 0
4 IJssel MD3 12 13 4 1 7 24 25 0
5 Derby MD3 12 13 4 1 7 27 48 0
6 Rapid MD2 11 6 2 0 9 8 45 0
7 Dordrecht MD3 12 3 1 0 11 18 65 0
  3e klasse 
  MD4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Feijenoord MD1 12 33 11 0 1 45 11 0
2 Dordrecht MD4 12 27 9 0 3 40 24 0
3 Leonidas MD5 12 15 4 3 5 26 33 0
4 Tempo '34 MD4 12 15 4 3 5 17 29 0
5 Barendrecht MD5 12 13 4 1 7 24 26 0
6 Souburgh MD2 12 10 3 1 8 28 41 0
7 Derby MD6 12 8 2 2 8 19 35 0
  4e klasse 
  MD5 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoeksche Waard MD5 12 33 11 0 1 61 10 0
2 Derby MD5 12 33 11 0 1 53 24 0
3 Feijenoord MD2 12 18 6 0 6 43 36 0
4 Dordrecht MD5 12 16 5 1 6 29 32 0
5 Souburgh MD3 12 15 5 0 7 21 21 0
6 Rapid MD3 12 7 2 1 9 16 51 0
7 Schiedam MD6 12 2 0 2 10 8 57 0
  5e klasse 
Senioren Zaal 
  Dames 1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs D1 12 32 10 2 0 57 20 0
2 Dordrecht D1 12 27 8 3 1 50 21 0
3 Ommoord D1 12 19 6 1 5 35 24 0
4 Barendrecht D1 12 18 5 3 4 38 30 0
5 HDS D1 12 15 5 0 7 39 40 0
6 Westland D1 12 6 2 0 10 24 54 0
7 IJssel D1 12 4 1 1 10 22 76 0
  2e klasse 
  H12 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht H12 12 27 9 0 3 49 35 0
2 Waddinxveen H2 12 26 8 2 2 67 33 0
3 Leonidas H18 12 21 7 0 5 36 39 0
4 Ring Pass Delft H6 12 14 4 2 6 36 36 0
5 Zoetermeer H5 12 13 4 1 7 31 42 0
6 Derby H3 12 10 2 4 6 29 45 0
7 Ypenburg H2 12 9 2 3 7 35 53 0
  3e klasse 
  Heren 1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby H1 12 25 8 1 3 45 27 0
2 Ommoord H1 12 21 6 3 3 51 36 0
3 Gouda H1 12 19 6 1 5 64 48 0
4 Barendrecht H1 12 19 6 1 5 47 48 0
5 Capelle H1 12 19 6 1 5 49 51 0
6 Souburgh H1 12 18 6 0 6 49 54 0
7 Dordrecht H1 12 1 0 1 11 38 79 0
  2e klasse 
Jongste Jeugd Zaal 
  JE1 Zaal 
    Niveau 2 
  JE2 Zaal 
    Niveau 1 
  JE3 Zaal 
    Niveau 4 
  JE4 Zaal 
    Niveau 2 
  JF1 ZAAL 
    Niveau 2 
  JF2 ZAAL 
    Niveau 2 
  ME1 ZAAL 
    Niveau 3 
  ME2 ZAAL 
    Niveau 2 
  ME3 ZAAL 
    Niveau 2 
  ME4 ZAAL 
    Niveau 1 
  ME5 ZAAL 
    Niveau 2 
  ME6 ZAAL 
    Niveau 3 
  ME7 ZAAL 
    Niveau 4 
  MF1 ZAAL 
    Niveau 1 
  MF2 ZAAL 
    Niveau 4 
  MF3 ZAAL 
    Niveau 3 
  MF4 ZAAL 
    Niveau 1 
  MF5 ZAAL 
    Niveau 4 
Hoofdsponsor
Subsponsoren

Overige sponsoren