Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Jeroen Dingemans
Coach Frank Wooldrik
Co├Ârdinator Denzel Drop
Begeleider Casper Br├╝ggemann
Manager Thomas Nieuwendijk
Aanvoerder Jeroen Dingemans

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJssel H2-O 22 54 18 0 4
2 Rotterdam H4 22 52 16 4 2
3 Derby H2-O 22 45 14 3 5
4 Schiedam H4 22 33 9 6 7
5 Berkel-Rodenrijs H3 22 31 9 4 9
6 Rotterdam H5 22 29 8 5 9
7 HUDITO H5 22 27 7 6 9
8 Feijenoord H2-O 22 26 7 5 10
9 Dordrecht H2-O 22 25 7 4 11
10 Leonidas H10 22 24 6 6 10
11 Victoria H4 22 18 6 3 13
12 Leonidas H8 22 5 1 2 19

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
HUDITO H5 Derby H2-O (0-1)final
Feijenoord H2-O Berkel-Rodenrijs H3 (3-4)scheduled
IJssel H2-O Leonidas H8 (7-0)final
Leonidas H10 Schiedam H4 (1-0)final
Victoria H4 Dordrecht H2-O (1-2)final
Rotterdam H5 Rotterdam H4 (2-4)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Rotterdam H4 Victoria H4 (4-2)final
Derby H2-O Leonidas H10 (4-0)final
Berkel-Rodenrijs H3 IJssel H2-O (0-5)scheduled
Leonidas H8 Rotterdam H5 (1-3)final
Schiedam H4 Feijenoord H2-O (2-1)scheduled
Dordrecht H2-O HUDITO H5 (7-5)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Leonidas H10 HUDITO H5 (1-3)final
Rotterdam H5 Berkel-Rodenrijs H3 (0-2)final
IJssel H2-O Schiedam H4 (3-2)final
Rotterdam H4 Dordrecht H2-O (3-0)final
Victoria H4 Leonidas H8 (4-4)final
DONDERDAG 28 SEPTEMBER 2023
Feijenoord H2-O Derby H2-O (2-2)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Berkel-Rodenrijs H3 Victoria H4 (2-2)final
HUDITO H5 Feijenoord H2-O (0-1)scheduled
Dordrecht H2-O Leonidas H10 (1-1)final
Schiedam H4 Rotterdam H5 (2-2)scheduled
Derby H2-O IJssel H2-O (1-3)final
Leonidas H8 Rotterdam H4 (2-7)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Feijenoord H2-O Leonidas H10 (3-1)scheduled
IJssel H2-O HUDITO H5 (2-1)final
Victoria H4 Schiedam H4 (5-7)final
Rotterdam H4 Berkel-Rodenrijs H3 (7-2)final
Rotterdam H5 Derby H2-O (0-2)final
Leonidas H8 Dordrecht H2-O (0-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
HUDITO H5 Rotterdam H5 (3-3)final
Dordrecht H2-O Feijenoord H2-O (1-1)scheduled
Berkel-Rodenrijs H3 Leonidas H8 (4-0)final
Derby H2-O Victoria H4 (4-3)final
Schiedam H4 Rotterdam H4 (2-3)final
MAANDAG 23 OKTOBER 2023
Leonidas H10 IJssel H2-O (1-4)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Victoria H4 HUDITO H5 (4-2)final
Berkel-Rodenrijs H3 Dordrecht H2-O (1-0)final
Leonidas H8 Schiedam H4 (2-6)final
IJssel H2-O Feijenoord H2-O (4-1)scheduled
Rotterdam H5 Leonidas H10 (5-1)final
Rotterdam H4 Derby H2-O (2-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
HUDITO H5 Rotterdam H4 (3-5)final
Dordrecht H2-O IJssel H2-O (3-2)final
Feijenoord H2-O Rotterdam H5 (2-3)scheduled
Derby H2-O Leonidas H8 (9-0)final
Schiedam H4 Berkel-Rodenrijs H3 (2-1)final
Leonidas H10 Victoria H4 (2-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Rotterdam H4 Leonidas H10 (5-2)final
Victoria H4 Feijenoord H2-O (2-5)scheduled
Berkel-Rodenrijs H3 Derby H2-O (3-0)final
Schiedam H4 Dordrecht H2-O (1-1)final
Rotterdam H5 IJssel H2-O (1-3)final
Leonidas H8 HUDITO H5 (0-6)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Rotterdam H5 Dordrecht H2-O (0-3)final
Derby H2-O Schiedam H4 (2-2)final
Feijenoord H2-O Rotterdam H4 (3-3)scheduled
Leonidas H10 Leonidas H8 (4-2)final
HUDITO H5 Berkel-Rodenrijs H3 (0-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Leonidas H8 Feijenoord H2-O (1-1)scheduled
Schiedam H4 HUDITO H5 (2-2)final
Victoria H4 Rotterdam H5 (3-4)final
Dordrecht H2-O Derby H2-O (1-2)final
Rotterdam H4 IJssel H2-O (4-3)final
Berkel-Rodenrijs H3 Leonidas H10 (5-1)scheduled
WOENSDAG 29 NOVEMBER 2023
IJssel H2-O Victoria H4 (1-4)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Derby H2-O HUDITO H5 (1-1)final
Berkel-Rodenrijs H3 Feijenoord H2-O (3-3)final
Rotterdam H4 Rotterdam H5 (2-2)final
Dordrecht H2-O Victoria H4 (4-6)final
Leonidas H8 IJssel H2-O (0-7)final
Schiedam H4 Leonidas H10 (0-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
IJssel H2-O Berkel-Rodenrijs H3 (6-1)final
Feijenoord H2-O Schiedam H4 (1-3)scheduled
HUDITO H5 Dordrecht H2-O (1-1)final
Rotterdam H5 Leonidas H8 (4-2)final
Victoria H4 Rotterdam H4 (3-2)final
Leonidas H10 Derby H2-O (1-3)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Derby H2-O Feijenoord H2-O (2-1)scheduled
Berkel-Rodenrijs H3 Rotterdam H5 (1-2)scheduled
Schiedam H4 IJssel H2-O (0-7)final
Dordrecht H2-O Rotterdam H4 (0-6)final
HUDITO H5 Leonidas H10 (1-1)final
Leonidas H8 Victoria H4 (0-3)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Feijenoord H2-O HUDITO H5 (2-5)scheduled
Rotterdam H5 Schiedam H4 (1-2)final
Leonidas H10 Dordrecht H2-O (1-0)final
IJssel H2-O Derby H2-O (2-3)final
Rotterdam H4 Leonidas H8 (8-2)final
Victoria H4 Berkel-Rodenrijs H3 (5-3)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Derby H2-O Rotterdam H5 (2-0)final
Berkel-Rodenrijs H3 Rotterdam H4 (2-2)final
Dordrecht H2-O Leonidas H8 (5-0)scheduled
Schiedam H4 Victoria H4 (3-2)final
HUDITO H5 IJssel H2-O (2-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
IJssel H2-O Leonidas H10 (8-0)scheduled
Victoria H4 Derby H2-O (0-7)final
Rotterdam H5 HUDITO H5 (1-1)final
Feijenoord H2-O Dordrecht H2-O (0-5)scheduled
DINSDAG 16 APRIL 2024
Rotterdam H4 Schiedam H4 (2-0)final
WOENSDAG 17 APRIL 2024
Leonidas H8 Berkel-Rodenrijs H3 (2-5)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
HUDITO H5 Victoria H4 (2-1)final
Derby H2-O Rotterdam H4 (2-3)final
Feijenoord H2-O IJssel H2-O (0-6)scheduled
Dordrecht H2-O Berkel-Rodenrijs H3 (0-2)final
Schiedam H4 Leonidas H8 (0-3)final
Leonidas H10 Rotterdam H5 (2-2)final
MAANDAG 29 APRIL 2024
Leonidas H10 Feijenoord H2-O (0-2)scheduled
ZONDAG 12 MEI 2024
Victoria H4 Leonidas H10 (3-7)final
Rotterdam H4 HUDITO H5 (2-1)final
IJssel H2-O Dordrecht H2-O (6-2)final
Berkel-Rodenrijs H3 Schiedam H4 (2-2)final
Leonidas H8 Derby H2-O (1-2)final
WOENSDAG 15 MEI 2024
Rotterdam H5 Feijenoord H2-O (2-4)scheduled
ZONDAG 26 MEI 2024
IJssel H2-O Rotterdam H5 (6-1)final
Derby H2-O Berkel-Rodenrijs H3 (5-0)final
Feijenoord H2-O Victoria H4 (5-3)scheduled
Dordrecht H2-O Schiedam H4 (0-2)final
HUDITO H5 Leonidas H8 (6-0)final
Leonidas H10 Rotterdam H4 (1-1)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Victoria H4 IJssel H2-O (3-20)final
Rotterdam H4 Feijenoord H2-O (7-0)final
Berkel-Rodenrijs H3 HUDITO H5 (1-4)final
Dordrecht H2-O Rotterdam H5 (1-2)final
Leonidas H8 Leonidas H10 (2-3)final
Schiedam H4 Derby H2-O (3-1)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
HUDITO H5 Schiedam H4 (3-1)final
Derby H2-O Dordrecht H2-O (3-1)final
Feijenoord H2-O Leonidas H8 (8-0)final
Leonidas H10 Berkel-Rodenrijs H3 (3-1)scheduled
IJssel H2-O Rotterdam H4 (6-3)final
Rotterdam H5 Victoria H4 (5-0)final