Meisjes Onder 12-3 Zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Henderike Maters - van der Tempel
Manager Annemieke Stronk

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas MO12-3 12 33 11 0 1
2 Rotterdam MO12-10 12 27 9 0 3
3 Schoonhoven MO12-2 12 24 8 0 4
4 Derby MO12-3 12 22 7 1 4
5 Pijnacker MO12-4 12 8 2 2 8
6 Dordrecht MO12-3 12 4 0 4 8
7 Wateringse veld MO12-3 12 3 0 3 9

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 DECEMBER 2023
Pijnacker MO12-4 Leonidas MO12-3 (1-6)final
Schoonhoven MO12-2 Leonidas MO12-3 (1-4)final
Pijnacker MO12-4 Schoonhoven MO12-2 (0-3)final
Rotterdam MO12-10 Derby MO12-3 (1-3)final
Derby MO12-3 Wateringse veld MO12-3 (2-2)final
Rotterdam MO12-10 Wateringse veld MO12-3 (4-1)final
ZONDAG 10 DECEMBER 2023
Derby MO12-3 Dordrecht MO12-3 (2-1)final
Schoonhoven MO12-2 Dordrecht MO12-3 (4-1)final
Derby MO12-3 Schoonhoven MO12-2 (1-3)final
ZONDAG 7 JANUARI 2024
Schoonhoven MO12-2 Rotterdam MO12-10 (3-6)final
Leonidas MO12-3 Dordrecht MO12-3 (5-0)final
Dordrecht MO12-3 Wateringse veld MO12-3 (2-2)final
Derby MO12-3 Rotterdam MO12-10 (2-4)final
Leonidas MO12-3 Wateringse veld MO12-3 (8-0)final
Schoonhoven MO12-2 Derby MO12-3 (2-3)final
ZONDAG 14 JANUARI 2024
Wateringse veld MO12-3 Schoonhoven MO12-2 (0-4)final
Derby MO12-3 Leonidas MO12-3 (2-4)final
Dordrecht MO12-3 Schoonhoven MO12-2 (0-4)final
Leonidas MO12-3 Pijnacker MO12-4 (5-0)final
Wateringse veld MO12-3 Dordrecht MO12-3 (1-1)final
Derby MO12-3 Pijnacker MO12-4 (1-0)final
ZONDAG 21 JANUARI 2024
Dordrecht MO12-3 Rotterdam MO12-10 (0-5)final
Rotterdam MO12-10 Leonidas MO12-3 (2-5)final
Dordrecht MO12-3 Leonidas MO12-3 (0-2)final
Schoonhoven MO12-2 Wateringse veld MO12-3 (5-1)final
Wateringse veld MO12-3 Pijnacker MO12-4 (1-3)final
Schoonhoven MO12-2 Pijnacker MO12-4 (8-1)final
ZONDAG 28 JANUARI 2024
Wateringse veld MO12-3 Derby MO12-3 (0-4)final
Rotterdam MO12-10 Pijnacker MO12-4 (2-0)final
Leonidas MO12-3 Derby MO12-3 (3-1)final
Pijnacker MO12-4 Dordrecht MO12-3 (1-1)final
Wateringse veld MO12-3 Leonidas MO12-3 (1-8)final
Rotterdam MO12-10 Dordrecht MO12-3 (4-0)final
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024
Pijnacker MO12-4 Wateringse veld MO12-3 (2-1)final
Wateringse veld MO12-3 Rotterdam MO12-10 (0-2)final
Pijnacker MO12-4 Rotterdam MO12-10 (1-5)final
ZONDAG 11 FEBRUARI 2024
Leonidas MO12-3 Schoonhoven MO12-2 (1-2)final
Dordrecht MO12-3 Pijnacker MO12-4 (2-2)final
Pijnacker MO12-4 Derby MO12-3 (1-2)final
Rotterdam MO12-10 Schoonhoven MO12-2 (3-2)final
Leonidas MO12-3 Rotterdam MO12-10 (6-1)final
Dordrecht MO12-3 Derby MO12-3 (0-1)final