Meisjes A3

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Zoë van Biene
Coach Zoë van Biene
Coach Patrick Degenhart
Manager Andy Spoor

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rotterdam MO18-7 Victoria MO18-5 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJssel MO18-2 12 30 9 3 0
2 Barendrecht MO18-5 11 27 8 3 0
3 Schoonhoven MO18-1 11 23 7 2 2
4 Rotterdam MO18-7 11 13 3 4 4
5 Berkel-Rodenrijs MO18-6 11 10 3 1 7
6 Dordrecht MO18-3 12 9 2 3 7
7 Victoria MO18-5 11 8 2 2 7
8 Leonidas MO18-3 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr R.H.V. Leonidas MO18-3 14:30 uit
11 mei Berkel Rodenrijs MO18-6 14:15 thuis - Veld 1 - AA Lease veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Rotterdam MO18-7 Dordrecht MO18-3 (1-1)final
Schoonhoven MO18-1 Leonidas MO18-3 (2-1)final
IJssel MO18-2 Barendrecht MO18-5 (2-2)final
Victoria MO18-5 Berkel-Rodenrijs MO18-6 (4-3)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Berkel-Rodenrijs MO18-6 IJssel MO18-2 (1-2)final
Leonidas MO18-3 Victoria MO18-5 (3-1)final
Dordrecht MO18-3 Schoonhoven MO18-1 (2-6)final
Barendrecht MO18-5 Rotterdam MO18-7 (3-2)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
IJssel MO18-2 Leonidas MO18-3 (2-0)final
Victoria MO18-5 Schoonhoven MO18-1 (1-1)final
Barendrecht MO18-5 Dordrecht MO18-3 (5-0)final
Rotterdam MO18-7 Berkel-Rodenrijs MO18-6 (0-0)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Schoonhoven MO18-1 IJssel MO18-2 (0-4)final
Leonidas MO18-3 Rotterdam MO18-7 (1-3)final
Dordrecht MO18-3 Victoria MO18-5 (4-0)final
Berkel-Rodenrijs MO18-6 Barendrecht MO18-5 (1-7)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
IJssel MO18-2 Victoria MO18-5 (7-0)final
Barendrecht MO18-5 Leonidas MO18-3 (6-0)final
Rotterdam MO18-7 Schoonhoven MO18-1 (4-5)final
Berkel-Rodenrijs MO18-6 Dordrecht MO18-3 (2-5)scheduled
ZATERDAG 2 MAART 2024
Victoria MO18-5 Rotterdam MO18-7 (1-5)final
Schoonhoven MO18-1 Barendrecht MO18-5 (2-2)final
IJssel MO18-2 Dordrecht MO18-3 (10-2)final
Leonidas MO18-3 Berkel-Rodenrijs MO18-6 (0-1)scheduled
ZATERDAG 9 MAART 2024
Dordrecht MO18-3 Leonidas MO18-3 (1-1)final
Rotterdam MO18-7 IJssel MO18-2 (1-1)final
Barendrecht MO18-5 Victoria MO18-5 (2-1)final
Berkel-Rodenrijs MO18-6 Schoonhoven MO18-1 (1-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Barendrecht MO18-5 IJssel MO18-2 (0-0)final
Leonidas MO18-3 Schoonhoven MO18-1 (0-2)final
Dordrecht MO18-3 Rotterdam MO18-7 (2-2)final
Berkel-Rodenrijs MO18-6 Victoria MO18-5 (6-0)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Schoonhoven MO18-1 Dordrecht MO18-3 (5-2)final
IJssel MO18-2 Berkel-Rodenrijs MO18-6 (6-0)final
Rotterdam MO18-7 Barendrecht MO18-5 (1-2)final
Victoria MO18-5 Leonidas MO18-3 (1-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Leonidas MO18-3 IJssel MO18-2 (0-6)final
Schoonhoven MO18-1 Victoria MO18-5 (11-0)final
Dordrecht MO18-3 Barendrecht MO18-5 (1-4)final
Berkel-Rodenrijs MO18-6 Rotterdam MO18-7 (4-3)scheduled
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Dordrecht MO18-3 IJssel MO18-2 (1-4)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
IJssel MO18-2 Schoonhoven MO18-1 (3-1)final
Barendrecht MO18-5 Berkel-Rodenrijs MO18-6 (6-0)final
Victoria MO18-5 Dordrecht MO18-3 (2-1)final
Rotterdam MO18-7 Leonidas MO18-3 (4-0)final