Dordrechtse Mixed Hockey Club
DMHC app volg ons op: 
Je bent hier: HomeOverzichtenWedstrijdprogramma
Contact met CT&I

Alcoholbeleid

Recente verslagen
28/10 - Meisjes D2
30/9 - Meisjes D6
30/9 - Meisjes D2
23/9 - Meisjes D2
16/9 - Meisjes D6
Lid worden?

Recente fotoalbums

Binnenkort bij DMHC
Laatste tweets Twitter
Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 25 nov -  zon 26 nov -  zat 2 dec -  zat 9 dec -  zon 10 dec -  zat 16 dec -  zon 17 dec -  zat 6 jan -  zon 7 jan -  zat 13 jan - 

laat schema zien voor

25 november | Junioren

Team Thuis/Uit Tegen Reistijd Verz Spel Loc Nr Digitaal
JB1 Thuis Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB1 13:35 14:15 Veld 2  20955 Ja
Fluiten: Jeroen Put en Wim Bartelts
JB2 Thuis MHV Evergreen JB1 15:35 16:05 Veld 4  21190 Ja
Fluiten: Matthijs Bartelts (H1 ZAAL) en Paul van der Heijden (Heren Veteranen A)
JB3 Thuis HC Waddinxveen JB1 11:35 12:05 Veld 1  21559 Ja
Fluiten: Lotte Mulders (Meisjes A1) en Jaw Stoute
JB4 Thuis MHC Forescate JB4 14:55 15:25 Veld 1  21676 Ja
Fluiten: Peter Wardenier en Monique Daum
JC2 Thuis V.M.H.C. CARTOUCHE JC3 12:15 12:45 Veld 4  21900 Ja
Fluiten: Lieke Schepers (Meisjes A1) en Anna Korteweg (Meisjes A1)
JD2 Thuis MHV Evergreen JD1 12:45 13:15 Veld 3  22881 Ja
Fluiten: Luuk Roelink (Jongens B2) en Olivier Buné (Jongens B2)
MA1 Thuis Hockeyclub Alkemade MA1 15:20 16:00 Veld 2  23445 Ja
Fluiten: Frank Klabbers en Cees de Wijs
MA4 Thuis H.C. Derby MA3 13:55 14:25 Veld 4  24355 Ja
Fluiten: Casper Brüggemann (Heren 1) en Mark van der Graaf (Heren Veteranen L)
MB3 Thuis HC De Hoeksche Waard MB2 13:15 13:45 Veld 1  24934 Ja
Fluiten: Jeroen Meijers en Peter Wardenier
MB4 Thuis HC Alphen MB4 16:35 17:05 Veld 1  25460 Ja
Fluiten: Jeroen Put en Monique Daum
vegen buiten
MC3 Thuis M.H.C. Krimpen MC2 10:35 11:05 Veld 4  27164 Ja
Fluiten: Mark van der Graaf (Heren Veteranen L) en Rick Naaktgeboren
MC5 Thuis HC Capelle MC3 15:45 16:15 Veld 3  27801 Ja
Fluiten: Anouk Huizer (Dames Jong 2) en Demi de Haas (Dames Jong 2)
vegen binnen/ Gregory fluit voor Demi Fé fluit voor Anouk
MC7 Thuis G.H.C. RAPID MC6 14:15 14:45 Veld 3  28270 Ja
Fluiten: Doris van Brakel (Dames Jong 1) en Concetta de la Fosse (Dames Jong 1)
Gregory fluit voor Doris
MD1 Thuis Leidse Hockey Club Roomburg MD1 11:15 11:45 Veld 2  28491 Ja
Fluiten: Angelina van Dam (Meisjes A4) en Beau Zuil (Jongens B1)
MD4 Thuis HC Capelle MD2 09:55 10:25 Veld 1  28899 Ja
Fluiten: Maud van Boesschoten (Meisjes B3) en Zhen van Houdt (Meisjes B3)
MD6 Thuis H.C. Derby MD5 11:15 11:45 Veld 3  29236 Ja
Fluiten: Thom Peters (Jongens B1) en Cynthia Kuipers (Meisjes A4)
JA1 Uit Hockey Club Houten JA1 0 13:35 14:15 uit -   25844 Route Ja
JC1 Uit hdm JC2 45 13:30 14:45 uit -   21844 Route Ja
JC3 Uit MHV Forcial JC1 45 12:15 13:30 uit -   22320 Route Ja
JD1 Uit Leidse Hockey Club Roomburg JD1 60 07:15 09:00 uit -   22698 Route Ja
JD3 Uit D.H.C. Hudito JD2 40 12:50 14:00 uit -   22905 Route Ja
MA2 Uit M.H.C. Krimpen MA1 30 10:30 11:30 uit -   23823 Route Ja
MA3 Uit HV Victoria MA5 30 16:45 17:45 uit -   24215 Route Ja
MB1 Uit HC Ypenburg MB1 45 13:00 14:15 uit -   24635 Route Ja
MB2 Uit HC Pijnacker MB2 40 13:35 14:45 uit -   25037 Route Ja
MB5 Uit HV Victoria MB6 30 10:30 11:30 uit -   25952 Route Ja
MB7 Uit HC Alphen MB9 60 08:45 10:15 uit -   26261 Route Ja
Let op: Uittenue mee!   
MC1 Uit HC Ypenburg MC1 45 09:15 10:45 uit -   26373 Route Ja
MC2 Uit R.H.V. Leonidas MC3 25 07:50 08:45 uit -   26779 Route Ja
MC4 Uit Goudse MHC MC3 45 11:15 12:30 uit -   27192 Route Ja
  Let op Dordrecht afwijkend (geen zwart) shirt  
MC6 Uit HV Victoria MC7 30 13:45 14:45 uit -   27927 Route Ja
MD2 Uit VMHC Pollux MD2 35 11:10 12:15 uit -   34724 Route Ja
MD3 Uit Ring Pass Delft MD4 45 11:45 13:00 uit -   28707 Route Ja
MD5 Uit R.H.V. Leonidas MD5 25 10:20 11:15 uit -   29050 Route Ja

25 november | Jongste Jeugd

Team Thuis/Uit Tegen Reistijd Verz Spel Loc Nr Digitaal
JE1 Thuis HC Schiedam J8E1 09:00 09:30 Veld 4  29773 Ja
  veld 4ab  
ouders beide teams fluiten
JE3 Thuis VMHC Pollux JE1 09:45 10:15 Veld 3  30288 Ja
  veld 3c; JE3 veld uitzetten & opruimen  
Fluiten: Arthur Hamm (JC2 ZAAL)
+ 1 ouder Pollux fluit
JE5 Thuis Hockey Club Rotterdam JE10 08:30 09:00 Veld 3  30287 Ja
  veld 3b; JE5 veld uitzetten & opruimen  
Fluiten: Dila Sude Yilgor (MC3 ZAAL)
+ 1 ouder van Rotterdam fluit
JF2 Thuis M.H.C. Krimpen MIX F1 09:55 10:15 Veld 2  30879 Ja
  veld 2d; JF2 veld uitzetten & opruimen  
Fluiten: Julius van der Pols (JC2 ZAAL)
+ 1 ouder Krimpen Mix fluit
ME2 Thuis HCGO M8D1 09:00 09:30 Veld 4  31729 Ja
  veld 4ab  
ouders beide teams fluiten
ME3 Thuis MHV Forcial M8E2 09:45 10:15 Veld 3  31728 Ja
  veld 3ab  
ouders beide teams fluiten
ME5 Thuis OMHC ME11 08:30 09:00 Veld 3  32778 Ja
  veld 3d; ME5 veld uitzetten & opruimen  
Fluiten: Sjoerd van den Hurk (Jongens B3)
+1 ouder OMHC fluit
ME7 Thuis H.C. Derby ME7 08:30 09:00 Veld 3  32837 Ja
  veld 3c; ME7 veld uitzetten & opruimen  
Fluiten: Lucas Herweijer (Jongens B3)
+ 1 ouder Derby fluit
MF3 Thuis R.G.H.C. Tempo '34 MF2 09:55 10:15 Veld 2  34285 Ja
  veld 2c; MF3 veld uitzetten & opruimen  
Fluiten: Justus Paarlberg (JC2 ZAAL)
+ 1 ouder Tempo fluit
MF4 Thuis Schoonhovense MHC MF1 09:55 10:15 Veld 3  34303 Ja
  veld 3d; MF4 veld uitzetten & opruimen  
Fluiten: Finn Labordus (JC2 ZAAL)
+ 1 ouder Schoonhovense MHC fluit
JE2 Uit OMHC J8E2 30 08:00 09:00 uit -   29788 Route Ja
JE4 Uit HC Schiedam JE3 09:30 10:00 uit -   30272 Route Ja
ME1 Uit HV Victoria M8E1 30 08:00 09:00 uit -   31735 Route Ja
  deel AB  
ME4 Uit R.G.H.C. Tempo '34 ME5 30 10:00 11:00 uit -   32767 Route Ja
  veld 3A  
ME6 Uit OMHC ME9 30 08:00 09:00 uit -   32831 Route Ja
MF1 Uit G.H.C. RAPID MF1 30 08:10 09:00 uit -   34309 Route Ja
  Veld 1A  
Let op: Uittenue mee!   
MF2 Uit Ring Pass Delft MF3 45 08:45 09:50 uit -   34319 Route Ja
  veld c  


Hoofdsponsor
Subsponsoren

Overige sponsoren