Meisjes A3

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Zoë van Biene
Coach Zoë van Biene
Coach Patrick Degenhart
Manager Manella Aarnoutse
Manager Patrick Degenhart

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs MO18-5 Souburgh MO18-3 0:00
Rotterdam MO18-10 Pollux MO18-2 10:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Dordrecht MO18-3 5 15 5 0 0
2 Rotterdam MO18-10 4 12 4 0 0
3 Barendrecht MO18-5 5 9 3 0 2
4 Pollux MO18-2 4 4 1 1 2
5 Capelle MO18-2 5 4 1 1 3
6 Berkel-Rodenrijs MO18-5 4 3 1 0 3
7 Souburgh MO18-3 4 3 1 0 3
8 Leonidas MO18-4 5 3 1 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt Hockey Club Rotterdam MO18-10 n.n.b thuis
18 mrt VMHC Pollux MO18-2 n.n.b uit
25 mrt HC Capelle MO18-2 n.n.b thuis
1 apr Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MO18-3 n.n.b uit
15 apr Berkel Rodenrijs MO18-5 n.n.b thuis
22 apr Hockeyclub Barendrecht MO18-5 n.n.b uit
13 mei R.H.V. Leonidas MO18-4 n.n.b thuis
20 mei Hockey Club Rotterdam MO18-10 n.n.b uit
3 jun VMHC Pollux MO18-2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Souburgh MO18-3 Rotterdam MO18-10 (3-6)final
Capelle MO18-2 Dordrecht MO18-3 (0-4)final
Barendrecht MO18-5 Pollux MO18-2 (1-0)scheduled
Berkel-Rodenrijs MO18-5 Leonidas MO18-4 (2-5)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Leonidas MO18-4 Barendrecht MO18-5 (1-4)final
Pollux MO18-2 Capelle MO18-2 (1-1)final
Dordrecht MO18-3 Souburgh MO18-3 (10-0)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Rotterdam MO18-10 Berkel-Rodenrijs MO18-5 (5-4)scheduled
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Leonidas MO18-4 Pollux MO18-2 (0-1)final
Souburgh MO18-3 Capelle MO18-2 (1-3)scheduled
Barendrecht MO18-5 Rotterdam MO18-10 (2-3)final
Berkel-Rodenrijs MO18-5 Dordrecht MO18-3 (0-7)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Dordrecht MO18-3 Barendrecht MO18-5 (4-3)scheduled
Pollux MO18-2 Souburgh MO18-3 (2-3)scheduled
Capelle MO18-2 Berkel-Rodenrijs MO18-5 (1-4)final
Rotterdam MO18-10 Leonidas MO18-4 (10-0)final
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
Leonidas MO18-4 Dordrecht MO18-3 (1-6)final
Barendrecht MO18-5 Capelle MO18-2 (1-0)scheduled