Dordrechtse Mixed Hockey Club
DMHC app volg ons op: 
Je bent hier: HomeAlle standen
Contact met CT&I

DMHC Clubcard en App


Recente verslagen
Nog geen verslagen


Binnenkort bij DMHC
Laatste tweets Twitter
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Breda JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Derby JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dordrecht JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Etten-Leur JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Push JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Warande JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zoetermeer JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Jongens A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche JA4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Catwijck JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Evergreen JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Krimpen JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ring Pass Delft JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Victoria JA4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JB1 6 18 6 0 0 29 5 0
2 Pelikaan JB1 6 12 4 0 2 23 8 0
3 Rotterdam JB2 6 10 3 1 2 16 21 0
4 Dordrecht JB1 6 9 3 0 3 14 14 0
5 Westland JB1 6 2 0 2 4 8 24 0
6 Leiden JB2 6 1 0 1 5 5 23 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HDS JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJssel JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kieviten JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 hdm JB6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Leonidas JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Souburgh JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tempo '34 JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wateringse veld JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zoetermeer JC1 5 15 5 0 0 23 2 0
2 Dordrecht JC1 6 13 4 1 1 22 18 0
3 Cartouche JC2 5 10 3 1 1 19 8 0
4 Leiden JC2 5 6 2 0 3 6 13 0
5 Rotterdam JC2 6 3 1 0 5 11 23 0
6 Victoria JC2 5 0 0 0 5 4 21 0
  Subtopklasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Capelle JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HGC JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leonidas JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rotterdam JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waddinxveen JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 hdm JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Leiden JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ring Pass Delft JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rotterdam JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Victoria JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cartouche JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCRB JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 hdm JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Klein Zwitserland JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rijswijk JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ring Pass Delft JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tempo '34 JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ypenburg JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alkmaar MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AMVJ MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Barendrecht MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Derby MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dordrecht MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Forescate MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Haarlem MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 HBS MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 hdm MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Leiden MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pijnacker MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ring Pass Delft MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spijkenisse MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Westland MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Schiedam MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spijkenisse MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Victoria MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Voorne MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Westland MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zoetermeer MA7 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Forescate MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 hdm MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HGC MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leiden MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Roomburg MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zoetermeer MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes A5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MA5 5 15 5 0 0 22 2 0
2 Alphen MA4 5 12 4 0 1 18 12 0
3 Victoria MA6 5 9 3 0 2 14 12 0
4 Derby MA5 5 6 2 0 3 13 10 0
5 Klein Zwitserland MA7 5 3 1 0 4 10 19 0
6 Zoetermeer MA8 5 0 0 0 5 3 25 0
  6e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bleiswijk MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJssel MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leonidas MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pijnacker MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ypenburg MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Derby MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Forcial MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 hdm MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Klein Zwitserland MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Evergreen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Forcial MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HCRB MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schiedam MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Capelle MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Krimpen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leonidas MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MB9 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Evergreen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rapid MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Souburgh MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Voorne MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam MB9 5 11 3 2 0 21 5 0
2 hdm MB8 5 10 3 1 1 11 3 0
3 Schoonhoven MB1 5 8 2 2 1 8 1 0
4 Ring Pass Delft MB4 5 7 2 1 2 11 7 0
5 Barendrecht MB8 5 5 1 2 2 8 10 0
6 Dordrecht MB6 5 0 0 0 5 3 36 0
  4e klasse 
  Meisjes B7 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HUDITO MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Klein Zwitserland MB10 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Noordwijk MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westland MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bleiswijk MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gouda MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spijkenisse MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Victoria MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zoetermeer MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Forescate MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJssel MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Klein Zwitserland MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Voorhout MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ommoord MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rotterdam MC11 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Schiedam MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Victoria MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wateringse veld MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alecto MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cartouche MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HGC MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ommoord MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schoonhoven MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Forcial MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJssel MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Spijkenisse MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wateringse veld MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gouda MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Pollux MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ring Pass Delft MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Souburgh MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zoetermeer MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 hdm MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HGC MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HUDITO MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ypenburg MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Craeyenhout MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 hdm MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Noordwijk MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ommoord MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berkel-Rodenrijs MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rapid MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ypenburg MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zoetermeer MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Forcial MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gouda MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 hdm MD9 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ring Pass Delft MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Souburgh MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pollux D1 6 15 5 0 1 18 10 0
2 Roomburg D1 6 14 4 2 0 20 13 0
3 Groen-Geel D1 6 14 4 2 0 8 3 0
4 Berkel-Rodenrijs D1 6 12 4 0 2 16 7 0
5 Pelikaan D1 6 10 2 4 0 15 9 0
6 Dordrecht D1 6 9 3 0 3 16 19 0
7 Rapid D1 6 6 2 0 4 11 12 0
8 Dopie D1 6 6 2 0 4 7 15 0
9 IJssel D1 6 5 1 2 3 13 16 0
10 Kieviten D1 6 4 1 1 4 12 17 0
11 Forescate D1 6 4 1 1 4 7 13 0
12 Ypenburg D1 6 3 1 0 5 8 17 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs D2 6 18 6 0 0 26 7 0
2 Westland D2 6 13 4 1 1 19 6 0
3 Victoria D3 6 13 4 1 1 21 10 0
4 Groen-Geel D3 6 10 3 1 2 17 16 0
5 Leonidas D7 6 10 3 1 2 8 9 0
6 Roomburg D3 6 9 3 0 3 14 10 0
7 Dordrecht D2 6 9 3 0 3 17 14 0
8 Ring Pass Delft D4 6 7 2 1 3 15 15 0
9 Schiedam D3 6 6 2 0 4 8 15 0
10 Klein Zwitserland D3 6 4 1 1 4 9 20 0
11 Craeyenhout D3 6 3 1 0 5 9 23 0
12 DSHC D3 6 2 0 2 4 7 25 0
  Reserve 2e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HDS D3 6 15 5 0 1 29 11 0
2 Berkel-Rodenrijs D3 6 13 4 1 1 17 10 0
3 Leonidas D24 6 12 4 0 2 26 12 0
4 Schiedam D11 6 12 4 0 2 17 15 0
5 Dordrecht D3 6 11 3 2 1 16 11 0
6 Goeree Overflakkee D1 6 10 3 1 2 15 16 0
7 Groen-Geel D13 6 9 3 0 3 10 10 0
8 Spijkenisse D3 6 9 3 0 3 14 16 0
9 Leonidas D25 6 6 2 0 4 12 12 0
10 Rotterdam D7 6 6 2 0 4 14 24 0
11 Roomburg D10 6 3 1 0 5 7 19 0
12 Forcial D1 6 0 0 0 6 3 24 0
  Reserve 4e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel DJ2 6 18 6 0 0 20 7 0
2 Leiden DJ2 6 15 5 0 1 15 4 0
3 Scoop Delft DJ2 6 13 4 1 1 20 7 0
4 Dordrecht DJ1 6 12 4 0 2 15 11 0
5 HUDITO DJ2 6 12 4 0 2 8 12 0
6 Ring Pass Delft DJ1 6 6 2 0 4 15 13 0
7 Dopie DJ2 6 6 2 0 4 14 16 0
8 Zoetermeer DJ2 6 6 2 0 4 11 14 0
9 Evergreen DJ1 6 6 2 0 4 10 19 0
10 Krimpen DJ1 6 5 1 2 3 13 13 0
11 Leonidas DJ3 5 4 1 1 3 5 11 0
12 Victoria DJ3 5 0 0 0 5 3 22 0
  Jong Senioren 3e klasse 
  Dames Veteranen 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groen-Geel DA 6 18 6 0 0 15 2 0
2 Rotterdam DC 6 15 5 0 1 24 5 0
3 Noordwijk DA 6 15 5 0 1 15 9 0
4 Rijswijk DA 6 15 5 0 1 13 7 0
5 Cartouche DC 6 12 4 0 2 15 8 0
6 Ypenburg DA 6 7 2 1 3 10 14 0
7 Voorne DA 6 6 2 0 4 14 14 0
8 hdm DD 6 6 2 0 4 9 11 0
9 HUDITO DB 6 6 2 0 4 11 16 0
10 IJssel DA 6 4 1 1 4 5 15 0
11 Victoria DD 6 3 1 0 5 5 16 0
12 Dordrecht DA 6 0 0 0 6 6 25 0
  Veteranen 2e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby H1 6 18 6 0 0 23 4 0
2 Barendrecht H1 6 15 5 0 1 14 6 0
3 DES H1 6 12 3 3 0 22 11 0
4 Goirle H1 6 10 3 1 2 18 13 0
5 Pijnacker H1 6 10 3 1 2 16 14 0
6 Groen-Geel H1 6 10 3 1 2 11 9 0
7 Dordrecht H1 6 7 2 1 3 13 16 0
8 Westland H1 6 6 2 0 4 14 22 0
9 Drunen H1 6 6 2 0 4 9 18 0
10 HDS H1 6 4 1 1 4 11 18 0
11 Shot H1 6 2 0 2 4 9 17 0
12 Pelikaan H1 6 2 0 2 4 4 16 0
  2e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DSHC H4 6 18 6 0 0 40 3 0
2 Leonidas H14 6 18 6 0 0 25 9 0
3 IJssel H2 6 15 5 0 1 36 8 0
4 Leonidas H13 6 13 4 1 1 21 10 0
5 Nieuwkoop H2 6 9 3 0 3 12 21 0
6 Dordrecht H2 6 7 2 1 3 14 15 0
7 Victoria H8 6 7 2 1 3 21 24 0
8 Leonidas H15 6 7 2 1 3 12 18 0
9 Alphen H4 6 6 2 0 4 8 17 0
10 Zoetermeer H4 6 2 0 2 4 11 23 0
11 HUDITO H6 6 2 0 2 4 7 20 0
12 Leiden H6 6 -3 0 0 6 4 43 3
  Reserve 3e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht H6 6 15 5 0 1 44 9 0
2 Feijenoord H2 6 10 3 1 2 27 18 0
3 Leonidas H30 6 10 3 1 2 18 13 0
4 Dordrecht H3 5 10 3 1 1 13 8 0
5 Victoria H12 5 10 3 1 1 14 12 0
6 Bleiswijk H2 5 10 3 1 1 13 12 0
7 Alphen H5 6 10 3 1 2 15 17 0
8 Leonidas H31 5 6 2 0 3 10 5 0
9 Groen-Geel H12 5 6 2 0 3 11 19 0
10 Groen-Geel H13 5 0 0 0 5 5 19 0
11 Groen-Geel H14 6 0 0 0 6 2 40 0
  Reserve 5e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dopie HJ3 6 15 5 0 1 32 11 0
2 Dordrecht HJ1 5 12 4 0 1 24 7 0
3 Leiden HJ2 5 10 3 1 1 15 6 0
4 Noordwijk HJ1 5 10 3 1 1 17 10 0
5 Hoeksche Waard HJ1 5 9 3 0 2 16 9 0
6 Ypenburg HJ1 5 8 2 2 1 18 11 0
7 Forescate HJ1 5 7 2 1 2 19 9 0
8 Leiden HJ3 4 6 2 0 2 9 16 0
9 Wateringse veld HJ1 6 3 1 0 5 12 32 0
10 Berkel-Rodenrijs HJ1 6 2 0 2 4 6 18 0
11 Dopie HJ4 6 1 0 1 5 4 43 0
  Jong Senioren 3e klasse 
  Heren Jong 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ommoord HJ1 5 15 5 0 0 30 5 0
2 Victoria HJ3 5 15 5 0 0 30 9 0
3 Dordrecht HJ2 6 15 5 0 1 20 4 0
4 Cartouche HJ3 6 12 4 0 2 25 12 0
5 Cartouche HJ2 6 12 4 0 2 20 10 0
6 Victoria HJ2 5 6 2 0 3 18 13 0
7 Derby HJ1 5 4 1 1 3 3 22 0
8 Scoop Delft HJ1 5 3 1 0 4 8 13 0
9 Barendrecht HJ1 6 2 0 2 4 5 18 0
10 Zoetermeer HJ2 6 1 0 1 5 7 42 0
11 Roomburg HJ1 5 0 1 0 4 8 26 3
  Jong Senioren 4e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht HA 6 18 6 0 0 26 4 0
2 Spijkenisse HA 6 15 5 0 1 26 8 0
3 Schiedam HC 6 15 5 0 1 24 14 0
4 IJssel HA 6 12 4 0 2 18 12 0
5 HCRB HA 6 10 3 1 2 16 11 0
6 Leiden HD 6 8 2 2 2 6 12 0
7 Rotterdam HD 6 7 2 1 3 13 12 0
8 Hoeksche Waard HA 6 6 2 0 4 14 17 0
9 HUDITO HB 6 5 1 2 3 9 13 0
10 Westland HA 6 4 1 1 4 12 29 0
11 hdm HE 6 4 1 1 4 8 26 0
12 Cartouche HD 6 0 0 0 6 3 17 0
  Veteranen 2e klasse 
  Heren Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit HLA 8 22 7 1 0 39 6 0
2 Pinoké HLA 7 18 6 0 1 27 9 0
3 Bloemendaal HLA 7 16 5 1 1 28 11 0
4 hdm HLA 6 12 3 3 0 14 10 0
5 Leonidas HLA 7 12 4 0 3 17 11 0
6 AthenA HLA 6 9 3 0 3 12 12 0
7 Xenios HLA 8 9 3 0 5 18 26 0
8 Dordrecht HLA 8 9 2 3 3 12 16 0
9 Alecto HLA 7 8 2 2 3 12 16 0
10 Cartouche HLA 8 7 2 1 5 9 26 0
11 SCHC HLA 7 6 2 0 5 7 15 0
12 Bloemendaal HLB 6 3 1 0 5 4 24 0
13 Klein Zwitserland HLA 7 1 0 1 6 6 23 0
  Veteranen L Overgangsklasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
    Niveau 1 
  Jongens 6E2 
    Niveau 1 
  Jongens 6E3 
    Niveau 1 
  Jongens 8E1 
    Niveau 1 
  Jongens E2 
    Niveau 1 
  Jongens F1 
    Niveau 1 
  Jongens F2 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E2 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E3 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E4 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E5 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E2 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E3 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E4 
    Niveau 1 
  Meisjes F1 
    Niveau 1 
  Meisjes F2 
    Niveau 1 
Hoofdsponsor
Subsponsoren

Overige sponsoren