Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Ernst Jan Wepster
Coach Ernst Jan Wepster
Assistent Coach Gijs van den Hil
Assistent Coach Jantien Katz
Manager Gijs van den Hil

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Westland H1 Pollux H1 0:00
Voorne H1 Pijnacker H1 0:00
Warande H1 Dordrecht H1 0:00
DES H1 Groen-Geel H1 0:00
HDS H1 Barendrecht H1 0:00
Hoeksche Waard H1 Noordwijk H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barendrecht H1 11 31 10 1 0
2 Pijnacker H1 11 22 7 1 3
3 Groen-Geel H1 11 22 6 4 1
4 HDS H1 11 20 6 2 3
5 Warande H1 11 20 6 2 3
6 Dordrecht H1 11 15 5 0 6
7 Pollux H1 11 14 4 2 5
8 Voorne H1 11 12 3 3 5
9 Noordwijk H1 11 11 3 2 6
10 Hoeksche Waard H1 11 11 3 2 6
11 Westland H1 11 5 1 2 8
12 DES H1 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb !Oefenwedstrijd Helmond H1 n.n.b thuis - Veld 2 - AA Lease veld
19 feb !Oefenwedstrijd HBR H2 n.n.b thuis - Veld 2 - AA Lease veld
12 mrt MHC De Warande H1 n.n.b uit
17 mrt Leidse Hockey Club Roomburg H1 20:30 thuis - Veld 2 - AA Lease veld
19 mrt HC Voorne H1 n.n.b thuis
26 mrt HV Westland H1 n.n.b uit
2 apr HC De Hoeksche Waard H1 n.n.b thuis
16 apr Noordwijk H1 n.n.b uit
23 apr VMHC Pollux H1 n.n.b thuis
14 mei HC Pijnacker H1 14:45 uit
21 mei HDS H1 n.n.b thuis
4 jun Groen-Geel H1 n.n.b thuis
11 jun Hockeyclub Barendrecht H1 n.n.b uit
18 jun MHC DES H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Barendrecht H1 HDS H1 (6-5)scheduled
Groen-Geel H1 DES H1 (5-3)final
Dordrecht H1 Warande H1 (3-2)final
Pijnacker H1 Voorne H1 (6-4)final
Pollux H1 Westland H1 (3-2)scheduled
Noordwijk H1 Hoeksche Waard H1 (4-4)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Hoeksche Waard H1 Pollux H1 (3-2)scheduled
Westland H1 Pijnacker H1 (0-2)scheduled
Voorne H1 Dordrecht H1 (4-3)final
Warande H1 Groen-Geel H1 (1-0)final
DES H1 Barendrecht H1 (1-5)scheduled
HDS H1 Noordwijk H1 (3-3)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Barendrecht H1 Warande H1 (5-0)scheduled
Groen-Geel H1 Voorne H1 (3-1)final
Dordrecht H1 Westland H1 (5-2)final
Pijnacker H1 Hoeksche Waard H1 (4-0)scheduled
Pollux H1 Noordwijk H1 (4-1)scheduled
DES H1 HDS H1 (1-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Noordwijk H1 Pijnacker H1 (1-2)final
Hoeksche Waard H1 Dordrecht H1 (0-2)final
Westland H1 Groen-Geel H1 (1-1)final
Voorne H1 Barendrecht H1 (1-2)scheduled
Warande H1 DES H1 (2-2)final
HDS H1 Pollux H1 (3-3)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Barendrecht H1 Westland H1 (7-3)final
Groen-Geel H1 Hoeksche Waard H1 (4-4)final
Dordrecht H1 Noordwijk H1 (3-1)final
Pijnacker H1 Pollux H1 (2-1)scheduled
Warande H1 HDS H1 (5-3)scheduled
DES H1 Voorne H1 (3-4)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Pollux H1 Dordrecht H1 (1-0)final
Noordwijk H1 Groen-Geel H1 (0-2)final
Hoeksche Waard H1 Barendrecht H1 (0-11)final
Westland H1 DES H1 (4-3)final
Voorne H1 Warande H1 (4-4)final
HDS H1 Pijnacker H1 (4-3)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Barendrecht H1 Noordwijk H1 (4-2)final
Groen-Geel H1 Pollux H1 (7-0)final
Dordrecht H1 Pijnacker H1 (0-2)final
Voorne H1 HDS H1 (0-5)final
Warande H1 Westland H1 (7-2)final
DES H1 Hoeksche Waard H1 (1-5)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Pijnacker H1 Groen-Geel H1 (3-3)final
Pollux H1 Barendrecht H1 (1-2)scheduled
Noordwijk H1 DES H1 (4-0)final
Hoeksche Waard H1 Warande H1 (1-3)final
Westland H1 Voorne H1 (2-2)final
HDS H1 Dordrecht H1 (2-0)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Barendrecht H1 Pijnacker H1 (3-0)final
Groen-Geel H1 Dordrecht H1 (6-0)final
Westland H1 HDS H1 (0-4)final
Voorne H1 Hoeksche Waard H1 (8-4)final
Warande H1 Noordwijk H1 (1-0)scheduled
DES H1 Pollux H1 (4-3)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Groen-Geel H1 HDS H1 (3-2)scheduled
Dordrecht H1 Barendrecht H1 (1-2)final
Pijnacker H1 DES H1 (9-1)final
Pollux H1 Warande H1 (4-0)scheduled
Noordwijk H1 Voorne H1 (4-2)final
Hoeksche Waard H1 Westland H1 (3-1)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Barendrecht H1 Groen-Geel H1 (2-2)scheduled
Westland H1 Noordwijk H1 (0-5)final
Voorne H1 Pollux H1 (2-2)scheduled
Warande H1 Pijnacker H1 (3-1)final
DES H1 Dordrecht H1 (3-4)scheduled
HDS H1 Hoeksche Waard H1 (5-1)final