Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:15 Jongens D2 Nadia de Bruin
Fabian de Bruin
4 - CD
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 1
17:00 - 18:30 Jongens D1 Thomas Pellis
Roosmarijn van Leur
2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens F1 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 1
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Ava Schroer
Ron Schroer
2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes F1 1
17:00 - 18:00 Meisjes F2 1
17:00 - 18:00 Meisjes F3 1
17:15 - 18:45 Jongens C3 Lucas van der Steijn
Cas de Wijs
4 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes C3 Roy van Wingerden
Sarah Lambrechts
3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C6 3 - AB
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 1
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 1
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 1
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 1
18:15 - 19:45 Meisjes D4 Gijs van Pelt
Lieke Paans
4 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A2 Dirk Vis
Tim Haster
2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B2 Mohammed Akmal 2 - AB
18:45 - 20:15 Hockeyschool AB Ron Schroer 3 - CD
18:45 - 20:15 Hockeyschool CD Ron Schroer 3 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes A2 Bram Lambrechts
Thomas Pellis
4 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C2 Senn de Geus 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Jan Willem Verploegh
Ellemiek Hilberink
1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B4 3 - AB
19:45 - 21:15 Meisjes A4 Jorrit Ebbers 4 - CD
20:00 - 22:00 Trimhockey (ma) Team 1 2
20:00 - 22:00 Trimhockey (ma) Team 2 2
20:15 - 22:00 Meisjes A1 Dirk Vis 4 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 DMHC VACATURE 1 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Maandagavond Mohammed Akmal 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:30 Jongens C1 Jasper Hilberink
Dirk Vis
4 - CD
16:45 - 18:15 Jongens D3 Flore Verbeek
Neele Stam
3 - CD
16:45 - 18:15 Meisjes C4 Beatrice Gilhuis 4 - AB
16:45 - 18:15 Meisjes D2 Floortje de Bruin
Henderike Maters - van der Tempel
Lotte Plomp
2 - CD
16:45 - 18:15 Meisjes D3 Pien de Winter
Eva Korteweg
2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Lieke Verploegh
Britt van Sluijsdam
1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D6 Merlijn Haster
Thomas Looman
1 - AB
18:15 - 20:00 Jongens A1 Mohammed Akmal 2 - AB
18:15 - 20:00 Jongens B1 Gijs van de Graaf
Dirk Vis
4 - AB
18:15 - 20:00 Meisjes C1 Jorrit Ebbers
Brent Verspoor
2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Bram Lambrechts
Niek Nieuwenhuijsen
1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B5 Christine Slurink 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B6 Zoë van Biene 4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Noortje Bomius
Henderike Maters - van der Tempel
1 - AB
20:00 - 22:00 Dames 2 Claire Visser 1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 4 4 - CD
20:00 - 21:30 Dames Jong 2 Lars Verweij 4 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Ernst Jan Wepster 2
20:00 - 22:00 Heren 2 1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A3 3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:00 GoalieWorks Keeperstraining Trainingsgroep 1
17:00 - 18:30 Jongens D1 Roosmarijn van Leur
Thomas Pellis
2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Lieke Paans
Gijs van Pelt
2 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes D1 Ava Schroer
Ron Schroer
4 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 Senn de Geus 2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C5 Marc Simoiu 2 - AB
18:45 - 20:15 Oefenwedstrijd breedtehockey Trainingsgroep 4 Mits toestemming via wedstrijdsecretariaat en ingepland
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Freek de Bakker 1 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Claire Visser 2
20:30 - 22:00 Cursus Trainingsgroep 1 - AB Indien geen cursus, trainingsveld voor D3
20:30 - 22:00 Dames 3 4 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Marcel Voogd 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren Veteranen 45A 4 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:15 Jongens D3 Loran Odabas
Marnix Arink
3 - AB
16:45 - 18:15 Meisjes D2 Floortje de Bruin
Lotte Plomp
3 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C1 Jasper Hilberink
Dirk Vis
2 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D2 Lucas van der Steijn
Cas de Wijs
2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Evalinde Heijne
Lizzy Baas
4 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Eva Korteweg
Pien de Winter
1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Britt van Sluijsdam
Lieke Verploegh
1 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes C6 Zoë van Biene 4 - CD
18:15 - 19:45 Meisjes C2 Noortje Bomius 3 - CD
18:15 - 19:45 Meisjes C3 Sarah Lambrechts
Roy van Wingerden
3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Gijs van de Graaf
Dirk Vis
2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Bram Lambrechts
Niek Nieuwenhuijsen
2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Ellemiek Hilberink
Jan Willem Verploegh
1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B5 Raven van der Bijl 1 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes C1 Brent Verspoor
Jorrit Ebbers
4 - CD
19:45 - 21:15 Meisjes B6 Zoë van Biene 3 - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 3 Frank van Kekeren 1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 2 2 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A2 Tim Haster 3 - CD
20:00 - 21:45 Meisjes A1 Dirk Vis 2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Bram Lambrechts
Thomas Pellis
1 - CD
20:15 - 21:45 Meisjes A3 Nils de Groodt 4 - AB
20:15 - 21:45 Meisjes A4 Jorrit Ebbers 4 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 1
16:30 - 17:30 Jongens F1 1
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 1
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 1
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 1
16:30 - 17:30 Meisjes F1 1
16:30 - 17:30 Meisjes F2 1
16:30 - 17:30 Meisjes F3 1
17:00 - 18:30 Jongens B2 Mohammed Akmal 2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D6 Susanne Gilhuis 4 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 1
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 1
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 1
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 1
18:30 - 20:30 Dames 1 Claire Visser 4
18:30 - 22:00 Heren 1 Ernst Jan Wepster 2 18.30-20.30 om de week wissel met D1
18:30 - 20:15 Jongens A1 Mohammed Akmal 1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C3 Cas de Wijs 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C5 Marc Simoiu 3 - CD
20:15 - 22:00 Heren 3 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 4 Mohammed Akmal 4 - CD
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 Roosmarijn van Leur 4 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamin Hockey 1 - AB
09:00 - 10:00 Funkey Hockey 1 - AB
09:00 - 09:45 G-Hockey Theo Vis 1 - CD