Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Claire Visser
Coach Claire Visser
Manager Anneloes de Winter-Wepster
Assistent trainer Laura Teunissen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs D1 Dordrecht D1
Dopie D1 Roomburg D1
Groen-Geel D1 Forescate D1
Pelikaan D1 IJssel D1
Rapid D1 Kieviten D1
Ypenburg D1 Pollux D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roomburg D1 6 16 5 1 0
2 Kieviten D1 6 12 4 0 2
3 Forescate D1 6 11 3 2 1
4 Berkel-Rodenrijs D1 6 9 3 0 3
5 Pollux D1 6 9 2 3 1
6 Groen-Geel D1 6 8 2 2 2
7 IJssel D1 6 8 2 2 2
8 Dopie D1 6 7 2 1 3
9 Rapid D1 6 7 2 1 3
10 Dordrecht D1 6 6 2 0 4
11 Pelikaan D1 6 6 1 3 2
12 Ypenburg D1 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Berkel Rodenrijs D1 n.n.b uit
14 mrt HC Ypenburg D1 n.n.b thuis
21 mrt VMHC Pollux D1 n.n.b uit
28 mrt R.M.H.C. de Pelikaan D1 n.n.b thuis
11 apr MHC Forescate D1 n.n.b thuis
18 apr Leidse Hockey Club Roomburg D1 n.n.b uit
25 apr De Kieviten D1 n.n.b thuis
16 mei HC De IJssel D1 n.n.b uit
30 mei G.H.C. RAPID D1 n.n.b thuis
6 jun Dopie D1 n.n.b uit
13 jun Groen-Geel D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Roomburg D1 Dopie D1 2-1
Dordrecht D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1
Forescate D1 Groen-Geel D1 4-3
IJssel D1 Pelikaan D1 3-3
Kieviten D1 Rapid D1 4-2
Pollux D1 Ypenburg D1 4-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Berkel-Rodenrijs D1 Forescate D1 1-0
Rapid D1 IJssel D1 4-2
Dopie D1 Kieviten D1 0-2
Groen-Geel D1 Roomburg D1 0-1
Ypenburg D1 Dordrecht D1 3-4
Pelikaan D1 Pollux D1 1-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Dordrecht D1 Pollux D1 1-2
IJssel D1 Dopie D1 5-3
Forescate D1 Ypenburg D1 3-1
Kieviten D1 Groen-Geel D1 0-2
Roomburg D1 Berkel-Rodenrijs D1 6-3
Rapid D1 Pelikaan D1 3-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Berkel-Rodenrijs D1 Kieviten D1 2-0
Pelikaan D1 Dordrecht D1 3-0
Pollux D1 Forescate D1 1-1
Ypenburg D1 Roomburg D1 1-3
Groen-Geel D1 IJssel D1 2-1
Dopie D1 Rapid D1 3-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Kieviten D1 Ypenburg D1 4-1
Rapid D1 Groen-Geel D1 1-1
IJssel D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1
Roomburg D1 Pollux D1 3-3
Dopie D1 Pelikaan D1 5-1
Forescate D1 Dordrecht D1 6-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Pollux D1 Kieviten D1 1-3
Ypenburg D1 IJssel D1 1-1
Pelikaan D1 Forescate D1 0-0
Dordrecht D1 Roomburg D1 0-6
Groen-Geel D1 Dopie D1 2-2
Berkel-Rodenrijs D1 Rapid D1 2-0