Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Grant Thomson
Manager Anneloes de Winter-Wepster

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Waalwijk D1 Liberty D1 12:45
IJssel D1 Derby D1 12:45
Pollux D1 Pijnacker D1 12:45
Rijswijk D1 DSHC D1 12:45
Dopie D1 Dordrecht D1 12:45

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJssel D1 10 26 8 2 0
2 Pollux D1 10 20 6 2 2
3 Derby D1 10 16 5 1 4
4 Dordrecht D1 10 16 5 1 4
5 DSHC D1 10 15 5 0 5
6 Liberty D1 10 12 4 0 6
7 Rijswijk D1 10 11 3 2 5
8 Barendrecht D1 10 11 3 2 5
9 Dopie D1 10 10 3 1 6
10 Pijnacker D1 10 10 2 4 4
11 Waalwijk D1 10 9 2 3 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt Dopie D1 12:45 uit
10 mrt Rijswijksche Hockey Club D1 12:45 thuis - Veld 1 - AA Lease veld
24 mrt HC De IJssel D1 n.n.b thuis
7 apr VMHC Pollux D1 12:45 uit
14 apr HC Waalwijk D1 n.n.b thuis
21 apr MHC Liberty D1 12:45 uit
26 mei HC Pijnacker D1 n.n.b thuis
2 jun H.C. Derby D1 12:45 uit
9 jun Hockeyclub Barendrecht D1 n.n.b thuis
16 jun DSHC D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Liberty D1 Waalwijk D1 (3-2)final
Pijnacker D1 Pollux D1 (2-3)final
Derby D1 IJssel D1 (1-3)final
Dordrecht D1 Dopie D1 (1-0)final
DSHC D1 Rijswijk D1 (1-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Waalwijk D1 Pijnacker D1 (0-0)final
IJssel D1 Barendrecht D1 (6-0)final
Pollux D1 Derby D1 (1-0)final
Rijswijk D1 Dordrecht D1 (1-4)final
Dopie D1 Liberty D1 (5-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Derby D1 Waalwijk D1 (3-2)scheduled
Barendrecht D1 Pollux D1 (2-0)final
Rijswijk D1 Dopie D1 (0-1)final
Pijnacker D1 Liberty D1 (1-2)final
DSHC D1 IJssel D1 (0-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Pollux D1 DSHC D1 (1-0)final
Waalwijk D1 Barendrecht D1 (2-0)final
Liberty D1 Derby D1 (3-1)final
Dopie D1 Pijnacker D1 (2-4)final
IJssel D1 Dordrecht D1 (3-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
DSHC D1 Waalwijk D1 (6-1)final
Dordrecht D1 Pollux D1 (0-2)final
Derby D1 Pijnacker D1 (1-1)final
Barendrecht D1 Liberty D1 (2-1)final
Rijswijk D1 IJssel D1 (0-2)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Waalwijk D1 Dordrecht D1 (0-1)final
Liberty D1 DSHC D1 (1-2)final
Dopie D1 Derby D1 (2-3)final
Pollux D1 Rijswijk D1 (1-1)final
Pijnacker D1 Barendrecht D1 (2-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
DSHC D1 Pijnacker D1 (3-1)final
Dordrecht D1 Liberty D1 (5-1)final
IJssel D1 Dopie D1 (6-3)final
Barendrecht D1 Derby D1 (1-2)final
Rijswijk D1 Waalwijk D1 (3-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Liberty D1 Rijswijk D1 (5-1)final
Pijnacker D1 Dordrecht D1 (3-2)final
Pollux D1 IJssel D1 (1-1)final
Derby D1 DSHC D1 (0-1)final
Dopie D1 Barendrecht D1 (3-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Pollux D1 Dopie D1 (1-0)final
DSHC D1 Barendrecht D1 (0-1)final
IJssel D1 Waalwijk D1 (4-1)final
Dordrecht D1 Derby D1 (1-4)final
Rijswijk D1 Pijnacker D1 (2-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Derby D1 Rijswijk D1 (1-0)final
Barendrecht D1 Dordrecht D1 (1-1)final
Liberty D1 IJssel D1 (3-4)final
Waalwijk D1 Pollux D1 (1-0)final
DSHC D1 Dopie D1 (5-4)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Pollux D1 Liberty D1 (3-1)final
Dordrecht D1 DSHC D1 (1-0)final
IJssel D1 Pijnacker D1 (1-1)final
Rijswijk D1 Barendrecht D1 (4-0)final
Dopie D1 Waalwijk D1 (3-3)final