Meisjes A1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Bram Lambrechts
Coach Bram Lambrechts
Manager Emma Andersson
Manager Evelien Plomp-Lugthart
Manager Debora Zwartbol

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rotterdam MO18-5 Victoria MO18-2 0:00
Schiedam MO18-1 Wateringse veld MO18-1 0:00
Dordrecht MO18-1 HUDITO MO18-1 0:00
Ring Pass Delft MO18-1 Westland MO18-1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westland MO18-1 5 13 4 1 0
2 HUDITO MO18-1 5 10 3 1 1
3 Ring Pass Delft MO18-1 5 8 2 2 1
4 Schiedam MO18-1 5 6 2 0 3
5 Victoria MO18-2 5 6 1 3 1
6 Dordrecht MO18-1 5 5 1 2 2
7 Wateringse veld MO18-1 5 4 1 1 3
8 Rotterdam MO18-5 5 3 1 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt D.H.C. Hudito MO18-1 n.n.b thuis
18 mrt Hockey Club Wateringse Veld MO18-1 n.n.b uit
25 mrt Ring Pass Delft MO18-1 n.n.b thuis
1 apr Hockey Club Rotterdam MO18-5 n.n.b uit
15 apr HC Schiedam MO18-1 n.n.b thuis
22 apr HV Victoria MO18-2 n.n.b uit
13 mei HV Westland MO18-1 n.n.b thuis
20 mei D.H.C. Hudito MO18-1 n.n.b uit
3 jun Hockey Club Wateringse Veld MO18-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Schiedam MO18-1 Westland MO18-1 (2-6)final
Victoria MO18-2 Wateringse veld MO18-1 (1-1)final
Ring Pass Delft MO18-1 Dordrecht MO18-1 (0-0)scheduled
Rotterdam MO18-5 HUDITO MO18-1 (0-5)scheduled
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Wateringse veld MO18-1 Ring Pass Delft MO18-1 (1-5)scheduled
Westland MO18-1 Victoria MO18-2 (4-1)final
Dordrecht MO18-1 Rotterdam MO18-5 (1-2)scheduled
HUDITO MO18-1 Schiedam MO18-1 (4-1)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Westland MO18-1 Wateringse veld MO18-1 (7-0)scheduled
Victoria MO18-2 HUDITO MO18-1 (1-0)final
Rotterdam MO18-5 Ring Pass Delft MO18-1 (0-3)scheduled
Schiedam MO18-1 Dordrecht MO18-1 (1-3)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Wateringse veld MO18-1 Rotterdam MO18-5 (4-2)scheduled
Ring Pass Delft MO18-1 Schiedam MO18-1 (1-3)scheduled
Dordrecht MO18-1 Victoria MO18-2 (0-0)final
HUDITO MO18-1 Westland MO18-1 (3-3)final
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
Westland MO18-1 Dordrecht MO18-1 (4-0)final
Victoria MO18-2 Ring Pass Delft MO18-1 (0-0)final
Schiedam MO18-1 Rotterdam MO18-5 (4-0)scheduled
HUDITO MO18-1 Wateringse veld MO18-1 (4-0)final