Dordrechtse Mixed Hockey Club
DMHC app volg ons op: 
Je bent hier: HomeOverzichtenWedstrijdprogramma
Contact met CT&I

DMHC Clubcard en App


Recente verslagen
Nog geen verslagen


Binnenkort bij DMHC
Laatste tweets Twitter
Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 21 sep -  zon 22 sep -  zat 28 sep -  zon 29 sep -  zat 5 okt -  zon 6 okt -  zat 12 okt -  zon 13 okt -  zon 20 okt -  zon 27 okt - 

laat schema zien voor

21 september | Junioren

Team Thuis/Uit Tegen Reistijd Verz Spel Loc Nr Digitaal
JA1 Thuis R.M.H.C. de Pelikaan JA1 12:55 13:35 Veld 2  9079 Nee
Fluiten: Jos Luijsterburg en Jan Dirk Visser
JA2 Thuis HCGO JA1 11:15 11:45 Veld 2  4760 Nee
Fluiten: Rolf van Broeckhuijsen (Heren 2) en Charles Vink
JB2 Thuis HV Victoria JB2 15:45 16:15 Veld 4  5451 Nee
Fluiten: Sander Wernet (Jongens A1) en Kathleen Welborn (Trimhockey Maandagavond)
buiten vegen
JB3 Thuis hdm JB5 13:35 14:05 Veld 1  5318 Nee
Fluiten: Stijn van der Togt (Jongens A2) en Mark van der Graaf (Heren Veteranen L)
JC1 Thuis HV Victoria JC2 12:05 12:35 Veld 4  6018 Nee
Fluiten: Jeroen Put en Martijn Knottnerus
JD2 Thuis Berkel Rodenrijs JD3 11:45 12:15 Veld 1  6641 Nee
Fluiten: Sophie Fermont (Meisjes B3) en Roy van Wingerden (Jongens B2)
MA4 Thuis Rijswijksche Hockey Club MA3 12:55 13:25 Veld 3  6982 Nee
Fluiten: Naomi van der Plas (Dames 1) en Maartje van Honschoten (Dames 1)
MA5 Thuis Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA8 11:20 11:50 Veld 3  6716 Nee
Fluiten: Monique Daum en Peter Wardenier
MB2 Thuis HC Capelle MB1 09:55 10:25 Veld 1  7805 Nee
Fluiten: Jos Luijsterburg en Marco Twigt
MB3 Thuis HC Pijnacker MB3 15:25 15:55 Veld 1  7862 Nee
Fluiten: Rick Naaktgeboren en Mark van der Graaf (Heren Veteranen L)
MB6 Thuis Schoonhovense MHC MB1 16:05 16:35 Veld 3  8233 Nee
Fluiten: Tim Haarman (Heren Jong 2) en Tijmen Klooster (Heren Jong 2)
heren jong 2 fluit/binnen vegen
MB7 Thuis M.H.C. Krimpen MB3 14:30 15:00 Veld 3  8343 Nee
Fluiten: Kostein Bots (Heren 3) en Mijntje van Roessel
Dames 2 fluit/Mijnje fluit
MC1 Thuis Berkel Rodenrijs MC2 14:40 15:25 Veld 2  9190 Nee
Fluiten: Peter Sas en Jan Dirk Visser
MC2 Thuis HDS MC1 10:15 10:45 Veld 4  9938 Nee
Fluiten: Sofie Vos (Meisjes A4) en Yara van Genderen (Meisjes A4)
MC4 Thuis OMHC MC7 13:55 14:25 Veld 4  10011 Nee
Fluiten: Jeroen Put en Lieve Struik (Meisjes A5)
MD4 Thuis HC De Hoeksche Waard MD4 09:45 10:15 Veld 2  10464 Nee
Fluiten: Anna Dronkert (Meisjes A4) en Isabel Dijkstra (Meisjes A4)
JB1 Uit R.M.H.C. de Pelikaan JB1 35 10:55 12:10 uit -   9565 Route Nee
JC2 Uit D.H.C. Hudito JC2 40 10:20 11:30 uit -   5866 Route Nee
JD1 Uit Berkel Rodenrijs JD1 45 08:50 10:20 uit -   6553 Route Nee
JD3 Uit Hockey Club Rotterdam JD6 30 10:05 11:05 uit -   6635 Route Nee
  Dordrecht svp ander tenue  
Let op: Uittenue mee!   
MA1 Uit H.O.D. MA1 0 13:20 14:00 uit -   10009 Route Nee
MA2 Uit R.H.V. Leonidas MA3 25 11:20 12:15 uit -   6762 Route Nee
MA3 Uit LOHC MA6 60 10:10 11:40 uit -   7302 Route Nee
MB1 Uit HC Ypenburg MB1 45 14:30 15:45 uit -   7787 Route Nee
MB4 Uit Schoonhovense MHC MB2 60 11:15 12:45 uit -   8029 Route Nee
Let op: Uittenue mee!   
MB5 Uit HV Victoria MB5 30 12:15 13:15 uit -   7753 Route Nee
MC3 Uit M.H.C. Krimpen MC1 30 14:30 15:30 uit -   10103 Route Nee
MC5 Uit HC Pijnacker MC4 40 12:05 13:15 uit -   9883 Route Nee
MC6 Uit HGC MC5 45 10:35 11:50 uit -   9578 Route Nee
MD1 Uit Hockey Club Rotterdam MD1 30 07:30 08:30 uit -   11246 Route Nee
  Dordrecht svp ander tenue  
Let op: Uittenue mee!   
MD2 Uit M.H.C. Krimpen MD1 30 12:30 13:30 uit -   11049 Route Nee
MD3 Uit HC Schiedam MD4 13:15 13:45 uit -   11038 Route Nee

21 september | Jongste Jeugd

Team Thuis/Uit Tegen Reistijd Verz Spel Loc Nr Digitaal
JE2 Thuis Ring Pass Delft J6E2 09:30 10:00 Veld 3  699 Nee
  veld 3c; J6E2 veld opruimen  
Fluiten: Ferenc de Jager (Jongens C1)
+ 1 ouder Ring Pass Delft fluit/ nw. teamnaam: J6E2
JE4 Thuis R.H.V. Leonidas J6E3 08:15 08:45 Veld 3  648 Nee
  veld 3a; J6E4 veld uitzetten  
Fluiten: Florent Herweijer (Jongens A2)
+ 1 ouder Leonidas fluit/nw. teamnaam: J6E4
JE5 Thuis HC Ypenburg J6E4 09:30 10:00 Veld 3  1095 Nee
  veld 3a; J6E5 veld opruimen  
Fluiten: Fabian de Bruin (Jongens C1)
+ 1 ouder Ypenburg fluit/ nw. teamnaam: J6E5
JF1 Thuis HCRB JF2 09:40 10:00 Veld 3  1403 Nee
  veld 3b;JF1 veld opruimen  
Fluiten: Jesper Dielessen (Jongens C1)
+ 1 ouder HCRB fluit
M6E2 Thuis R.H.V. Leonidas M6E3 08:15 08:45 Veld 3  2997 Nee
  veld 3b; M6E2 veld uitzetten  
Fluiten: Jort Buné (Jongens A2)
+ 1 ouder Leonidas fluit/nw. teamnaam: M6E2
M6E5 Thuis HV Victoria M6E7 08:15 08:45 Veld 3  3375 Nee
  veld 3c; M6E5 veld uitzetten  
Fluiten: Emmelie Roestenberg (Meisjes C2)
+ 1 ouder Victoria fluit/nw. teamnaam M6E5
M8E2 Thuis Hockeyclub Barendrecht M8E2 08:30 09:00 Veld 4  2015 Nee
  veld 4ab  
ouders beide teams fluiten
M8E4 Thuis HV Spijkenisse M8E2 08:30 09:00 Veld 4  1782 Nee
  veld 4cd  
ouders beide teams fluiten
MF1 Thuis HC Pijnacker MF2 09:40 10:00 Veld 3  3883 Nee
  veld 3d; MF1 veld uitzetten & opruimen  
Fluiten: Kees van der Leeden (Jongens C1)
+ 1 ouder Pijnacker fluit
JE1 Uit HC Capelle J6E1 30 07:30 08:30 uit -   750 Route Nee
  2B, Dordrecht afwijkend shirt  
JE3 Uit HC Schiedam J6E2 09:30 10:00 uit -   607 Route Nee
JF2 Uit HC De Hoeksche Waard JF1 20 08:20 09:00 uit -   1444 Route Nee
M6E1 Uit G.H.C. RAPID M6E2 30 08:15 09:15 uit -   2645 Route Nee
  Veld 2B  
Let op: Uittenue mee!   
M6E3 Uit HC Feijenoord M6E2 30 08:00 09:00 uit -   2960 Route Nee
  Velddeel C  
M6E4 Uit R.H.V. Leonidas M6E4 25 08:05 09:00 uit -   3590 Route Nee
M8E1 Uit R.H.V. Leonidas M8E3 25 08:05 09:00 uit -   2573 Route Nee
M8E3 Uit G.H.C. RAPID M8E3 30 08:00 09:00 uit -   1824 Route Nee
  Veld 3CD  
Let op: Uittenue mee!   
MF2 Uit Hockey Club Rotterdam MF2 30 07:55 08:45 uit -   3797 Route Nee
  B/ Dordrecht svp ander shirt  
Let op: Uittenue mee!   


Hoofdsponsor
Subsponsoren

Overige sponsoren