Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Claire Visser
Coach Claire Visser
Manager Anneloes de Winter-Wepster

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs D1 Pelikaan D1 12:45
Dordrecht D1 Roomburg D1 12:45
Forescate D1 IJssel D1 12:45
Kieviten D1 Dopie D1 12:45
Pollux D1 Rapid D1 12:45
Ypenburg D1 Groen-Geel D1 12:45

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJssel D1 6 18 6 0 0
2 Groen-Geel D1 6 15 5 0 1
3 Pollux D1 6 15 5 0 1
4 Forescate D1 6 12 4 0 2
5 Berkel-Rodenrijs D1 6 12 4 0 2
6 Pelikaan D1 6 9 3 0 3
7 Dordrecht D1 6 7 2 1 3
8 Roomburg D1 6 6 2 0 4
9 Dopie D1 6 6 2 0 4
10 Rapid D1 6 4 1 1 4
11 Ypenburg D1 6 3 1 0 5
12 Kieviten D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt Leidse Hockey Club Roomburg D1 12:45 thuis - Veld 2 - AA Lease veld
7 nov HC De IJssel D1 12:45 uit
12 nov Groen-Geel D1 20:30 uit
14 nov VMHC Pollux D1 12:45 uit
21 nov Berkel Rodenrijs D1 n.n.b thuis
28 nov De Kieviten D1 n.n.b uit
13 mrt HC Ypenburg D1 n.n.b uit
20 mrt MHC Forescate D1 n.n.b thuis
27 mrt Groen-Geel D1 n.n.b uit
3 apr Dopie D1 n.n.b thuis
10 apr R.M.H.C. de Pelikaan D1 n.n.b uit
24 apr G.H.C. RAPID D1 n.n.b thuis
8 mei Leidse Hockey Club Roomburg D1 n.n.b uit
15 mei HC De IJssel D1 n.n.b thuis
22 mei VMHC Pollux D1 n.n.b thuis
29 mei Berkel Rodenrijs D1 n.n.b uit
12 jun De Kieviten D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Pelikaan D1 Dopie D1 3-0
Rapid D1 Groen-Geel D1 1-4
Dordrecht D1 Ypenburg D1 5-1
Pollux D1 Kieviten D1 5-0
Berkel-Rodenrijs D1 IJssel D1 3-5
Roomburg D1 Forescate D1 1-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Ypenburg D1 Pollux D1 0-5
Forescate D1 Dordrecht D1 3-0
Groen-Geel D1 Roomburg D1 2-0
IJssel D1 Pelikaan D1 5-0
Dopie D1 Rapid D1 4-1
Kieviten D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Berkel-Rodenrijs D1 Ypenburg D1 2-1
Kieviten D1 IJssel D1 3-7
Roomburg D1 Dopie D1 3-0
Dordrecht D1 Groen-Geel D1 1-2
Pollux D1 Forescate D1 3-1
Rapid D1 Pelikaan D1 3-2
VRIJDAG 1 OKTOBER 2021
Pelikaan D1 Roomburg D1 3-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Groen-Geel D1 Pollux D1 2-0
Forescate D1 Berkel-Rodenrijs D1 1-2
IJssel D1 Rapid D1 7-1
Dopie D1 Dordrecht D1 1-6
Ypenburg D1 Kieviten D1 3-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Ypenburg D1 IJssel D1 1-4
Pollux D1 Dopie D1 2-0
Berkel-Rodenrijs D1 Groen-Geel D1 3-1
Roomburg D1 Rapid D1 7-0
Dordrecht D1 Pelikaan D1 0-2
Kieviten D1 Forescate D1 2-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Pelikaan D1 Pollux D1 0-1
Dopie D1 Berkel-Rodenrijs D1 3-1
Groen-Geel D1 Kieviten D1 7-0
Rapid D1 Dordrecht D1 3-3
Forescate D1 Ypenburg D1 7-1
IJssel D1 Roomburg D1 3-2