Dames Jong 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Thomas Pellis
Aanvoerder Lieve Struik

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dopie DO25-4 Feijenoord DO25-1 10:45
Schiedam DO25-6 Pollux DO25-2 11:00
Victoria DO25-12 Spijkenisse DO25-1-O 11:15
Schoonhoven DO25-2 Barendrecht DO25-4 13:00
Leonidas DO25-7 Victoria DO25-8 14:45
Dordrecht DO25-1 Roomburg DO25-3 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Dopie DO25-4 8 19 6 1 1
2 Victoria DO25-8 8 19 6 1 1
3 Victoria DO25-12 8 16 5 1 2
4 Leonidas DO25-7 7 15 5 0 2
5 Feijenoord DO25-1 8 13 4 1 3
6 Spijkenisse DO25-1-O 8 12 4 0 4
7 Schiedam DO25-6 8 11 3 2 3
8 Roomburg DO25-3 8 9 3 0 5
9 Pollux DO25-2 7 8 2 2 3
10 Schoonhoven DO25-2 8 6 2 0 6
11 Barendrecht DO25-4 8 4 1 1 6
12 Dordrecht DO25-1 8 4 1 1 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Leidse Hockey Club Roomburg DO25-3 14:45 thuis - Veld 2
2 jun Hockeyclub Barendrecht DO25-4 12:45 thuis - Veld 2
9 jun Dopie DO25-4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 MAART 2024
Feijenoord DO25-1 Schiedam DO25-6 (2-0)final
Dordrecht DO25-1 Victoria DO25-12 (0-5)final
Spijkenisse DO25-1-O Schoonhoven DO25-2 (8-0)scheduled
Victoria DO25-8 Pollux DO25-2 (6-2)scheduled
Roomburg DO25-3 Leonidas DO25-7 (4-3)scheduled
Dopie DO25-4 Barendrecht DO25-4 (3-0)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Schiedam DO25-6 Roomburg DO25-3 (2-1)final
Victoria DO25-12 Dopie DO25-4 (2-4)scheduled
Barendrecht DO25-4 Victoria DO25-8 (1-2)final
Schoonhoven DO25-2 Feijenoord DO25-1 (0-8)final
Pollux DO25-2 Spijkenisse DO25-1-O (3-1)final
Leonidas DO25-7 Dordrecht DO25-1 (8-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Victoria DO25-12 Barendrecht DO25-4 (3-0)final
Dopie DO25-4 Leonidas DO25-7 (1-0)scheduled
Spijkenisse DO25-1-O Victoria DO25-8 (1-2)final
Dordrecht DO25-1 Schiedam DO25-6 (1-3)final
Feijenoord DO25-1 Pollux DO25-2 (0-0)final
Roomburg DO25-3 Schoonhoven DO25-2 (1-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Barendrecht DO25-4 Spijkenisse DO25-1-O (1-6)final
Schiedam DO25-6 Dopie DO25-4 (2-2)scheduled
Schoonhoven DO25-2 Dordrecht DO25-1 (6-1)final
Pollux DO25-2 Roomburg DO25-3 (0-1)final
Victoria DO25-8 Feijenoord DO25-1 (4-2)final
Leonidas DO25-7 Victoria DO25-12 (5-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Roomburg DO25-3 Victoria DO25-8 (1-11)final
Leonidas DO25-7 Barendrecht DO25-4 (7-0)final
Feijenoord DO25-1 Spijkenisse DO25-1-O (3-1)final
Victoria DO25-12 Schiedam DO25-6 (8-0)final
Dopie DO25-4 Schoonhoven DO25-2 (11-0)scheduled
Dordrecht DO25-1 Pollux DO25-2 (2-2)final
DINSDAG 9 APRIL 2024
Victoria DO25-8 Dordrecht DO25-1 (10-1)scheduled
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Schoonhoven DO25-2 Victoria DO25-12 (1-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Pollux DO25-2 Dopie DO25-4 (1-0)scheduled
Barendrecht DO25-4 Feijenoord DO25-1 (0-6)final
Spijkenisse DO25-1-O Roomburg DO25-3 (3-2)final
MAANDAG 15 APRIL 2024
Leonidas DO25-7 Schiedam DO25-6 (9-0)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Leonidas DO25-7 Schoonhoven DO25-2 (9-4)final
Victoria DO25-12 Pollux DO25-2 (2-0)final
Dordrecht DO25-1 Spijkenisse DO25-1-O (0-3)final
Roomburg DO25-3 Feijenoord DO25-1 (3-1)final
Dopie DO25-4 Victoria DO25-8 (3-0)scheduled
ZONDAG 5 MEI 2024
Schiedam DO25-6 Barendrecht DO25-4 (2-2)final
DINSDAG 7 MEI 2024
Victoria DO25-8 Victoria DO25-12 (1-1)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Schoonhoven DO25-2 Schiedam DO25-6 (0-4)final
Spijkenisse DO25-1-O Dopie DO25-4 (0-10)scheduled
Barendrecht DO25-4 Roomburg DO25-3 (3-0)final
ZONDAG 19 MEI 2024
Feijenoord DO25-1 Dordrecht DO25-1 (1-2)final