Dordrechtse Mixed Hockey Club
DMHC app volg ons op: 
Je bent hier: HomeWedstrijden per team
Contact met CT&I

Gedragscode DMHC

DMHC Clubcard en App


Recente verslagen
Nog geen verslagen


Binnenkort bij DMHC
Laatste tweets Twitter
Dames 3

Teamfoto

Teamondersteuning
Trainer Ruud Koreman
Aanvoerder Anne-Floor Blonk

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mei 18624 HC Schiedam D11
uit Route
17 mei 15210 MHV Forcial D1
thuis
24 mei 15284 R.H.V. Leonidas D25
25
uit Route
7 jun 15352 HV Spijkenisse D3
thuis
14 jun 15418 HDS D3
50
uit Route
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HDS D3 12 28 9 1 2 51 19 0
2 Berkel-Rodenrijs D3 12 28 9 1 2 39 19 0
3 Goeree Overflakkee D1 12 28 9 1 2 40 26 0
4 Leonidas D24 12 21 7 0 5 41 25 0
5 Schiedam D11 12 19 6 1 5 35 33 0
6 Dordrecht D3 12 19 5 4 3 38 23 0
7 Leonidas D25 12 14 4 2 6 23 24 0
8 Rotterdam D7 12 14 4 2 6 28 40 0
9 Groen-Geel D13 12 13 3 4 5 17 27 0
10 Spijkenisse D3 12 12 3 3 6 20 32 0
11 Roomburg D10 12 7 2 1 9 18 32 0
12 Forcial D1 12 3 1 0 11 5 55 0

  Forcial D1Berkel-Rodenrijs D3Dordrecht D3Groen-Geel D13Roomburg D10Rotterdam D7Spijkenisse D3HDS D3Leonidas D24Leonidas D25Goeree Overflakkee D1Schiedam D11
Forcial D1   1-3 0-12 1-0 1-3 1-6
Berkel-Rodenrijs D3 5-0   7-1 4-2 2-1 2-1 4-0 3-2
Dordrecht D3 3-3   1-0 5-2 2-4 2-4 4-2
Groen-Geel D13 5-0 1-1   1-1 2-0 1-5 1-3
Roomburg D10 1-2 1-2   6-0 1-3 1-6 1-1 1-5
Rotterdam D7 2-1 1-3 1-1 3-1   8-2 2-0 3-6
Spijkenisse D3 4-3 1-1 0-1   1-3 2-2 1-2
HDS D3 7-0 2-2 8-0 3-1   6-5 5-2
Leonidas D24 5-0 3-2 5-0 6-1 1-5   1-2
Leonidas D25 5-0 4-1 2-1 2-4   2-3
Goeree Overflakkee D1 2-0 3-1 2-2 4-2 1-4   5-2
Schiedam D11 4-4 1-6 3-1 2-1 3-5  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Leonidas D25 Rotterdam D7 4-1 Definitief
.. Schiedam D11 Goeree Overflakkee D1 3-5 Definitief
.. HDS D3 Leonidas D24 6-5 Definitief
.. Dordrecht D3 Groen-Geel D13 1-0 Definitief
.. Forcial D1 Berkel-Rodenrijs D3 1-3 Definitief
.. Spijkenisse D3 Roomburg D10 0-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Rotterdam D7 Spijkenisse D3 8-2 Definitief
.. Leonidas D24 Dordrecht D3 3-2 Definitief
.. Groen-Geel D13 Schiedam D11 1-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D25 4-0 Definitief
.. Goeree Overflakkee D1 Forcial D1 2-0 Definitief
.. Roomburg D10 HDS D3 1-3 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Spijkenisse D3 Berkel-Rodenrijs D3 4-3 Definitief
.. Leonidas D24 Groen-Geel D13 5-0 Definitief
.. Forcial D1 Schiedam D11 1-6 Definitief
.. HDS D3 Rotterdam D7 8-0 Definitief
.. Leonidas D25 Goeree Overflakkee D1 2-3 Definitief
.. Dordrecht D3 Roomburg D10 5-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Goeree Overflakkee D1 Spijkenisse D3 1-4 Definitief
.. Schiedam D11 Leonidas D25 2-1 Definitief
.. Roomburg D10 Leonidas D24 1-6 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D3 HDS D3 2-1 Definitief
.. Groen-Geel D13 Forcial D1 5-0 Definitief
.. Rotterdam D7 Dordrecht D3 1-3 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Leonidas D24 Rotterdam D7 6-1 Definitief
.. Roomburg D10 Groen-Geel D13 1-2 Definitief
.. Dordrecht D3 Berkel-Rodenrijs D3 3-3 Definitief
.. Spijkenisse D3 Schiedam D11 1-2 Definitief
.. Leonidas D25 Forcial D1 5-0 Definitief
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
.. HDS D3 Goeree Overflakkee D1 5-2 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Schiedam D11 HDS D3 1-6 Definitief
.. Forcial D1 Spijkenisse D3 1-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D24 2-1 Definitief
.. Groen-Geel D13 Leonidas D25 2-0 Definitief
.. Rotterdam D7 Roomburg D10 3-1 Definitief
.. Goeree Overflakkee D1 Dordrecht D3 2-2 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Leonidas D24 Goeree Overflakkee D1 1-2 Definitief
.. Roomburg D10 Berkel-Rodenrijs D3 1-2 Definitief
.. Rotterdam D7 Groen-Geel D13 1-1 Definitief
.. Spijkenisse D3 Leonidas D25 2-2 Definitief
.. Dordrecht D3 Schiedam D11 4-2 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Forcial D1 Dordrecht D3 0-12 Definitief
.. Schiedam D11 Leonidas D24 3-1 Definitief
.. Goeree Overflakkee D1 Roomburg D10 4-2 Definitief
.. Groen-Geel D13 Spijkenisse D3 1-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D3 Rotterdam D7 4-2 Definitief
.. Leonidas D25 HDS D3 2-1 Definitief
WOENSDAG 6 NOVEMBER 2019
.. HDS D3 Forcial D1 7-0 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Leonidas D24 Forcial D1 5-0 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D3 Groen-Geel D13 7-1 Definitief
.. Dordrecht D3 Leonidas D25 2-4 Definitief
.. Roomburg D10 Schiedam D11 1-5 Definitief
.. Rotterdam D7 Goeree Overflakkee D1 3-6 Definitief
.. HDS D3 Spijkenisse D3 3-1 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Schiedam D11 Rotterdam D7 4-4 Definitief
.. Goeree Overflakkee D1 Berkel-Rodenrijs D3 3-1 Definitief
.. Forcial D1 Roomburg D10 1-0 Definitief
.. Leonidas D25 Leonidas D24 2-4 Definitief
.. Spijkenisse D3 Dordrecht D3 1-1 Definitief
.. HDS D3 Groen-Geel D13 2-2 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Rotterdam D7 Forcial D1 2-1 Definitief
.. Spijkenisse D3 Leonidas D24 1-3 Definitief
.. Roomburg D10 Leonidas D25 1-1 Definitief
.. Groen-Geel D13 Goeree Overflakkee D1 1-5 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D3 Schiedam D11 3-2 Definitief
ZONDAG 1 MAART 2020
.. Dordrecht D3 HDS D3 2-4 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Roomburg D10 Spijkenisse D3 6-0 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D3 Forcial D1 5-0 Definitief
.. Rotterdam D7 Leonidas D25 2-0 Definitief
.. Goeree Overflakkee D1 Schiedam D11 5-2 Definitief
.. Leonidas D24 HDS D3 1-5 Definitief
.. Groen-Geel D13 Dordrecht D3 1-1 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 10 MEI 2020
..  Berkel-Rodenrijs D3 Roomburg D10 Sportp. 'Het Hoge Land'
..  Forcial D1 HDS D3 Sportp. Tweede Slag
..  Goeree Overflakkee D1 Leonidas D24 12:30 Terrein van de Pallandpolder
..  Groen-Geel D13 Rotterdam D7 15:45 Roggewoning (Groen-Geel)
..  Leonidas D25 Spijkenisse D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
..  Schiedam D11 Dordrecht D3 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 17 MEI 2020
..  Dordrecht D3 Forcial D1 Schenkeldijk
..  HDS D3 Leonidas D25 Madestein (Loosduinen)
..  Leonidas D24 Schiedam D11 Sportpark Toepad (Leonidas)
..  Roomburg D10 Goeree Overflakkee D1 Sportp. Roomburg
..  Rotterdam D7 Berkel-Rodenrijs D3 16:15 Sportpark Hazelaarweg
..  Spijkenisse D3 Groen-Geel D13 Sportpark Groenewoud
ZONDAG 24 MEI 2020
..  Forcial D1 Leonidas D24 Sportp. Tweede Slag
..  Goeree Overflakkee D1 Rotterdam D7 12:30 Terrein van de Pallandpolder
..  Groen-Geel D13 Berkel-Rodenrijs D3 17:10 Roggewoning (Groen-Geel)
..  Leonidas D25 Dordrecht D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
..  Schiedam D11 Roomburg D10 Sportpark HC Schiedam
..  Spijkenisse D3 HDS D3 Sportpark Groenewoud
ZONDAG 7 JUNI 2020
..  Berkel-Rodenrijs D3 Goeree Overflakkee D1 Sportp. 'Het Hoge Land'
..  Dordrecht D3 Spijkenisse D3 Schenkeldijk
..  Groen-Geel D13 HDS D3 9:25 Roggewoning (Groen-Geel)
..  Leonidas D24 Leonidas D25 Sportpark Toepad (Leonidas)
..  Roomburg D10 Forcial D1 Sportp. Roomburg
..  Rotterdam D7 Schiedam D11 16:15 Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 14 JUNI 2020
..  Forcial D1 Rotterdam D7 Sportp. Tweede Slag
..  Goeree Overflakkee D1 Groen-Geel D13 12:30 Terrein van de Pallandpolder
..  HDS D3 Dordrecht D3 Madestein (Loosduinen)
..  Leonidas D24 Spijkenisse D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
..  Leonidas D25 Roomburg D10 Sportpark Toepad (Leonidas)
..  Schiedam D11 Berkel-Rodenrijs D3 Sportpark HC Schiedam

Hoofdsponsor
Subsponsoren

Overige sponsoren