Dordrechtse Mixed Hockey Club
DMHC app volg ons op: 
Je bent hier: HomeWedstrijden per team
Contact met CT&I

Gedragscode DMHC

DMHC Clubcard en App


Recente verslagen
Nog geen verslagen


Binnenkort bij DMHC
Laatste tweets Twitter
Dames 1

Teamfoto

Teamondersteuning
Manager Annemarie Tiebout-de Jong
Trainer Arjen Laar
Coach Arjen Laar

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mei 7561 De Kieviten D1
thuis
17 mei 7848 G.H.C. RAPID D1
30
uit Route
24 mei 8307 R.M.H.C. de Pelikaan D1
35
10:55 12:45 uit Route
7 jun 8427 MHC Forescate D1
thuis
14 jun 8945 Dopie D1
45
uit Route
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Roomburg D1 12 27 8 3 1 35 22 0
2 Berkel-Rodenrijs D1 12 25 8 1 3 33 14 0
3 Pollux D1 12 22 6 4 2 30 21 0
4 Groen-Geel D1 12 22 6 4 2 21 14 0
5 Pelikaan D1 12 20 5 5 2 28 17 0
6 Dordrecht D1 12 16 5 1 6 32 34 0
7 IJssel D1 12 15 4 3 5 26 31 0
8 Kieviten D1 12 13 4 1 7 25 37 0
9 Dopie D1 12 13 4 1 7 20 32 0
10 Rapid D1 12 12 4 0 8 21 29 0
11 Forescate D1 12 12 3 3 6 25 29 0
12 Ypenburg D1 12 5 1 2 9 17 33 0

  Kieviten D1Roomburg D1Dopie D1Dordrecht D1IJssel D1Forescate D1Pollux D1Rapid D1Pelikaan D1Berkel-Rodenrijs D1Groen-Geel D1Ypenburg D1
Kieviten D1   3-1 3-2 3-1 1-4 3-3 3-4 3-2
Roomburg D1 4-3   5-2 5-2 4-1 3-3 1-0
Dopie D1   1-2 3-1 1-5 3-2 0-2
Dordrecht D1 3-4   4-3 5-2 5-2 1-2 3-2 0-1
IJssel D1 4-4   4-3 2-2 3-2 2-2 2-4 2-1
Forescate D1 6-1 1-2 2-2 2-2   1-3 2-1
Pollux D1 1-0 3-1   3-2 4-0 1-1 2-2
Rapid D1 3-1 0-2 2-5   1-0 0-2 3-2 3-1
Pelikaan D1 1-1 4-0 5-0   3-1 0-0 5-1
Berkel-Rodenrijs D1 5-0 3-1 3-1 4-0   4-0
Groen-Geel D1 4-1 1-1 2-2 2-1 2-1  
Ypenburg D1 2-1 2-3 0-2 4-5 1-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Pollux D1 IJssel D1 1-0 Definitief
.. Ypenburg D1 Kieviten D1 2-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Dordrecht D1 4-0 Definitief
.. Groen-Geel D1 Rapid D1 2-1 Definitief
.. Roomburg D1 Pelikaan D1 3-3 Definitief
.. Dopie D1 Forescate D1 3-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. IJssel D1 Roomburg D1 4-4 Definitief
.. Forescate D1 Berkel-Rodenrijs D1 1-3 Definitief
.. Dordrecht D1 Groen-Geel D1 0-1 Definitief
.. Rapid D1 Ypenburg D1 3-1 Definitief
.. Pelikaan D1 Dopie D1 4-0 Definitief
.. Kieviten D1 Pollux D1 1-4 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Pollux D1 Rapid D1 3-2 Definitief
.. Groen-Geel D1 Forescate D1 1-1 Definitief
.. Roomburg D1 Kieviten D1 4-3 Definitief
.. IJssel D1 Pelikaan D1 2-2 Definitief
.. Ypenburg D1 Dordrecht D1 4-5 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Dopie D1 3-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Dordrecht D1 Pollux D1 5-2 Definitief
.. Rapid D1 Roomburg D1 0-2 Definitief
.. Kieviten D1 IJssel D1 3-1 Definitief
.. Pelikaan D1 Berkel-Rodenrijs D1 3-1 Definitief
.. Dopie D1 Groen-Geel D1 0-2 Definitief
.. Forescate D1 Ypenburg D1 2-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. IJssel D1 Rapid D1 3-2 Definitief
.. Ypenburg D1 Dopie D1 0-2 Definitief
.. Pollux D1 Forescate D1 3-1 Definitief
.. Roomburg D1 Dordrecht D1 5-2 Definitief
.. Kieviten D1 Pelikaan D1 3-3 Definitief
.. Groen-Geel D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Pelikaan D1 Groen-Geel D1 0-0 Definitief
.. Dopie D1 Pollux D1 1-5 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Ypenburg D1 4-0 Definitief
.. Rapid D1 Kieviten D1 3-1 Definitief
.. Dordrecht D1 IJssel D1 4-3 Definitief
.. Forescate D1 Roomburg D1 1-2 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Kieviten D1 Dordrecht D1 3-2 Definitief
.. Roomburg D1 Dopie D1 5-2 Definitief
.. Ypenburg D1 Groen-Geel D1 1-1 Definitief
.. Pollux D1 Berkel-Rodenrijs D1 1-1 Definitief
.. Rapid D1 Pelikaan D1 1-0 Definitief
.. IJssel D1 Forescate D1 4-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Forescate D1 Kieviten D1 6-1 Definitief
.. Groen-Geel D1 Pollux D1 2-2 Definitief
.. Dopie D1 IJssel D1 1-2 Definitief
.. Dordrecht D1 Rapid D1 5-2 Definitief
.. Pelikaan D1 Ypenburg D1 5-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Roomburg D1 3-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Dordrecht D1 Pelikaan D1 1-2 Definitief
.. Rapid D1 Forescate D1 2-5 Definitief
.. IJssel D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-4 Definitief
.. Roomburg D1 Groen-Geel D1 1-0 Definitief
.. Kieviten D1 Dopie D1 3-1 Definitief
.. Pollux D1 Ypenburg D1 2-2 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Ypenburg D1 Roomburg D1 2-3 Definitief
.. Dopie D1 Rapid D1 3-2 Definitief
.. Groen-Geel D1 IJssel D1 4-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Kieviten D1 5-0 Definitief
.. Pollux D1 Pelikaan D1 4-0 Definitief
.. Forescate D1 Dordrecht D1 2-2 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Rapid D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-2 Definitief
.. Kieviten D1 Groen-Geel D1 3-4 Definitief
.. Roomburg D1 Pollux D1 4-1 Definitief
.. IJssel D1 Ypenburg D1 2-1 Definitief
.. Pelikaan D1 Forescate D1 5-0 Definitief
.. Dordrecht D1 Dopie D1 3-4 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Pelikaan D1 Roomburg D1 1-1 Definitief
.. Rapid D1 Groen-Geel D1 3-2 Definitief
.. Kieviten D1 Ypenburg D1 3-2 Definitief
.. Dordrecht D1 Berkel-Rodenrijs D1 3-2 Definitief
.. IJssel D1 Pollux D1 2-2 Definitief
.. Forescate D1 Dopie D1 2-2 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 10 MEI 2020
..  Berkel-Rodenrijs D1 Pollux D1 Sportp. 'Het Hoge Land'
..  Dopie D1 Roomburg D1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
..  Dordrecht D1 Kieviten D1 Schenkeldijk
..  Forescate D1 IJssel D1 Sportpark 'Adegeest'
..  Groen-Geel D1 Ypenburg D1 12:45 Roggewoning (Groen-Geel)
..  Pelikaan D1 Rapid D1 12:45 Sportp. 'Hulsdonk'
ZONDAG 17 MEI 2020
..  IJssel D1 Dopie D1 12:45 Sportp. Dorrestein
..  Kieviten D1 Forescate D1 De Schulpweide
..  Pollux D1 Groen-Geel D1 Sportpark Kooikersweg
..  Rapid D1 Dordrecht D1 Sportpark Molenvliet
..  Roomburg D1 Berkel-Rodenrijs D1 Sportp. Roomburg
..  Ypenburg D1 Pelikaan D1 12:45 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 24 MEI 2020
..  Berkel-Rodenrijs D1 IJssel D1 Sportp. 'Het Hoge Land'
..  Dopie D1 Kieviten D1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
..  Forescate D1 Rapid D1 Sportpark 'Adegeest'
..  Groen-Geel D1 Roomburg D1 12:45 Roggewoning (Groen-Geel)
..  Pelikaan D1 Dordrecht D1 12:45 Sportp. 'Hulsdonk'
..  Ypenburg D1 Pollux D1 12:45 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 7 JUNI 2020
..  Dordrecht D1 Forescate D1 Schenkeldijk
..  IJssel D1 Groen-Geel D1 12:45 Sportp. Dorrestein
..  Kieviten D1 Berkel-Rodenrijs D1 De Schulpweide
..  Pelikaan D1 Pollux D1 12:45 Sportp. 'Hulsdonk'
..  Rapid D1 Dopie D1 Sportpark Molenvliet
..  Roomburg D1 Ypenburg D1 Sportp. Roomburg
ZONDAG 14 JUNI 2020
..  Berkel-Rodenrijs D1 Rapid D1 Sportp. 'Het Hoge Land'
..  Dopie D1 Dordrecht D1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
..  Forescate D1 Pelikaan D1 Sportpark 'Adegeest'
..  Groen-Geel D1 Kieviten D1 12:45 Roggewoning (Groen-Geel)
..  Pollux D1 Roomburg D1 Sportpark Kooikersweg
..  Ypenburg D1 IJssel D1 12:45 Sportcomplex "De Bras"

Hoofdsponsor
Subsponsoren

Overige sponsoren